Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Diskuze nezklamala.. a jiní si zatím zahrajou něco na pc a něco na tom topinkovači a je jim hej.. dohadujte se furt. :)
  • Všechny Autosejvy a checkpointy jsou KRAVINA! člověk by měl mít možnost ukladat kdy chce. Nikdo ho do toho nenutí! Ale třeba Táta přestal hrát podle něj jinak skvělý hry, právě proto že sejv nebo checkpoint byl až pravě po nějakym naročny fajtu nebo bossovy... já osobně ukládám málo, ale speciálně a hlavně před nějakou výzvou. Např cesta k bossovy nebo na konec "levelu" je jednoduchá, ale dlouhá. Koho pak má bavit po smrti u bose to jít celý znova jak idioot?
    • presne, pritom prave u her kde je ta nemoznost sejvovat je "obtiznost" delana jen a jen tim ze boss ma megaOP dmg a 1000x vic zivotu
    • prej to je ta nejvetsi zabava v souls hrach a bloodborne, proste jen tak si minutu bezet nekolikrat za sebou, aby se clovek seznamil s tim artem okolo *5*
  • Máme PS4, kdo má víc? *6*
    • Ja mam aids
    • já mam motorku *1*
  • jednou to prijde a konzole bude mit i klavesnici
    • To skorej opacne.
  • Přidávájí retro funkce známé z PC?
    • Next-gen ne? Dneska se konzole konecne dostavaji do faze, kterou osobni pocitace prosli na prelomu 80tých a 90tých let. A to je parada ne?
  • Odvolavam,co jsem vcera napsal,bloodborne je supr!Po 15cti smazanych safeu,jsem se to naucil ovladat,a jak a kde co mam brat,a hlavne na zacatku si vytunit postavu,koupit kabat,boty pro rychlejsi beh atd.Pak uz se to da,a naucit se ovladat tu dvousecnou zbran.Nikdy jsem typ teto hry nehral,ale ted asi budu.A kde jse ten system software!Sem stim!
    • a můžeš si místo toho kabátu koupit třeba havajskou košili a šortky?
      • Bohuzel ne, jsou totiz prilis optimisticky ladene. To by mohlo pobourit depresivni emo asiaty
  • revoluční *15* *15* *15*
    • kdepak, u konzoli nezbejva nez doufat, ze aspon postupnou evoluci se dostanou za par let tam, kde jsou pc dnes *5*
  • solomon.short
    diskuse tady uz se nedaji cist. je to server o hrach proboha. tak at si kazdy hraje na cem chce.

    bohuzel posledni dobou se nechali strhnout i drive celkem normalni lide
    • Nj, co naděláš. Jediný, co mě na diskuzích utěšuje, že tito "hráči" jsou stejně početně zanedbatelná menšina a tyto počty kompenzují akorát svou uřvaností. Většina hráčů reta*di nejsou a anonymita na netu akorát umožňuje, aby se projevila horší stránka těch pár troubů.
      • solomon.short
        obcas se tu clovek v diskusich dozvidal veci co treba nebyly zmineny v recenzi samotne, vlastni nazory. posledni dobou je to naprosto zbytecna valka pc versus zbytek herniho sveta.
  • Nechapem z ps konzol sa snazia spravit casom pocitac? o takych 20 rokov.vidiet na co bola presne stvorena ta konzola a reci okolo toho su len omacka pohodlna?lacna? lepsia? rychlejsia? wtf cele to drzia ako ze exluzivity ktore su len cisty byznis aby som si ja kupil konzolu lol kto to to nevidi je slepy alebo to ma na haku. *5* a k tej future dalsej super len tak dalej *5*
  • Vyzera to ze Sony su vazne borci, pokial k tomu vymyslia este teplu vodu, tak si tu krabicku hadam aj kupim *15* *15* *15*
    • Konzole je dobra,system je na houbi.Chci mit vsechny hry a videa na jednom miste!Jak na ps3!A ne mit 7 polozek zakladnich pomichany z hrama a zbytek mit v naky knihovne!Od toho mam download history na ps storu.
      • Ale ved jasne, vsetko co je na hranie je dobre, len je dobre si zarypnut do "ortoboxov" *4*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit