Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • takovehle clanky by tu mohli vychazet casteji a anglicka verze by nebyla spatna
  • Vycházet LEVEL a Games.cz v angličtině, Polygon, IGN a podobné blbosti nemaj co žrát. Skvělý rozhovor.
  • Jedině Gabriel Knight. Náhražky nebrat.
    • Ale noták, to je přece úplně jinej žánr. Chceš srovnávat vážnou detektivku a hravý synkretický výcuc z Indiana Jonese, Umberta Eca a spousty dalších inspiračních zdrojů?
      • proč by to byl jiný žánr? Mně naopak ty dvě série přijdou velmi podobné - obě jsou to mysteriozní detektivky s humorem, podobným námětem. U GK byly naprosto skvělé všechny 3 hry (těžko říct, která je nejlepší), u BS byla skvělá pouze první hra, ta druhá už byla pouze OK a ty další jsem nehrál.
        • PLuto.petr
          Sám jsem milovníkem série GK, ale BS bych rozhodně nezatracoval. První dva díly a i ten poslední jsou super, těm prostředním hodně uškodilo 3D a snaha o přidání některé akce.
          • Thorar
            A jaký je Tvůj názor na BS 2.5? (fanouškovský díl)
            • PLuto.petr
              Bohužel, tohle je jeden z řady restů, které mám vůči adventurám. Chystám se na něj už dlouho, ale ještě se mi nepovedlo do něj pustit...
  • Hrali jste In Cold Blood? Nazory?
  • Bargud
    Jeden z důvodů, proč kupovat LEVEL.
  • Inquisitor
    Super rozhovor. Broken Sword miluju, hlavně první dva a i poslední díl. Doufám, že se ještě dočkáme pokračování :)
    • PLuto.petr
      Dočkáme :)
    • Souhlas, rozhovor skvely. Kdyby podobnych rozhovoru bez marketingove omacky a nejakeho vychvalovani autorovy nove hry bylo vice, nezlobil bych se...
  • Nico <3 <3 <3

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit