Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vekoslav: tak to tak neni, jsou to pomerne jeste levna sluchatka 2600czk, ja jako hifista jsem zvyklej na sluchatka za 13 000czk :) Takze kdyz vidim nejake za 1 - 2000 povazuji to za low end.

  • iSpirit

    brutálně okurková sezona pro herní novináře. A tak to bude pravděpodobně celý rok. Aktuálně máji žně jen ti, kteří píši, kolik je nakažených.

  • Derp_1337

    Samozřejmě máš pravdu. Ale zase je celkem jasné, že většina lidí, co to myslí s audio systémy vážně, by nechodila na recenze HW na herní server Games.cz.

  • dworkin

    O kolik by ten text byl lepší, kdyby autor trochu rozuměl audio technice a uměl o zvukovém projevu napsat něco fundovanějšího, než že je "vyvážený " a "není tradičně přebasovaný".

    Just sayin'.

  • Jarisko84

    Cize keby pouzivali celu stupnicu tak to ma mozno ako som ja napisal...

  • Derp_1337

    Jedna věc je hodnocení her a něco jiného je hodnocení hardware.

  • Stejna je vsude. I tady na games. Prakticky nikdo nepouziva celou stupnici, takze 7/10 je novy prumer.

  • Derp_1337

    Ty 75-80% považuješ za nadprůměr?? Takže 25-75% je podle tebe průměr? 20-25% podprůměr?

    To máš hodně zvláštní stupnici.

  • Jarisko84

    Na druhej strane nech si kazy kupi co chce ja do nich urcite nepojdem...

  • Jarisko84

    Nadpriemer? Ved 50 tam nic nema ... nadrpiemer je 75-80 a potom uz idu top modely...

  • HUBY

    a ty Platinum Headset hrají lépe? Nevím zda je mám prodat a vyměnit

  • Derp_1337

    Na to webu, co jsi napsal, je hodnocení 66% , což je lehký naprůměr, jak jsem napsal.

  • Jarisko84

    Trebars tu co je jeden z top review webov https://www.rtings.com/headphones/reviews/sony/pulse-3d-wireless

  • Derp_1337

    Podprůměrné hodnocení? A to jsi jako viděl kde?

    Když kouknu na Google, tak většina recenzí PS5 sluchátek se pohybuje někde mezi 3/5 a 4/5. Žádný zázrak to není, ale spíš lehký naprůměr.

  • solomon.short

    Jsem zvedavy na Xbox Wireless Headset. Trochu me tedy prekvapilo, ze nebudou na tuzkove baterie :D :D , ale mely by se pripojovat primo ke konzoli, bez donglu. Nicmene, pockam si na recenze.

  • Jarisko84

    No neviem vo svete su hodnotene priemerne az podpriemerne...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit