Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak tak, nevim, co bych dodal. Snad jen ze zamrzi kdyz 10ti letym fakanum rodice koupej CoD. Uskodej sobe (rodicovsky fail), nam (zejmena v MP) a vyvojarum (proc by se cucaci namahali kdyz presunou dej a skripty do jinyho prostredi a budou za to zase o trochu lip placeni). Proste skoda. Snad jen na zaver: Bla Bla Bla counting on you, good luck!
  • MishKonn
    Že se prostě nestydí, rvát nám takový sra*ky. To máme opravdu zapotřebí hrát něco, co vypadá takhle, když jsou na světě hry jako Crysis 2 nebo The Witcher 2?
    • corfer
      Říká člověk, který má na profilovce Nata Drakea z Uncharted. Uncharted je totiž nelineární hra s obřím otevřeným světem a minimen skriptů. Apeluji na Vás. Tvořte si vlastní názor a nepřebírejte obecné povědomí. Jsem si jist, že naprostá většina z Vás se již chystá na to jak si to zahraje. Sere-li Vás tato hra pak se na ni opovažte sahat chytráci!
      • Slibuji a přísahám, že si Modern Warfare 3 nezahraji. Čestné pionýrské! *4*
    • Kdo tě nutí to kupovat a hrát? Ukaž nám ho, my ho zničíme!
      • MishKonn
        Boooooring! *3*
  • Zápletka pro MW4:

    Tajná protiteroristická organizace severních Eskymáků si stanoví za cíl napadnout Nigérii, protože tam černoši ukrývaj přísně tajné zbraňové systémy pro psychické ovládání Papuánců. Jakmile se Eskymácká jednotka "SES" - Special Eskimo Service - tajně vylodí u Afrického pobřeží, odpoutáním od svých neviditelných bojových mrožů, začnou postupovat dle plánu. Cestou do středu Nigérie vyzabíjí shodou nešťastných okolností 20 vesnic, než dorazí na místo určení. Při nenápadné obhlídce cíle zjistí, že teroristi ve skutečnosti nejsou Nigerijci, ale Rusové napatlaní krémem na boty. Pokusí se zaútočit, avšak jsou skoro přemoženi a musí zavolat na pomoc spojence z U.S. Army. Ti okamžitě odpoví vysláním mezikontinentální rakety s jadernou hlavicí, která srovná se zemí půl Afriky. Členové "SES" samozřejmě přežijí, protože jsou chránění silnou vrstvou mrožího tuku. No a zas tu máme další světový konflikt, kde statečná Amerika bojuje proti Rusku, které je ovládáno dosud neznámým revolučním hnutím. Jeho velitel je Ahmed Chrchlovič s hlavním stanovištěm v Praze. Je hrozně nenápadný, protože pobíhá na Václaváku natřený krémem na boty ....

    Myslím, že jsem to sebral scénáristům přímo z papíru *1* .

    P.S.: Fakt jsem se večer nudil.
    P.P.S.: Klidně dopiště pokračování.
    • Navrhuji, aby se ve čtvrtém díle hrálo jenom za tuleně, zbraní byl jen krém na boty a nepřátelé... co třeba oživlé, valící se kokosy jako nenápadné variace na staré dobré Critters? Příběh bych vypustil, pro Call of Duty je ho škoda*3*
  • no-lifersssssssssssss
  • Jako kdybych tuhle dikuzi necekal *2* Odpurci zkritizuji vse, fanousci ji vynesou do nebes a bude zase diskuze na 50 stranek *1*
    • A samozřejmě nechybí člověk, to nám, všem ostatním, tak hezky shrne.
  • Generalmagor
    No, skoro každý z vás tu má nějaký své pro-proti, ale hoši, stejně si to každej z nás zahraje a bude ho to bavit. Prostě hra na odreagování. Od CoD ani nic jiného nechci, prostě super akce, nějaky to gra. zpracování sem tam nějaka hustá scéna co tě dojme a jedem dál. Akce,akce a zase akce. Battlefield 3 se to ale nebude rovnat... snad :D Prostě těším se
    • Taky doufam, ze se to battlefieldu rovnat nebude ale to by bud musel klesnout hodne hluboko (pravdepodobnejsi varianta) nebo by musel MW3 stoupnout hodne vysoko (nepravdepodobnejsi varianta, ktera by mi ale nevadila, ba dokonce by me nadchla)
  • Tak. Po přečtení diskuze jsem došel k názoru, že někteří z Vás si tu myslí, že je Modern Warfare brilantní taktická hra, ve které, pokud si ji naši sovětští přátelé zahrají, naleznou jasný a 100% návod jak v klidu přepadnout USA a totálně je položit na kolena během pár hodin. No to mi teda promiňte, ale jste opravdu skutečně mimo realitu - pokud jste opravdu uvěřili vysvětlení ze strany hry a jste si jisti, že by to tak fungovalo ve skutečnosti. V Red Alert 2 jste tomu také věřili? Vlastně je to jen příběh převzatý z právě jmenovaného Red Alerta:-) Yuri, it is done? ....no my comrade premier, it is only BEGIN!!!!!
    • Sakra chlape, kdyz chceš zazářit s anglickejma hláškama, tak je aspoň piš pořádně!
    • ale to samé když při muzejní noci mají policajti ukázku zadržení pachatele a když to skončí tak za nima lidi chodí a říkaj jim že se to ale takhle v Cobře 11 nedělé (a myslí to smrtelně vážne )
      • A to je prave dukaz jednoduchosti a meknuti mozku. Clovek je dnes uz tak ubit jednoduchym podanim, ze mu zacina verit. Deti mi na detskych dnech referuji, ze budou taky vojaky, protoze v CoD jim to jde a umi dobre strilet. Pouci me, jaka zbran je jak dobra (opet z CoD) a hodej par cool hlasek (z CoD). Zacinam se bat, ze brzo budeme vsichni intelektualne totalne v ... tam. A tim nehanim CoD. CoD naslo proste tu jednoduchou cestu a dovadi ji na trhu k dokonalosti. Jak jsem jit rikal nekolikrat...hraju to, kdyz potrebuju vypnout mozek...bohuzel, nekoho to vypina trvale a straci prehled o skutecnosti.:(
        • Mně se zase líbí ta snaha hledat a vyžadovat něco složitého někde, kde to není vůbec potřeba.

          Jsme rád, že já osobně nemám potřebu přemýšlet o každé maličkosti a zdlouhavě analizovat situaci jestli je to ve skutečnosti proveditelné nebo ne. Nechtěl bych třeba u CoD vykřikovat věci jako: "wtf jak se bolševik dostal až k Obamovi ke dveřám, omg to je tak nereálný, omg, omg".
          • Ja s tebou souhlasim...ale musis si proste byt schopny udrzet ten smysl pro realitu. Myslim kdyz hru vypnes.:) Ale tady lidi startujou utoky, protoze nekdo naznacil, ze by MW2 mohl byt neproveditelny. Argument s cobrou 11 ma taky svou vahu. Proste jednoduchost je odpocinkova, ale musi se s ni opatrne.:) Me osobne to boli. Mam rad trosku realnejsi hry. Rekneme starej dobrej flashpoint. Grafika hnusna (az na techniku), bugama prolezle...ale zadna odpocinkovka a clovek se u toho docela navztekal. Ale dohral jsem to mel jsem pocit, ze jsem "neco dokazal".... BOhuzel, lide chteji neco dokazat bez namahy. A proto se tyhle hry prodavaji...proto se mene prodavaji ty slozitejsi....a proto se ty slozitejsi zacinaji zjednodusovat. A v tuhle chvili uz hudruju, protoze nemam co dobreho hrat.:(
            • A jsme u toho, dost lidí hledá u her jenom zábavu. Námahy mají třeba dost v reálném životě. A dostáváme se zase k individuím, které prohlašují, že člověk, co hraje CoD musí být naprostý idiot, mentálně postižený, ovce a já nevím co dalšího ještě.

              Abych se dostal k tomu, co chci říct, tak člověk co hraje "blbé" hry nemusí být nutně blbec, prostě mu to může být jenom úplně jedno.
              • Reakce na příspěvek:

                Jezis, jasne. Ja sam CoD hraju...prave kdyz potrebuju nemyslet. Ja tim myslim, ze je velka skupina, ktera to s tim nemyslenim prezene. A cim jednodussi hra, tim je ta skupina vetsi...nebo snadneji utvoritelna. A nemyslim tim nic spatneho proti jednotlivcum. Bohuzel, na prvni detsky produkty jednoduchych her uz jsem narazil a nasi budoucnost nevidim ruzove.:)) Nebudem to uz pizlat. Proste CoD je fajn, casto me u nej zamrazi...ale driv se herni cas travil efektivneji.:(
        • ztraci....zase ostuda.:)
  • Drom
    BF3 vypada graficky lepe. Uvidime, co se bude lepe prodavat. *5*
    • Tak jasně že se bude MW3 prodávat líp protože je to hra otevřená víc lidem narozdíl od BF3 kterej je fakt pro pořádný hráče.
    • jasny ze MW3 protoze to budou hrat prevazne americky deti s iq 60 na konzolich :) navic v CoD jsou ruzny turnaje , ligy atd atd.. takze "prodejni uspesnost " bude vetsi u MW3 .. ale hratelne a co do recenzi atd atd vyhraje BF3 ... 100% na to davam svoje leve varle
      • Ja bych ty 10tilety smejdy zabanoval, sebral na mesic konzoli/PC a zpokutoval rodice, ze spatne vychovavaj decka kerejm tyhle hry do ruky nepatri. Co me u Cod dokaze s prominutim nas..at nejvic je, kdyz v lobby slysim "Whats up motherfuckingnoobs" hlasem 11tiletyho chcipaka na lvl 70, 2 dny po vydani hry.
      • A já pravé*3*
        • tak to nam jeste chybi nakej poradnej klobas na sazku :D
          • asdf: Prostě z brakového příběhu lobotomistického scénáristy kvalitní literaturu neuděláš, smiř se s tím *3*
            • O tom sem se taky s nikým nepřel (kolikrát to budu muset ještě opakovat?).
            • brrrr ošklivá představa *1*
          • Poradnej klobas je uzivatel asdf o par prispevku nize.:D
            • Prográl? To je mi novinka *8*
            • asdf: Ber to jako spravedlivé poplivání toho, kdo byl uargumentován a prohrál! *3*
            • Hej, sorry....prislo mi to vtipny.:) Snad na sebe nezanevreme, ne?:)
            • Ale ale, to už se snižujeme k nadávkám?
            • Máš pravdu, takže jsme kompletní - přirozeně přirození *1*
  • Je zde ještě někdo, komu celá tahle diskuze (až na pár smysluplných příspěvků) přijde celá o ničem? *7*
    • Co bys taky chtěl v diskuzi o hře, která je o ničem? Diskuzi o něčem? *1*
      • Tak, když se vždy ke "hře, která je o ničem " slítnou podobní srandisti jako ty, tak ta úroveň jde automaticky do hnoje, protože systém v režii : Přijde panáček, kterého irituje CoD, vyklopí sem názor, aby plivnul na CoD a z druhé strany mu samozřejmě bude oponovat panáček, kterého naopak třeba CoD zajímá, tak je vytvořen podklad k tomu, aby to začalo mít obraz diskutujícího chaosu, plného pr*elí, hov*n a podobných stručných výrazů, kdy si stejně každý myslí o druhé straně kulové a jen to svoje. A když to ještě doplní panáčkové, kteří si z huby neodpustí vypustit BF forever a BF lepší, tak je tu zákonitě předpoklad pro vznik něčeho, do čeho často vylíváme své střevní produkty.
        • Když to nebereš moc vážně, tak je tu docela p*del *1*
          • Tak to si můžeš jít dělat řiť někam jinam a taky se u toho bavit, že jo. Tedy, při vší úctě, jak může být vytvořena kvalitní diskuse, a tím nemyslím jen ideální stav kolem shromáždění CoD fanoušků a básněním nad tím, jak je to super, ale uvítávám i diskutování nad zmíněnou problematikou kolem proveditelnosti/ neproveditelnosti útoku na americký kontinent, typy zbraní, případně čeho jsme si všimli v traileru za zajímavosti a klidně i negativní připomínky s tím že to bude na slušné úrovni, tak jak může být kvalitní ta diskuse, když tu člověk musí číst příspěvky od volů, kteří u těch komentářů smrdí jen pro to, aby se tím bavili a dělali si z toho pr*el?
            • Kdyz si autori strilecky budou aspon trochu lamat hlavu s proveditelnosti/ neproveditelnosti akci ktere hracum naserviruji tak se jim ve valne vetsine dostane jen otravenych pohledu a vykriku o nude, viz. posledni MoH. Tebou uvedena temata jiste mohou byt zajimava ale obavam se ze by nepadla na urodnou pudu. Jak uz nekdo vyse rekl, armada ma do budoucna o rekruty postarano protoze komu to jde v CoD tomu se jiste bude darit i v realu. Tezko nekterym fandum CoD vysvetlis ze s plnou polni na zadech a zbrani v ruce nebudou moci vyuzit perk pro nekonecny beh ( nadsazka). *5* Takze jsou dve moznosti, bud na par hodin odlozit mozek do laku a po dohrani tu trpkou vzpominku vymazat lahvinkou neceho dobreho nebo se CoD zcela vyhnout.
      • Games.cz co bys cekal :D tady se vzdy nekdo zhada na krev
        • Náhodou diskuze o imbecilitě příběhu Modern Warfare 2 mi přišla hodně kvalitní. Myslím to vážně! *10*
  • Je to škoda že se CoD stává stále více a více nelogický :( CoD 1 plus jeho datáč byly super ten tutoriál a pak ten seskok jasně někdo může namítnout že je to zkopírované Bratrstvo neohrožených a mise za SAS že jsou též zkopírované z filmů o druhé světové válce a rusové jsou jak scény z Nepřítele před Branami.Jenže oni to právě kvůli tomu dělali okopírovali podle logiky když se to líbílo ve filmu proč ne ve hře.CoD 2 taky nebyl špatnej dali jsme si poušt a Itálii :) pak World at War tak japonce jsme ve hrách o druhé světové válce moc nenakopali tak je tam prdnem a prostě použijem inspiraci ve filmech.Proč ne hodně filmů o druhé světové válce jsou dobré.Nelogika děje tam nebyla protože předloha je podle toho co se opravdu stalo (ne doslova) čerpají z historie samotné.Jenže jenže pak to přišlo serie CoD MW a bylo vymalováno dobrých akčních filmů ze součastnosti moc není co si budem říkat takže ani moc inspirace nebylo(ono bylo ale tak kvalita nebyla).Takže se pustili do svého vyprávění a nelogiky ignorace světové politiky je bolestivá nemluvě o ignoraci NATO a toho že v dnešní době přípravu takto velké vojenské operace jako napadení USA by fakt neutajili (ani muži v černém)ale oni se tím nezaobírají ani nechtějí takže mají svůj MW BAF efekt z ničeho nic baf a z hodiny na hodinu se jednotka z blízkého východu zjeví v USA baf a rusové jsou v DC.Prostě když to vezmem podle filmové logiky tak serie modern warfare je Béčkové a sem tam Céčkové každou chvíli čekám že se zjeví michael dudikoff,van dam,Segal atd a zachrání svět a sem tam i vesmír.Důkazem toho je Black Ops to je best of Chucka Norrise.O tom je CoD druhá světová super protože možnost super inspirace MW na prd protože nebyla kde inspirace.......ale pozor jestli se někomu líbí Béčkové akční filmy tak je to super hra pro něj béčka jsou super prostě ten nejlepšejší hrdina ze všech americký američan jako malej a v pubertě jsem to žral a bylo to bezva jenže z toho vyrostete :) pak si začínáte všímat těch nedostatků a blbostí a už to prostě není ono.
    • Pro jistotu opakuju : neutocim na pribeh MW2. Sam obcas po praci potrebuju hru u ktere nemusim myslet a nejtezsi operace je nalezeni "R" na klavesnici. Vazne to mam nekde v hluboko v sobe i rad. Ale sakra, vy tady za ten pribeh bojujete jako by to byla pravda a vysvetlelni jako by bylo plne logicke. Neni....neni duvod na nej utocit, ale rozhodne neni duvot ho urazlive branit, protoze tuhle diskuzi byste asi nevyhrali.:(
      • přesně CoD je v poho relaxačka ale blbne lidi protože se tváří jako seriozní (může se klidně stát) ale tak to není :)
      • duvod...jsem to ale prase.:)
    • Who cares? *7*
      • ale jo když sem psal je to prostě béčkovej filmík (a ty nemusí bejt špatný) svoje fandy to má a není jich málo.Prostě CoD MW se musí brát jako B akční film nic víc nic mín.BF bad company to byl zase clon A-Teamu :) a mě se to líbílo protože A-Team byl super :) ale třeba poslední Medal of Honor šel svůj vlastní cestou a bylo to super *5*
        • nedávno vyšla hra battle vs chess tak si ji zahraj
        • Asi si nepochopil význam slovního spojení Who cares. Absolutně mě nezajímá, že si tady vyléváš svoje srdce s tím, jak je to nelogické. Když se Ti to nelíbí, tak to nehraj. Neříkám, že CoD je pro mě nějaká extra hra, souhlasím s tím, že MoH byl super, ale necpu všem to, že nechápu, proč se ve hře stalo to či ono. Dám Ti radu:
          Get real life.
          • Jsi moc cool, kdyz pises anglicky. ALe zrovna on psal docela pohodovej nazor. Neurazel hru, necpal nikomu jine hry. Je to naopak jeden z mala, kdo to vzal dost neortodoxne. Jak rika....beckovej film....a vsichni jsme je meli nebo mame radi.
    • Tak tady někdo CoD MW + MW 2 nehrál, nebo neumí anglicky *7*
      • Tak ja se ho musim malinko zastat....bylo vysvetleno, jak to prehledli americani. Ale zaroven si pamatuju intro, kde se rusove vyloduji na vychodnim pobrezi. Copak to Evropa prehledla? Nikdo si nevsiml stovek letadel leticich pres Atlantik? Obrovskeho mnozstvi lodi opoustejicich ruske pristavy? Ani zadnej rusak si takovou mobilizaci nenatocil na mobil a nedal na facebook? Kurna, Izraelcum by to neuteklo urcite.:D Neutocim timhle na CoD. VIm, ze co do pribehu je to tezka fikce (a vetsinou nepodlozena), ale desi me vase reakce na horni prispevek. VY TOMU SNAD KUR*A VERITE??!! Jako nadavat nekomu s tim, ze je to ve hre vysvetleny?! To uz vas tyhle jednoduche hry tak zblbnuly, ze se vam vyrazeni systemu obrany zda jako zpusob k nepozorovanemu ovladnuti sveta? To si doufam delate prdel.:D
        • jenže radarově jsou pokryty i oceány a moře :D takže by stejně neproklouzli.......a to že letěli nízko na mě nezkoušej :D to by tam nedoletěli protože by to papalo hodně paliva :P
        • Doprdele, vy děláte jak kdyby CCCP mobilizovali snad 100000 letadel. Podívejte se na to znova, bylo jich pár desítek..

          Jinak američaní v té hře měli ty letadla na radaru, ale pozdě. Ježišmarjá, vy opravu posloucháte prdelí.
          • Pockej...tak to asi budes ty, kdo posloucha prdeli nebo neumi anglicky...
            1) v intru operator hlasi sto+ leticich objektu ze SZ (plus dalsi leti z JZ a V) .... to mame v prvni vlne treba placnu 300 letadel.
            2) Na nebi se tam letadla pri hre prohani neustale a hazi dalsi a dalsi vysadkare. Ta letadla na letadlove lodi urcite nepristanou, takze je musi tahat z nejake pevniny. Pro provedeni takove operace a neustaly prisun posil je potreba rozhodne nekolik TISIC letadel. Nemluve o logistickem zabezpeceni, ktere by snad ani rusove nemeli k provedeni takove operace k dispozici. Ale utvrdils me v tom, ze jsi zabedneny a veris tomu, cist neumis a anglicky taky ne.:D
            • Kolega nahore resil zpusob, jak napadnout nepozorovane USA. Ty po nem vyjizdis, jak je to tam vsechno vysvetleny a jak to dava smysl. Me osobne uvolnovaci hry nevadi, ale mekne koukam po nich mozek. Celej ten pribeh je blbost (i z teoretickeho hlediska), na vychodni pobrezi se neni mozne dostat nepozorovane, potrebna sila k provedeni takove akce se v zadnem state nenachazi a vyrazeni systemu USA neutaji vubec nic. To je to, o cem tady mluvime a proti cemu ty tak zaryte bojujes. Proste beckovej film a nic vic. A to je mysleno v dobrem.
            • Jak jsme se dostali až k počtům vojáků potřebných k invazi? O strategii CCCP nebylo ani ve hře řečeno ani slovo.

              Vracím se ke svému původnímu příspěvku, kde jsem se podivoval nad vaší neschopností poslouchat to, co je ve hře řečeno a schopností vymýšlet si svoje vlastní "vysvětlení", které jsou ve hře stejně popřeny. Vůbec jsem se nezabýval tím, jestli je to logické či nikoliv.
            • Teda ja vim, ze to je hovadina. Me jen fascinuje, jak zkreslenou predstavu mas od monitoru o realite...lehce sokujici.
            • No to jsem se sekl vazne o moc. Ale na to ze jedu z pameti docela dobry. Takze muzes mi vysvetlit, jak se celej svaz dostane na vychodni pobrezi nepozorovane? Dal bych te rad upozornil (kdyz uz budeme stourat...ale zda se, ze si za touhle slataninou stojis jako za pravdou), jak muze par desitek letadel zajistit invazi? Ve hre jich nad hlavama behem par minut urcite proletelo vic, ale OK. Pokud se podivame na doktrinu, na utok proti pripravenemu nepriteli potrebujes sily 3:1...na obojzivelny utok 10:1. Amici nebyli pripraveni, tak zustanme u pomeru prvniho. Rekneme tvych 100 letadel. V kazdem 40 vysadkaru (nepamatuju si typ letadla) ... to mame 4000 vojaku. To jsem zvedavej, co chtej dobyt.:D Na par kilometru Normandie bylo potreba 250.000..:) Takze bud je uplna hovadina to s letadlama nebo rusove pachaji diplomatickou sebevrazdu.:D
            • Máš v tom bordel, ze SZ jich hlásí 70, z JZ hlásí 100 a ti všichni letí z Ruska, takže žádné přelety nad cizím územím.

              Z východu sice neřeknou kolik jich letí ale podle teček je to stejně jak z JZ, takže kolem stovky. A to je všechno co tam letí, žádný tisíce, pár desítek, takže si nedomýšlej to, co v té hře není.

              A tak se dostáváme k tomu, že já poslouchám ušima a anglicky umím perfektně, takže s tím na mě nechoď :-)
        • Upřímně: Od kdy jsou hry o logické souvislosti? *6*
      • :D :D jako sry ale ostatní radarové systémy by je zachytily :) a ne jenom je.ta lidská síla kterou by rusko zmobilizovalo by taky neušlo pozornosti ostatních států.....vemte si ten jejich výlet do Gruzie tak už předem bylo ve zprávách jak se jednotky přesouvaj k hranicím......
        • Wow, já nevěděl, že jsi odborník na radarové systémy, média a vlastně čehokoliv, co se týká logiky ve hrách *8* Máš moji hlubokou omluvu za to, že jsem si vůbec dovolil pochybovat o Tvé nevědomosti.
          PS: teď vážně: Nauč se anglicky a pořádně si poslechni co tam říkají *3*
          • jo na tohle jo.prostě jsem fanda do tohohle,koníček jako koníček....a tak to bylo nevím co mi uniklo v ruském mistrnem plánu ?? nechám se poučit
            • Přečti si reakci asdf na Lanse.
    • Ty vole, čím u té hry posloucháte? Prdelí? Ušima to asi nebude, protože v MW2 dokonce vysvětlili, jak se CCCP dostali do USA nezpozorováni (a za hodinu o určitě nebylo).
      • :D :D no to bylo že to hlídá jeden systém a ti oni narušili ale že si toho nevšimli ty státy přes které se tam dostali to jako šel svět spát ??? :D a to je přesně to vysvětlení Béčkovejch filmíku :D
      • Oni se tam neteleportovali? Sakra, čím jsem to poslouchal?! *8*
    • tldr
      • no a o tom je to taky jen pár slov moc to nerozvádejte ........ tvz z bodu A do bodu B a všude po cestě šipky *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit