Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Všichni tady brečí jak DA2 má spawnovací systém na prd ale fakt že tímto systémem na prd se všem z hlediska obtížnosti zapařily kule to už tu nikdo neřekne, ještě aby tak někdo přiznal že je hra pro něj moc těžká, kde jsou ty doby kdy vyšší obtížnost byla výhodou hry? Mě osobně více srala recyklace prostředí. A pro případné komentáře typu nj ten to zase nehrál a podobně... gamesa dohrána na hard ano 2 mágové v partě, teď hraju znova ciste s rogue a warrama a ano je to o to tezsi rekl vam vubec nekdo ze hra se muze hrat x hodin dnu mesicu a roku? Kdyz to nedas do tydne aby sis dokazal jakej ses king tak hru odsoudis? Vzpamatujte se ovečky *16*
    • Troufam si rict ze s tezkou obtiznosti u her problemy nemam, naopak je vitam.
      DA2 byla z tohoto pohledu odflaknuta (vyssi obtiznost stale nuda, spawnovani nuti hrat na long range). Od jednicky dost velky krok ku FPS, misto pause-think-play akci.
      Z videa 3ka nevypada moc jinak jak 2, ale sam pevne doufam ze se budu plest. To uz ukaze cas...

      Btw bublo hrat hry na hard v dnesni dobe je zakladem. Uz si ani nepamatuji hru kterou by melo vubec smysl poustet na normal/default ;-) Mozna tak banished ;-)
  • Zábavnost hry z pohledu recenzenta je přímo úměrná hype a také tomu, byla-li kopie k recenzi dodána zdarma BUHAHAHA. Povíme si až to dostane 9 - 10/10.
  • Děkuji. Games.cz je jediný server, kde se článkům dá věřit... Radši si přečtu více kritiky a jsem ze hry mile překvapen, než si přečíst podplacené přehypované články a pak zjistím že hra za nic nestojí.. *11* *10*
  • hru nejprve někde vyzkouším a až pak dyžtak koupim, nerad bych se spálil jako u DA2... do té doby budu holt rozmazlovat Morrigan v DA:O *4*
    • měl bys rozmazlovat nějakou reálnou zenskou :D
  • Autor pobral rozum celého světa a chce nám svým článkem říci,že za půlhodiny hraní došel k názoru,že je to strašná hra BRAVO *1* *1*
    • Zajimave. ze u dema DA2 stacilo ke stejnemu zaveru 20 minut. Takze ano, souhlasim s autorem.
      • DA2 byl fail to ano,ale souhlasit když si to nehrál??? witcher fanboy
  • pajmic
    Toto je snad první negativní článek, který jsem na internetu o DAI četl. Paradoxně věci, na které jsi autor zde stěžuje jsou vychvalovány. Design prostředí a questů, komplexní ale snadno uchopitelný soubojový systém apod. Na druhou stranu opravdu nechápu, že vám obsluha nebyla schopná poradit, popřípadě navigovat. Celkem nekompetentní jednání ze strany autorů.

    Tak jako tak jsi myslím, že DAI má obrovské ambice býti tou nejlepší hrou od Bioware vůbec. Samozřejmě vždy se něco může pokazit. Ale i tak doufám, že pozitivně smýšlející nebudou zklamání a autor článku bude příjemně překvapen a jeho obavy budou zažehnány. Nakonec čekání na Zaklínače bude dlouhé. Proto by bylo fajn jsi to dlouhé čekání ukrátit pořádným RPGčkem :)
  • odsuzovat dílo co trvá půl hodiny není logické.
    • Konečně normální názor *5*
  • Tak snad ta hra finančně propadne, aby si BioWare konečně rozmysleli změnu povolání, protože dělání her jim očividně nejde.
    • něco mi říká, že problém bude spíš na straně EA než Bioware
      • mluvis mi z duse, tohle presne jsem chtel napsat. Ten "upadek" Bioware je velice podobny zaniku Westwoodu.

        Pred buyoutem od EA delali iconicky hry kteryma se proslavili, pak to koupilo EA a postupne zacinaj delat mainstream kraviny ktery jako ty jejich hry jen vypadaj a maj stejnej nazev.

        god damn EA man :/


        ps.: pro redakci- pamatuju doby ze jsem nadaval na cenzuru a omezovani diskuze na novinkach, to jsem ale jeste nechodil na games.....
  • Tak treba pasas do deme vybiral nekdo, komu v bioware sahli na plat. :-D
    • Ty si radši za svůj plat zaplať školu češtiny. Díky, dík.
      • Nepotřebuju si platit kurs češtiny, protože vše, co potřebuju, už umím. Nazdar! :-P
        • *kurZ
          • Vím. Všiml jsem si, ale jako anonym to nemůžu opravit. Neřešíme teďka trošku blbosti?
  • vsetky zahranicne preview bud chvalia alebo minimalne pozitivne hodnotia, takze budem verit radsej skusenejsej vacsine. okrem toho cim zasadnym sa odlisuje diablo 3 od diabla2 a diablo 2 od diablo 1 ? v podste stale len chodite a klikate na prisery... takze treba rovnaky blby argument ako sa spomina v tomto clanku aplikvat aj na ine serie a diablo 3 by malo dostat iba 2/10. lebo neprinasa nic originalne iba maximalne vylepsuje vsetko z predchadzajucich dielov.... DA si to vska uz dovolit nemoze, pri nom je to nemyslitelne
    • a v čem se vlastně liší Diablo od takových MS Office, vždyť v obou klikáš na věci na monitoru a občas zmáčkneš tlačítko na klávesnici *4*
      • v com sa lysi kyslik vo vzduchu a kyslik vo vode ? teraz daj ty dalsiu odveci pseudochytru otazku, si na rade.
        • no vidíš, tak už jsi pochopil jak byla ta tvá otázka "im zasadnym sa odlisuje diablo 3 od diabla2 a diablo 2 od diablo 1 ? v podste stale len chodite a klikate na prisery" hloupá *4*
          • to nebolo doslovna otazka ty genius :D :D za prve to bola recnicka otazka, za druhe bola polozena schvalne hlupo aby ukazala aky je to hlupy ktory pouzivaju v tej recenzii. tiez asi nie si extra chytry
            • *oprava

              to nebolo doslovna otazka ty genius :D :D za prve to bola recnicka otazka, za druhe bola polozena schvalne hlupo aby ukazala aky je to hlupy *argument ktory pouzivaju v tej recenzii. tiez asi nie si extra chytry
    • viděl jsi vůbec nějaký ten gameplay sám ? já viděl několik těch jejich ukázek hraní a vesměs ve všech ukázali zapauzovanou taktickou část hry (za jásání publika) a zbytek hry to pak už hráli realtime a skákali s postavami do všech stran jak akrobati, konkrétně boj s drakem, buď měli sníženou obtížnost nebo bude pauzovaný taktický režim asi stejně použitelný jako ten v Hidden and Dangerous 2 a používat se bude maximálně tak když bude potřeba si skočit na WC

      jaký smysl bude taktický režim mít, když to kvůli zpřístupnění ostatním casual hráčům půjde hrát bez pauzování ? já se v prvním D:O v plánování vyžíval a myslím že polovinu herní doby co na steamu mám jsem měl hru pauznutou a vybíral kouzla, ale když to bude hratelné akčním způsobem, tak si přece sám nebudu ze hry dělat něco, co není
      • lenze kvalita tej hry nezalezi na tom ci to ma takticky rezim alebo nie, mne osobne ho tam vobec netreba. hlavne aby ta hra bola zabavna. skor mi to pride tak ze sa ta hra vyvija smerom ktory tebe nevyhovuje, ale to neznamena ze bude zla, a videl som toho dost a to co som videl sa mi pacilo.
        • konzument
          a neberiem to ako nadavku
          • pravda som konzument, v dobe ked visiel BG1 a BG2 pripadne ID1 a ID2 som bol tie konzumentom tychto hier, tak isto som bol konzumentom ked visiel Daggerfall ale aj ked vysiel Skyrim. svet a ludia sa menia a hry s nimi a ja mam na vyber, bud sa dobre bavit alebo frflat ako stary zaprdeny dedo ze tie nove veci sa uz vobec nechytaju na stare. nove veci nie su horsie a menej kvalitne, iba ine ;)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit