Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kto mal o hru zaujem, tak prednedavnom bola na PS Store za cca 600 Kc plna verzia a nemusel cakat na osekanu PS+ verziu, takze neviem, co este riesia.
    • Na tu moji hodinu nebo dve jizdy mesicne ta osekana verze bude dostatecne dobra. Take nezapominej, ze rada lidi, hlavne deti, na psn nenakupuje, takze maji moznost jen retail nebo zdarma.
  • brácha si koupil Drive club za par korun od kámoše a ta grafika je opravdu něco :-) Hlavně změna počasí *11*
  • Draken69CZ
    Při ohlášení konzolí to MS projel, teď mi přijde že cenné body ztrácí SONY.
    • spoock
      Mám dojem, že se kolem toho dělá velké haló. Jsou horší věci, než nevydání Drive Clubu pro PS+, protože ta hra už vyšla a tohle je spíše F2P demo.
      Playstation 4 sice nemá žádnou Forzu, ale Xbox zase nemá plno jiných věcí, takže si obě strany nemají co vyčítat. Brzy výjde Project Cars a ta snad vyplní tu mezeru. Každopádně Forza je to nejlepší, co se mi na Xboxu líbí a na 360 jsem hrál 4ku.
    • No je pravda, ze Sony ma ted dost prusvihu, ale to porad nemeni nic na tom, ze maji konzoli, na ktere jede temer kazda multiplatformni hra v lepsim rozliseni nebo vyssich detailech pripadne obojim soucasne.
      • Draken69CZ
        I když nemohu porovnat myslím že je to pouze papírové vítězství protože 50" a 3 metry *3*
        • Presne, sony nedokaze svuj prebytek vykonu efektivne vyuzit.
    • Vojta_Ilavsky
      Už jenom to že nemají vlastní exkluzivní závodní hru srovnatelnou s Forzou, nebo přinejmenším stejně tak zábavnou, a teď tohle.
      • Keyz
        To je opravu zoufalost.

        Nemají vlastní exkluzivní hru...Ty vo*e. To je hon za exkluzivními tituly. Aneb 150 konzolí a každá bude mít něco. Zoufalost, že vůbec konzole řeší exkluzivní hry aby nalákali lidi a je to hlavní téma.

        Namísto aby lákali kvalitou apod. Tak lákají způsobem, že udělají dohodu s tvůrci her a pak machrují, že danou hru nikdo jiný nemá.
        • A že to tak WC gumu bere, co?
        • Draken69CZ
          Tak to bylo vždycky na co jiného mají lákat když by ty hry jsou identické.
          • Keyz
            Na kvalitu služeb, hw, možnosti co tam lze dělat a tak dále.
            Tohle je zoufalost a navíc šílené (kdyby to dělal každý). Prostě konzole nemá co nabídnout krom uzamčené hry, které jinde není? Dokonce ani není možné jí hrát na nových konzolích od stejného vydavatele? Starou hru z PS1 si špatně zahraješ na novém PS :)

            Případně rozdíly ve hře. Kdyby bylo několik verzí konzolí s různě silným HW.
            • Draken69CZ
              Na funkce máš PC, konzole jsou na hraní. Všichni to už dělají nevím co tě překvapuje. "Případně rozdíly ve hře." no to je zas exkluzivní část pro danou konzoli a jsme tam kde jsme byli.
      • Draken69CZ
        Tak oni jí mají jen ještě nikdo neví kdy vyjde.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit