Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • RIMMER: Dám si whisky.

    LISTER: Holly, nalej mu whisky.

    HOLLY: Jak ji chceš?

    RIMMER: Čistou. S ledem, citrónovou šťávou a třešničkou.
  • ten pohyb, rychlost a fyzika... kdo hrál intezivně Q3 ten to v tom videu musí taky vidět... nespíš používají uplně stejný mechanismus... právě ve mě zažehnuli jiskřičku naděje... :)
    • btw zdá se mi, že jedna z těch map co ukazují, hodně připomíná q3dm6...
      • no tak to jsi moc nehral.. tech remake map tam je vic.. a ten pohyb je samozrejme uplne jinej.. v tom jednom strihu se to blizi.. ale to bude jedna specialni postava ktera to takhle da.. ostatni budou pomalejsi.. takze esport sux.. s timhle muzou jit k sipku
        • A kterou jinou mapu si tam prosimte poznal? Ta bulva mozna trochu pripomina The Edge (Q2DM1) ale nic vic sem tam teda nepoznal... A strafe jump budou umet vsechny postavy podle vseho, aircontrol budou mit jen nektery. Jinak reborn sem backnul taky, ale z toho qc mam celkem dobrej pocit :))
  • XorxoxTalarius
    No pokud mam rozdilne Championy s rozdilnymi vlastnostmi, tak nemuze byt vubec rec o tom ze hraji druhe housle, pokud si jeden umi zapnout nesmrtelnost, dalsi se teleportovat tak to ovlivnuji hratelnost a neni to ciste o skillu s tim ze maji vsichni stejne moznosti ...
    • co blbnes..preci jim musis zrat ze kdyz rikaji ze je to strasne Kůůůl navrat ke korenum ..tak to proste musi bejt pravda *1* ...boze at uz jde ta bethesda do h..zlu ..jen prznej znacky a nehrajou si na kdo vi jakej navrat ke korenum .."nostalgici"
      • Diabotical.. foundet! takze nastupce quaka uz se rodi.. tohle UTQwatch at si strcej nekam..
        • někam? do posrany frdele si myslel.. reknu to za tebe, a poroucim se s banem, mam v piczi
  • kulhy_parici_spici
    Já myslím že to bude poctivá frenetická řež a rozdílné vlastnosti charakterů budou příjemné zpestření. Tedy recept jako poslední Doom – vezmeme pevné základy staré dobré hratelnosti a citlivě přidáme nové prvky. Těším se.
    • dopadne to jako s BF2 , BFBC2 mi připadala hrozná dnes když už je BFH ,tak mi BFBC2 prijde jako hodně dobrá hra
  • Připadá mi to pomalejší, než Q3. I když na tom záběru air control ok pohyb. *1*
    • je to pomalejsi.. vzdyt rikali, ze tam budou nektere postavy pomalejsi jine rychlejsi.. a jine budou umet wallhack.. takze sux.. zlatej diabotical..
  • pohyb a samotny gampleay sa moze x krat zmenit a hlavne to fakt bude zalezat az od realnej hratelnej verzie. Prave v ID soft FPSkach vela krat islo o ten "feel" pri pohybe. Co sa tyka ale samotnej prezentacie, grafiky tak fakt netusim cim chcu zaujmut. Sak to vyzera ko vykradnuty UT. Presaturovane, samy lens flare. Ziadna dark grafika ako z Q1 alebo Q3, aj ked ten uz bol svetlejsi.
    • C-BEAM
      pokud to má k něčemu blízko je to právě Q3, pak ale nevím proč ten znak Q1, s ním to totiž nemá nic společného. Temná, syrová atmosféra je pryč, všechno je plné barev, efektů, zbraně a postavy jsou po stránce designu neuveritelne překombinované a kýčovité. Ale na prznení legendárních her jsem si už ale zvykl takže už ani nejsem zklamaný, jen trochu smutný z nedostatku invence a odvahy současných vývojářů.
  • to mi připomíná PREY (to nové) mix half live a fear dělajíc zesebe něco třetího.

    To to bude podobné mix dvou věcí tvářící se jako něco třetího.

    návrat ke kořenům zvládl akorát Unreal a je zadarmo ,ale dostávám tam přes pí*u jak sviňa . :-)

    Hold musím trénovat
    • Half Life, je to Half Life *4*
      • sorry Half Life :-)
        • Kde jsou ty časi Half Lifu a mapy crossfire *1*
  • Me to pride zatim dobry, minimalne to zahnalo moje nejhorsi obavy. Co jsme postrehl, je tam navrat DM6 i kdyz asi trochu predelana, shaft ma klasickej zvuk kdyz hituje, v jednom miste byl videt quad s odpocitavanim do respawnu, jako je to ted v QL. V jednom miste je videt aircontrol, ale neni jasny jestli to je featura hrdiny, nebo to budou moci vsechny postavy.

    Kazdopadne kolujou zvesti, ze zitra vecer by mel byt streamovany prvni zapas mezi profiky co jsou ted na quakeconu, tak pak se uvidi :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit