Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • psychonauts 2 sú nafigu :D
  • to pripomina slavne klausove kuponove privatizačni fondy kde duchodci ve velkem investovali aby videlali nejakou tu korunu navic
  • Black_Hand
    Jen pro zajimavost, lidem kteri povazuji fig kampan Psychonauts 2 za extra rychlou a uspesnou, podivejte se na cisla v porovnani s Double Fine Adventure/Broken Age.
    14 750 normalnich lidi, 1 164 investoru. zdroj: clanek
    30 665 normalnich lidi - tedy backeru na kickstarteru - za prvni dva dny (prvni den byl 3 256). zdroj: kicktraq.com

    Psychonauts 2 jsou tedy na tom zatim DALEKO hure.

    Nicmene, at to nevypada, ze tu hru nechci, ja ji chci, Psychonauts 1 jsou skvely a na Broken Age jsem prispel pres 100 dolaru, takze dobra Schaferovska hra je neco v co porad doufam, vim ze na to ma, ale moje penize ted cekat nemuze.
  • Tenhle přístup kvituju, jen houšť a větší kapky. To samé byl případ Project CARS na jejich platformě WMD. Nejen, že člověk podpořil něco, co se mu líbí, diskutuje s vývojáři, co jo a co ne, získá hlubší povědomí o tvorbě hry jako takový, ale ještě je brán jako plnohodnotný investor. Podpořil jsem hru částkou 45E a zpět se mi zatím vrátilo 77E. Spokojené jsou všechny strany a není potřeba tisknout nějaký pohlednice, nechat vyrábět nějaký sošky za další zbytečný peníze, atd.
    • Za 45E dostaneš hru a ještě 77E, což pro nezávislé studio znamená -122E na rozpočet pro jejich další hru.
      • To je otázka, co to vůbec pro to studio znamená, respektive jestli to je nevýhoda, investiční model je pořád stejný.
  • Tak hlavne na KS taky nemusi "investor" dostat vubec nic http://technet.idnes.cz/dron-zano-kickstarter-krach-dp8-/hardware.aspx?c=A151214_132313_tec-kratke-zpravy_dvz a ma naprosto nulovou kontrolu nad tim, jestli ty prachy dotycny trebas prochlastal.
    • to se vedelo od zacatku
      *8*
  • Black_Hand
    Psychonauts 2 jsou na Figu proto, ze je to platforma, kterou muze Tim Schafer ovlivnovat a napriklad si prodlouzit cas na kampan bez jakychkoli problemu.
    • spíš proto, že nemusí nic dávat konkurenci
      kdyby si prodloužil čas tak by ho lidi asi ukřižovali
      • Black_Hand
        to ukrizovani mi nejak uniklo, protoze si kampan uz prodlouzil.
        • Aha, to jsem si ani nevšiml. Tak sice si to prodloužil, ale ne tak očividně, aby mu zbývalo třeba půl dne a pár tisíc dolarů do "zafundování", a najednou by tam měl třeba 5 dnů.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit