Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Souboje jak panáci ze dřeva. Přesně jako v minulém díle.
    Ale dobře, že to je otevřené a na příběh je zde KC.
    • Tak to holt chodi u titulu, kde je gameplay tak skvelej, ze na grafiku kazdej kasle. Jen skoda, ze KC stoji hlavne jen na detailnich texturach a modelech (grafika je preci jen vic, nez to ;-) ).
    • MaB má docela slušný soubojový systém, je intuitivní a docela se s ním dá vyhrát. Je to jedna z mých nejoblíbenějších her, co se souboje týče. Navíc MaB má nejlepší boj na koni, žádná jiná hra nemá tak dobře udělaný souboj na koni. Proto se k této hře vracím dokola, protože miluji jízdu a jiná hra mi nedá solidní mechanismus boje na koni, většina her ani nemá koně nebo boj na koni a třeba takový Zaklínač 3 má dost špatný boj na koni, protože se kůň otáčí spolu s kamerou (nevím kdo si myslel, že je to dobrý nápad).
    • a technická - grafická stránka jako z roku 1,2,3
      • Náhodou mě překvapilo, jak jízda prorazila skupinu lučišníků. To ve Warbandu nešlo.. Koně se většinou zasekli hned při střetu s prvním vojákem. Takže nesouhlas. *4*
        • Tilwaen
          Záleží, cos měl za koně. Opancéřovaný destrier se mi ještě o vojáka nezasekl.
  • Sem si asi ucvrnknul... Manželka zas bude nadávat, že pořád hraju a nevěnuju se rodině... Hra vypadá bobmasticky, moje nejočekávanější hra vůbec... S prvním MaB jsem strávil snad nejvíc herního času vůbec... A až se do toho pustí modeři.... Těším se na nějaký povedený mod z doby Antického Říma, nebo Napoleonské války...
  • A hele zrzavej Bach

    Hra vypadá úžasně, už se nemůžu dočkat
  • Marrtor
    Sakra to se těším!
  • Graficky je to o dost horší ve srovnání s KC od Vávry, ale herně je to úplně jinde. *8*
    • OPenetrator
      I tak mi to prijde graficky skvely, kdyz beru v potaz to, ze proti sobě stojí treba dve stovky vojaku najednou. To v KC nejspíš nebude a stejne tak nároky budou uplne jiny.
  • Jako těším se jako malej, ale grafika na rok 2016 to fakt není...
    • Počkej až se do toho pustí modderská komunita. *3* Bannerlord by měl být mnohonásobně přívětivější k modderům než Warband. *1*
    • Nechapem co ti na tom vadi? Ked to ma dobru hratelnost tak dokonala grafika nieje podstatna. Stale lepsie ako tie vga blbosti co sa tu sale objavuju...
      • I když máš vynikající hratelnost, tak tě špatná grafika časem bude štvát... budeš si postupně říkat: "Škoda, že tohle nemůže být lépe vymodelováno. Škoda, že tahle textura nemůže být ostřejší." Ano hratelnost je základ, ale špatná rafika narušuje ucelený dojem ze hry. Tím ovšem nechci říci, že Bannerlord je nějak ošklivý. Jeho grafiku považuji za dostačující. *1*
        • Sranda. Nedavno jsem hral System Shock 2 a tohle jsem si nerikal.
        • Zrzzek
          U Warbandu mě to teda vůbec nevadilo... A přesně, grafika je dostačující... Až se tam pak bude prohánět 200 vojáku na koních - ono to dá zabrat...
        • Jenže každá grafika, která neni fotorealistická, nebo naopak hodně stylizovaná, bude časem špatná

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit