Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • frag.ment
    Je v Puppeteerovi coop jako třeba v LBP2? Koupil jsem teď LBP2 a s kamošem jsme u toho minulej víkend proseděli opravdu dost hodin, je to sranda ve dvou. Nebo budu rád za doporučení nějaké PS3 hry s coopem na jedné konzoli.
    • Lego hry rozhodně :)
    • Něco podobného tam je. Jeden hráč hraje za Kutara, druhý má na starosti "support" za zdechlého kocoura a později za Pikarinu - sběr moonsparkles a upadlých hlav, trhání hlaviček nepřátel, přenášení bomb, odhalování tajných míst, pomoc u bossů apod.
  • maros.goc
    som rád že Jiri Pavlovsky stale pise recenzie na hry :)
  • Neuvěřitelně zpracovaná hra. Bohužel nikdy nepochopím, proč vývojáři věnují tolik času a energie do téměř dokonalé hry a pak ztroskotají na takové primitivní věci, jako je časování titulků. Něco, co dokážou fandové zahraničních seriálů za jeden večer, nezvládne celý tým Japan Studios. Něco tak odfláknutého, jsem už dlouho neviděl. Fuj. Na můj dotaz, kdy to bude opraveno patchem, mě poslalo SCEE do....
  • Moje o něco spokojenější recenze. Za jakékoli názory budu vděčný. http://games.tiscali.cz/puppeteer-15151/ctenarske-recenze/puppeteer-s-touhle-loutkou-neni-radno-si-zahravat-13118/
  • Jack1947
    To si taky budu chtit zahrat.(az bude PS3) Ta hra se mi celkem libi kvalitnich skakacek holt neni nikdy dost. *4*
  • " nádory pokrytý plešatý trpaslík " celej já *1*

    Jinak hra vypadá zajímavě, jen mimo mojí mísu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit