Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 10/10 mi pride kapanek mimo, max 8, s prizmurenim oboch oci 9, ale davat tomu totalne hodnotenie je uplne mimo misu

  • Za mě to kazí ovládání. Jako člověk má hromadu schopností, které víceméně pořád chce používat všechny. Ale namapované může mít čtyři? Takže je musí jak trdlo pořdá přemapovávat tam a zpátky. (což je fakt opruz). A navíc je kvůli tomu má každou chvíli na jiném tlačítku, takže fakt super.

    Souběžně s tím jsem rozehrál DLC do Ghosta of Tsushima... kde mám na stejném ovladači stealth, čtyři bojové styly, několik speciálních útoků, boj na dálku, countr attacky apod.... a všechno se na ten gamepad vlezlo, že to jde jak po másle a i když chci změnit druh šípů, tak nemusím lozit někde do menu.

    Takže ono jde. Jen v P2 to někdo hodně odfláknul.

  • Jack1947

    Už dle zahraničních ohlasů to nevypadá že to je hodně dobré jako ten minulý přes čtvrtstoletí starý první díl. I když já soudit nemohu, ač jsem to měl tuším dvakrát na DVD (LEVEL/SCORE) nevím jestli jsem se tomu nějak obširněji věnoval😯

  • Bhaleck

    Na kolik hodin je tak cca kampaň bez nějakého vysbírávání collectiblů? Já jen jestli mi bude stačit gamepass na měsíc :D

    • cca 12 hod, za měsíc to určitě stihneš dohrát. Já tam mám 20h, ale nějaká ta hoďka je tam navíc, když mi do toho něco vešlo a mně se nechtělo tu hru vypínat.

    • Pro představu, zatím málo dat

  • Ted uz me ta hra zacala zajimat :) Dik za recenzi Sarko

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit