Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Dle mého se kompletně změní životní cykly konzolí. Sony odstřihne klasické PS4, zůstane jen PS4 Pro a nové PS. Stejně tak na tom bude i Xbox. Pak s vydáním nového "mezičlánku" odstřihnout tu nejstarší generaci, a takhle to půjde už jen dál a dál. Nenaštvou tím nové majitele Pro-čka a X-ka, zatímco uspokojí ty, co chtějí přejít na novější hardware z původní generace, ale z nějakého důvodu nechtěli kupovat mezičlánky....
  • "příjmy z PS Plus naopak rostou"

    Neni to nahodou tim, ze zdražili predplatny? :D
    • ucho
      jako zdražili, ale od té doby bylo dost slevových akcí, abys platil víceméně tu předchozí cenu. on opravdu roste počet předplatitelů: https://www.statista.com/statistics/532431/playstation-plus-subscribers-global/
      za poslední rok to máš o 8 milionů. takže finančne si řekl bych slušně polepšili.
    • sony nezdrazuje, pouze vychazi penezenkam v ustrety
  • netvrdilo sony že se budou ps4 věnovat a diky tomu nebude pár let nová konzole?
    • ucho
      PS4 je teď na vrcholu, takže se neboj, že by se mu přestali věnovat.
      jinak PS4 je tu s námi už 5. rok. to ti přijde málo? životní cyklus konzolí byl předtím kolem 6 let. PS4 to dotáhne klidně na 7-8, což je řekl bych akorát.
      • PS4, konzole která dokáže být na vrcholu a zároveň daleko za zenitem! *1*
        • ucho
          mrkni na čísla z prodejů a počet spokojených hráčů ;)
    • vzdyt se ji muzou venovat i nadale

      hry akorat dostanou ruzny stemply

      jestli staci ps4, ps4pro nebo ps5

      pripadne osekaj ve verzi pro ps4 detaily az na kost, stejne, kdo ps4 ma, ten je zvyklej na low fps mazanici uz od zacatku
  • Tyran alias pacient femto/alucard dorazil. Náklik začíná...
    • prosim tě lole, alespoň měj koule to napsat pod nickem, pod kterým jsi to psal vcera, nejen ze jsi uplne mimo, navic shazujes jeste sebe, radsi mi napiš ty pecky, at muzu koupit PC. Děkuji.
  • Můžete mi napsat loňský a letošní seznam pecek, kvůli kterým bych si měl znovu pořídit PC. Děkuji.
    • pro tebe bych doporučil například

      https://www.odkarla.cz/hra-pro-pc-barbie-princezna-svadlenka?gclid=EAIaIQobChMIgZGh-4uc2wIVDRHTCh003Q5jEAQYAiABEgKoOfD_BwE
      • jeste neco, co bys z vlastni zkusenosti mohl doporučit, ta Princezna nevypadá věru zle...
  • Lukass
    Tak i ja se pridam, taky sem driv uvazoval o koupi konzole chtel sem si zahrat jedinou hru ktera me na konzolich fakt zajimala Last of Us.
    Jenze pak sem uvidel nedostatky konzoli a to predevsim veci tykajici se samotnyho gamaplaye. Fov- pri pohledu z 3 osoby je pro me vetsina konzolovych her nehratelna, nechci mit u hrani pocit stisnenosti a klaustrofobie. Za dalsi, bloom, blur a podobny efekty typicky pro konzole, tohle me dokazet otravit gameplay uplne, vsemozny mlhy a filtry co nemuzu vypnout by me dost znervoznovali. O fps a plynulosti hrani se nemusim ani rozepisovat. Pak je tady modovani, skoro kazdou hru co mam, tak moduju, na konzolich nemuzu. Posledni vec je gamepad, su kovane K+M hrac a pro me je gamepad obrovske problem. Tak jak s myskou se na gamepadu nikdy rychle neotocim, nebo nezamerim.
    • a samozřejmě je tam aspoň jedna mise, kde musíš se sniperkou odstřelovat nabíhající vojáky, což je na gamepadu vždycky peklo
      • Nahodou zrovna ta mise byla pro me jedna z nejlehcich pasazi hry, zato kdyz na me nabihali runneri/clickeri, tak trefit je na blizko do hlavy je opravdu peklo, spis otazka stesti nebo neskutecne natrenovaneho timingu. Hrat TLoU bych opravdu na mysi nechtel, protoze by se najednou ten pocet svizelnych a hektickych situaci dost zmensil a ubralo by to na atmosfere.
        • ucho
          pro mě bylo největší peklo první setkání s clickery. to jsem opakoval snad 20x. pak už to ale nějak šlo, důležité bylo to načasování.
    • to bys asi u TLOU trochu trpěl, tam je neohrabanost rozhraní a ovládání spíš featura, je to jedna z těch her, kterou kdybys hrál na K+M, tak najednou obtížnost spadne neuvěřitelným způsobem
    • Draken69CZ
      S tím se dá souhlasit jsou to většinou fakta + osobní preference a zvyky, ale docela bych se vsadil že při hraní TLoU by sis většiny ani nevšiml. Jinak "pocit stisnenosti a klaustrofobie" bys u TLoU měl i s fov 105 *15*
  • Hodně lidí tu má pravdu fakt nevím co bych na pc hrál snad kromě strategických her. Sony prostě chrlí fakt mnoho skvělých her které mě zkrátka zajímají víc. Ps pro je fakt dobrá mašinka.
    • z těch 20.000 her na Steamu si určitě něco vybereš, když ne, můžeš vybírat z dalších tisíců třeba na GoG *4*
      • tak dej tip na nějakou tu pecku...
        • Total War: Warhammer
          • myslíš, ten dvacatý dil série, kterou jsem hrál už na gymplu? To, to je hodně smutné *1*
            • jestli myslíš Final Fantasy, tak jsem nehrál ani jeden díl, ale dobrej pokus, jinak Final Fantasy má x žánrů, přes mmorpg po nějakaou taktickou verzi, jaká je evoluce žánru v sérii Total War?
            • a já myslel, źe jako frnda japonských her nekonečně natahované série zbožňuješ
      • Vis, to je mozna prave ono. Ze nechces vybirat z 20 000 indie slatanin. Chces mit prehled, zaruku kvality a jednoduchy vyber exluzivnich titulu, a proto mas PS4.
        • Když chceš opravdu záruku kvality, musíš hrát na PC, není jiná volba. Na druhou stranu, pokud si nedokážeš sám vybírat a potřebuješ aby tě někdo neustále vodil za ručičku, je asi konzole vážně lepší volba
          • a nebo mas oboje a tyhle kecy ti prijdou jako hrozny srance
  • Mam PS4 a duvody bych rozdelil na tri poloviny.

    1. Lepsi hry a exklusivity,
    b) vyhodna cena a X let neresim upgrade
    III.) Pohodlnejsi hrani, velka televize.

    PC z hlediska pomeru cena / vykon nema sanci.
    • Zajímavý názor.
  • Nejlepší je mít PC i konzole. Prostě ať si každěj koupí co chce.
    Co je lepší se řeší už tak dlouho a výsledek se neustle mění. Navíc každej má jinou životní situaci, víc peněz, víc času, rodinu atd.

    Osobně to beru tak, že pro singl hry konzole a pro online hry PC.
  • x_ander
    No, pro mě to znamená dohrát poslední resty na PS3 a koupit PS4 :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit