Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • A tie tvoje klenoty si môzes vies kde strcit, vôbec ma nezaujimaju.
  • DAVIDLO ty budes isto jeden z dalsich pc obmedzencov co v zivote nehrali ziadnu ps3 exkluzivitu nie si ziaden hardcore hrac, tak tu neoxiduj so svojimi debilinami ! Apropo tato hra ma aj silny pribeh len ty amater o tom nevies . Nemas ani sajnu o com bude tento diel tak tu nepis svoje fantazmagorie !!!!!!
    • Tak GOW ma vselico, ale silny pribeh urcite nie ;-)
      • Kurňa příběh o chlápkovy co se naštve a trhá jiným chlápkům ruce, nohy a sem tam hlavy ti nevoní? Co bys chtěl, když chceš hru založenou na příběhu zahraj si Serious sama
  • A dost! Šetřim na PS3 *1* Kdyby tohle dokázal můj xbox... *13*
  • Vypadá to tak dobře že se bojím aby to neběželo na 20FPS. Hry v posledí době konzolím nějak stahujou krky.
  • Mno do p..... !!! must have no1 - s prodeji ps3ky sem mel jeste pockat ...
  • Boží
  • ako hardcore hrac som si kupil PS3 kvoli takymto klenotom . A nie tym dosratym multiplatformam, ktore vôbec nezdimaju tuto konzolu !
    • jako "hardcore" hráč jsi si koupil PS3 kvůli takovýto "klenotom" ? jestli je tohle klenot, co je potom ten zbytek her se bojím jen pomyslet
      klenot je pro mě zaležitost her jako Fallout nebo Baldurs Gate, tohle je pouze rubanice
      • God-of-War
        A ty si tu "rubanici" snad hrál? Že tu pouštíš tyhle řeči? Na Playstationu nemůžou bejt herní klenoty? Prober se *3* .
        • To nemá cená, on je znalec co hrál baldurs gate, my jsme je póvl co se nechá zlákat mainstreamem.
          • *cenu
  • GrUbKiLlErCZ9
    Povinnost pro všechny majitele PS3 *5*
  • kravina naskriptovaná :D
    • tvoje mama je naskriptovana
      • Ale vždyť to naskriptovaný je. Jo jasně, to z toho nedělá automaticky kravinu... takže by jsi se měl ohrazovat proti slovu "kravina" ne "naskriptovaná".
  • Ouu, grafika naprosto boží ( jak to z PS3 dokážou vytáhnout?), epické, úžasná hudba a prostředí. Prostě BOŽÍ...
    • Tím, že jsou first-party studio, co dělá exkluzivku.

      First-party znamená plnej support od Sony. Exkluzivka znamená, že hra plně využívá PS3 jak nejlíp dovede.
      • Já to vím, ale prostě z takového hardwaru tohle vytáhnout....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit