Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • Zrovna u tyhle hry by mě absence hdr a lepších efektů nemrzela. Snad to nebude stejné u dalších větších studií, které MS pořídil v nákupní horečce. Vyjdou-li tedy vůbec tituly aspoň pro ps4. 

  Phil se dusoval, že mu jde o to, aby hry hrálo nejvíc lidí. A co se týče konzoli, většina je na PS platformě. Tak snad ji nezariznou. 

  • Smrt

   Poslední věta je lež. To by totiž znamenalo,že 50,00000001 % trhu tvoří PS hráči u konzoli. V roce 2020 to bylo 46 a soustavně už několik let klesá na úkor Ninenda, které loni 31 %. Když si k tomu pripoctes mizerný odhad výroby, prodeje a distribuce PS5 nejenom v Evropě, ale i na domácím trhu Sony. K tomu si pricti i to,ze v předplatnych službách PS Now a Game pass to Sony projelo úplně na celé čáře a to 3,2 milionu vs 23 milionů. 

   • Mikek

    Mizerny prodeje ps5? To sis vycucal z prstu co? Je to nejlepe prodavana konzole dosud a to i navzdory problemum ve vyrobe. 

    • Smrt

     Ano jsou to mizerné prodeje, když samo Sony očekávalo větší čísla. A ano v porovnání se zastaralým Switchem má mizerné prodeje. Proto se Sony nějak extra nechlubi prodejem. Navíc v červnu jsme na nějakých 10 milionech prodaných kusů. Xbox se pláži na necelých 4 milionech. Tři roky starý Switch loni prodal přes 28 milionů a letos to evidentně zopakuje. Takže ano. Trh od uvedení PS4 se objemove téměř zdvojnásobil. Přesto se neprodalo 2x více PS5 než základní PS4. A nemluvím o tom,ze Sony vykazuje prodeje tím,že odejde 3. straně, není to tak že by bylo aktivovaných 10 milionů PS5.

     • "Sony vykazuje prodeje tím,že odejde 3. straně, není to tak že by bylo aktivovaných 10 milionů PS5."

      Tak vzhledem k situaci s dostupností PS5 se doufám, že nesnažíš přijít s argumentem, že to jen odešlo do obchodů, kde to leží na skladech neprodané :-D

      • Smrt

       Doporučuji Polsko například. Digitální vychází v přepočtu na 10500 a mas stejně jako u nás 2 roku. S mechanikou za cca 14500. A ano, není plný regál, ale normálně jsem viděl vedle sebe 4 připravené PS5. Pořád zapomínas že jsme bezvýznamný trh oproti Polsku nebo Německu.

       • Reakce na příspěvek:

        Jasně. Ale Polsko nemělo preordery, tak to se to tam dá chytit. Ale ani tam se to nepovaluje po regálech a jak naskladní, za chvíli je to pryč a čekáš na další várku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit