Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • XorxoxTalarius
    Za mne je to velke plus, nevadi mi ze je to remake. To ze budu moci hrat multak pres Steam a ze mi to pojede na W10 je pro mne dostatecny argument ke koupi. Ted jedine co by to mohlo prekazit je pokud by za to chteli nejakou palku. Pokud bude adekvatni cena, beru vsema deseti.
  • som hrac Battlezone z 1998, jednotka aj dvojka a trochu ma mrzi ze idu spravit remaster remaku... Pozitivne je ze to bude rychlo hotove, negativne je ze to budu len vylepsene textury a effekty, inak vsetko zostane po starom, cize vo vysledku tu budem mat tu istu hru ktoru si mozem zahrat aj dnes v trochu horsej grafike. Tiez by som bol za to aby spravil komplet novy graficky engine a posunuli tu hru niekam... s novym pribehom.
  • BATTLEZONE!!! Absolutni legenda!

    Jenze... jak uz tu v diskuzi zaznelo... nemeli bychom se posouvat dal - klidne stejnym smerem, ktery ukazaly oba dily BZ - radeji nez stare veci (jakkoliv krasne) polepovat pozlatkem, ale nic skutecne noveho jim nepridat?

    Daleko vic nez hezci kabatek stejne hre by se mi libil pridavek skutecne hratelnosti, treba takovy pribehovy datadisk, i kdyby za cenu hry ve stejnem starem kabatku...
  • nelíbí se mi moderní trendy. Místo vývoje nových kvalitních her, vývojáři jen opráší starou hru, trošku zlepší grafiku a to je vše.

    Navíc kdo má zájem o remaster Battlezone?
    Kdyby aspoň udělali remaster Battlezone 2 Combat Commander, který byl celkem dobrý...
    • +1
      Jakože jsem si sám na BZ pár let dozadu vzpomněl, ale ....kdo to dneska bude hrát že ?
  • Tak to jsme napnuti kolik za to budou chtít... Čuchám šméčko...
  • pri nezajmu dnešních hráču o strategie budou servery prazdne a nebude s kym hrat
  • ty voe těžka nostalgie to sem zvědavy co jakych remasteru se jěště dočkáme *1*
  • radeji dvojku, to byla bomba :-)
    • DeDy
      Dvojka jede skvěle díky tomuto WEBu a to včetně co-op hraní!
      http://matesfamily.org/bz2/
  • Tahle legenda si zaslouží remake a ne remaster, naplácnout hd textury na 18 let starou hru je o ničem, ale stejně jsem měl radši dvojku
  • Anóóó, tak na tohle jsem čekal!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit