Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Na kazdy handheld zacinaju "velke" hry vychadzat az po dvoch-troch rokoch. Vid aj 3DS, ktoremu "velke" hry (mimo Nintendo franchises typu Mario) zacali tiez vychadzat az tento rok... Teda tento rok u nas...
  • Neprestalo. Persona 4, Ragnarok Odyssey, Disgaea 3 a 4, Soul Sacrifice, remaky snad vsetkych Atelier hier z PS3, YS, Muramasa Rebirth...
  • Skvele, skoro to vypada na renesanci Vity :-) Jen me mrzi absence RPG zanru - vsechny PS jsem vzdycky brala jako platformu velmi pratelskou k RPG (a hororu) ale u Vity jako by to prestalo platit...
  • Dej link, podle me sis to vysnil. V dobe launche jsem tvrdil a pujde to v diskusich dohledat, ze velke hry zacnou vychazet az za dva roky. Kdyz to umim odhadnout ja, tak Sony urcite taky.
  • hry jaky, samy ho*na. Az temer 2 roky po vydani vity se teprve zacinaj obevovat hry jako borderlands apd., ovsem to uz je pozde. Staci si trochu neco precist a zjistis ze Vita je neskutecne prodelecna vec pro Sony, podelali to jak mohli.
  • ale opak, realnemu pohledu se dnes rika "prasky" ? Njn, dnesni pomatena spolecnost se predvadi v pravym svetle.
  • Tak treba ja koupil uz druhou :-). Pro me je Vita momentalne nejdulezitejsi herni zarizeni. Mam na ni nejvic casu.
  • Naprosto paradne.
  • Ja znam dost lidi co ji uz prodalo a pak si ji koupili znovu. Konkretne ten impulz byl, kdyz zacaly v PSPlus vychazet kazdy mesic hry zdarma na Vitu.
  • na Vite som dohral Hotline Miami všetky chaptery na A+, ovláda sa to lepšie ako na PC....ale zase na gamepade je to pre velké páčky neovládatelne,,,
  • prvni dil hotline miami je uz davno na psv i ps3 takze ovladani dualshockem neni zadnej problem
  • jak budou hrat hotline miami na gamepadu je mi tedy zahadou..
  • kennyB
    Asi jsi si zapoměl přečíst, že se jedná o nezávislé hry.
  • rano jsi zapomel na prasky?
  • Vita uz je v propadlisti dejin. Skoro to vypada jak kdyby Vita vychazela spolecne s PS4 podle her a bengalu co je ted okolo toho. Sony nekde udelal chybu. Kdo mohl tak Vitu uz prodal

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit