Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak pravda je ze Ubisoft kopiruje jeden system na vsechny hry, to nikdo nemuze poprit. pak to dopada tak ze ve WD je steja animace behu jako v AC, a herni redaktori to jeste oslavuji ze je to odkaz Assasina, pritom je to lenost Ubi. To stejny ty veze, fakt nejde vymyslet neco novyho? Me Far Cry 3 fakt bavil, ale bude me bavit podruhy akorat z Himalaji a s buzerantem v hlavni roli, nevim nevim
    • TheGGG
      jak jsi z těch GP záběrů poznal, že hlavní char je gay? Vždyť tam skoro nic neřekl a je to FPS.
      • Poznal to, protože vypadá jak ty *3*
        • species
          oh ... snap *1* *1*
          • To je... prostě retardovaný, pánové *7*
    • Buzerantem v hlavní roli...?
  • Mám z toho takové smíšené pocity... Hrdinové mi přijdou jako prkenní panáci, co zdrhli z psychiatrické léčebny a hrátky se slony a vlky mi nejdou krkem.

    Pokud se tohle většině líbí, tak já budu asi Alenka v říši divů.

    Snažím se tomuto přijít na chuť, ale stejně jako u FC3 to nejde.
    • Mám z toho stejný pocit Far Cry už asi není pro mně.
    • problem je že to jsou vetšinou americke firmy nebo firmy s americkym kapitalem a ty jak vime ridi negri, co jsou defacto polointeligentni opice. vubec konzole miri na tenhle negerskej trh pro černy huby co jsou nezamestnani (politika jiz se stareho Rima kdy dali lidem hry, aby neresili verejne zalezitosti). jakmile je neco z evropy hned vidíš že to ma vetší hodnotu
      p.s. nejsem rasista nebo tak
      • Ale maxi, komu se to snažíš namluvit. Jsi rasista až na půdu, tak si za tím alespoň stůj.

        A věř že jsem první, kdo by tě rád viděl toto nahlas veřejně vykřikovat. Se všemi právními a obecnými důsledky, které se k tvým výrokům váží. Pamatuj však, že může přijít den, kdy se ti tvá velkohubost vymstí. Ber to jako radu od svého vykupitele, kterému na srdci neleží nic víc, než spása tvé duše.
        • Hele víš ty vubec co je svoboda slova blboune ? ale co čekám jaký otec takový syn,pořád se druhým pokoušíte vnucovat svojě pořádky, a vžniknou z toho akorát hony na čarodejnice,ty i se svým otcem představuješ tmářství ,Nebeskou bylokracii kdy se řídíte přesně napsanýmy pravidly místo toho aby jste se řidíly srdcem., a tyranii já představují svobodu, jak slova tak myšlení. ale co se vubec snažím tohle by ti nevysletlil ani Pilát Pontský
          • Svoboda jedince končí tam, kde začíná svoboda druhého. Je mi už smutno z lidí, kteří na svobodu nahlížejí jenom z egoistického úhlu. Já, já, já, jenom já. Jediný tmář a demagog jsi ty, mé dítě.
            • Hell yes *14*
          • jo a mimochodem aby bylo jasno mám mnoho tváří.(ano je mi jasné že mi budeš vytíkat muj nick v předchozím přispěvku.)
      • To nejsi; ale za to tupec vygumovanej si povedenej. Nedivim se; ze svet je dnes takovej jakej je; verim ze takovych jako ty je bohuzel cim dal vic
      • S tim se neda nez souhlasit je videt ze tady kolega vi o cem mluvi. *1*
    • Mato1987
      Zaujímavé, ty už máš fc4 prejdený? Tak to si teda veľký talent.
      Ale aby sme neostali len u táranín, tak mi prezraď, ktoré hry ťa za posledný rok alebo dva bavili, veľmi ma to zaujíma.
      • Tak například:

        NFS MW 2012 - Burnout se značkovými auty a parádní grafikou. Baví mě to a myslím si, že by to bavilo i toho, komu se nelíbí pod touto hrou název NFS MW. Zahraji si občas rád i dnes.

        Hotline Miami - Koupil jsem tento rok ve slevě a dohrál, skvělý soundtrack.

        Spintires - Ano, jsem fetišista se slabostí pro vozový park východního bloku...
        • Mato1987
          OK teda, je vidieť, že máš úplne iný vkus, pre mňa za tie 2 roky sú to jednoznačne hry ako nový tomb raider, wolfenstein, the evil within a south park hra, sem tam si dám nejaký zápas vo fife alebo zajazdím v nfs rivals. Ak chceš pridaj si ma na origine, môžme si dať zopár závodov v nfs most wanted :)
          • Dobře. Já jen že to mám stejně stáhnutý. Nejsem jeden z těch borců, co stahují kupu her a pak se tím ještě chlubí, ale u NFS MW2 jsem si byl dost nejistý. Uvažuji teď, že bych si hru koupil. Ten multiplayer mě láká.

            Stojí za to?
            • Můžem
            • Mato1987
              to fakt? tak si ma pridaj na origine, môžme večer dať závod, M4to1987
            • Za 5 eur? Kde? Nejsem v obraze. Dobře ukecal si mě.

              *Koupeno na Originu.
            • Mato1987
              wow, nemám slov, tá hra stojí sotva 5 euro už nejaký ten piatok a najväčšia sranda je práve multiplayer...som rozosmutnený synu.
        • Takze tem co hrajou hry od Ubi rikas ovce a sam vychvalujes NFS? Tak to je tezkej lol *1* A ten argument je taky za vsechny prachy *1* To samy muze napsat i ten kdo hraje hry od Ubi. Bud jsi pokrytec nebo pitom** *1* *1*
          • Vychvalovat NFS můžu, jak chci. A hlavně neříkej, že jsem ovce EA. NFS MW2 jsem si stáhl z pirátských serverů hned po vydání.

            Jo jsem to ale chuj... *15*
          • Až na to, že o ovcích Workhammer nemluvil, jen podotkl, že FC3 ho nezaujalo a ani čtyřka ho neláká. Názor.

            Chápu, že neoanalfabetismus je potíž, ale ty čtyřřádkový komentáře snad nemůže být takovej problém zpracovat, ne?
            • Líbí se mi, že jsem tě přinutil pro jednou nepsat jako prase, pozorně si přečíst Worhammerovo jméno a použít slovo neoanalfabetismus. Díky, zvedlo mi to náladu *2*

              Pevně se drž svých nově nabytých schopností, posílíš vlast!
            • *1* Tak ted jsi mi to nandal. *1* Spletl jsem si koment Worhammer s XXX, myslel sem ze to psal on. Ty samozrejme nikdy zadnou chybu neudelas, co? *1* Jinak neni to Workhammer ale Worhammer. Chápu, že neoanalfabetismus je potíž, ale jedno jmeno snad nemůže být takovej problém zpracovat, ne?
    • Gratuluju mas lepsi vkus nez ovce pro ktere ubisoft kopiruje jednu hru za druhou, jednicka byla super dvojka ok ale od trojky uz zas jedou svoje asasinske survey pointy, dva side questy zkopirovane 50x a debilni pribeh.
      Jedna hra jako druha presne podle sablony, stejne jako ve fabrice odlevaji pribory.
      • Jestli bola 2 ok tak Sasha Grey je panna ty kokkot deravy plechom obity
      • Je to presne tak ubisoft neni nic jineho nez fabrika na hry, proste dream job delat tam ^^
        Kdyby se jim na to radovi zamestnanci vysrali a sli delat vlastni projekty tak by to tu najednou bylo jak herni utopie, a ubisoft by si jednoduse nasel jine opice ktere by udelali dalsich 20 asasinu.
      • Pockal bych az hra vyjde a nedelal chytraka predem. Je sice dost mozne; ze vis jak se ve fabrice odlevaji pribory z exkurze; nebo sveho pracovniho pusobeni; ale hru si nehral a mozna sotva kouknes na nejake video a hned vis vsechno.
        • Blablabla ani kdybych se nepodival na video tak vim ze to bude kopirka jako vsechny ubi hry.
          A ano narozdil od tebe jsem obeznamen jak s vyrobou priboru tak s vyvojem her.
          Ale proc te vubec resim, ty si jedna z ovci ktere oskubavaji a ona se jich jeste zastava *1*
  • Bude se muset opet lezt na nake stozary ako v minulem dile? Tohle je uz pomalu v kazde open.w hre , da se to chapat ale u ubi her uz meto celkem sere. xD
    • Bude mrkni na AngryJoa hrál 4 hodiny SP a říkal ež je to prakticky stejný jak trojka.
      • angryJ je kkt
        • V tom případě mě docela zajímá, jak vidíš sám sebe :D
  • species
    Sakra to vypada dobre, zvlast ta srst "zvere". Nakonec mi ani nevadi ze to bude spis FC3.5, trojka fungovala skvele a vetsinu casu me bavilo jen vybijet campy.
  • nechápu zdejší kritiku, hra s nadhernou grafikou, spoustou možností a aktivit, co víc chcete? zdá se mi že dnešní hráči jsou moc rozmazleni
    • Jack1947
      Nj, polovina už ani neví co chce a ta druhá ani pomalu nehraje tomáš děsně těžký noo.
      • nejvetsi utrpeni natom je, že já hraju od ZXspectrum+ a celej ten vývoj od křištálu po tenhle hnuj sleduju.. totální upadek, jako u vseho kde se z undergroundu stal mainstream a přišli dotoho velký prachy a masy dementních lidi.
        • Jack1947
          Reakci nechápu to je reakce na mě? tak takhle ne no. Majnstrým souhlas to je zhouba no.
    • Nevím no. Ty hry se furt recyklujou. Přece nebudu hrát furt dokola to samé. A kvůli tomu mám být rozmazlený? Navíc když recyklujou nejhorší díl série *10*
      • TheGGG
        Že ty jsi jeden z těch podivínů, co si myslí, že prázdný a nudný FC2 byl nejlepší? Někteří lidi tydle hry, kde do řadovýho protivníka musíte vysolit 20 zásobníků, aby si vá vůbec všimnul asi milují.
        • Když míříš na gamepadu tak to je jasné. Většinou stačila 1 headka nebo 2 do hrudi. Hraje se to špatně když ti autoaim míří na břicho že? Jdi si radši zajezdit na slonovi, to je ta tvoje věková kategorie. *3*
        • Jack1947
          Což bylo i ve FC3 kde častokrát jeden zásobník ani pomalu nestačil. Tjn, asi tím chtějí uměle navyšovat obtížnost.
      • Firingo
        Nehorší díl série? Ukřižujte ho! *1*
  • Co si stěžujete? Stejně to všichni budeme hrát stáhnuté zadarmo a když to bude pičovina, tak prostě smažeme.
    • To by mě zajímalo, jak si myslíš, že se financuje vývoj her.
      • Myslím, že to firmy jako Ubisoft a EA dělají zdarma, jako charitu. *4* Existuje ale spousta hlupců, co jim za to platí a financují tak vývoj dalších her i pro nás, piráty. Pokud by díky pirátství přestaly vznikat nějaké hry nebo pokračování sérií, tak mi to bude úplně u рrdele...
  • MickeyMutant
    Máte blbě nadpis. Ne "Putování v Himalájích", ale "Putování v Himálaji" nebo "Putování Himálajem" (fakt!). Himálaj má čárku nad prvním "a" a nemá množné číslo.
    • Ty si hodně nudíš co?
      • Ne každý chce být v životě neandrtálec, který ani neví jak se co píše.
        • Ristoro
          Pochopím i/y a podobné hrubky, ale tohle nevědělo dost lidí.
  • Jestli zvirata budou mit AI z trojky tak je mohli vynechat uplne. Budu zase muset ulovit 5 vlku abych si udelal dalsi kapsicku na zasobnik nebo vetsi penezenku?
    • Jack1947
      Nejlepší bylo se na nějaké lovení vykašlat... mě vadila jiná věc rozehrávat to furt od začátku i když upřímně ona to zas nebyla tak dlouhá hra a za ten den by se sfouknout v poho dala no.
      • Jak rozehravat to furt od zacatku? To jsi musel delat?
        • Jack1947
          http://forums.ubi.com/showthread.php/768107-save-issues-Forums

          Jo, tam jsem to měl mimochodem taky no.
    • Tohle mě tam taky hodně sralo, tak snad se poučili, ale docela pochybuji...
  • Mato1987
    Koho bavia interaktívne filmy, nech sa páči zahrajte si, je to fakt sranda :)
    http://far-cry-4.ubi.com/en-GB/
    • Jedno se musí Ubi nechat. Tyhle věci okolo umí fakt dobře. *2*
      Hraný scénky v Vaasem byly skvělé. Tohle je sice o trošku slabší, ale taky super.
      • Mato1987
        Michael Mando v FC3 Vaasa daboval a aj hral a tie krátke epizódové scénky boli parádne :) Mne sa tiež lúbili, ale aj toto sa mi páči, je tu väčšia možnosť interakcie ako pri tých scénkach z promo videí k FC3 *4*
      • na mne to pusobilo presne opačne, myslel jsem že je to nejaka fanouškovská parodie na hru. (provedení sice bylo na profesionalni urovni, ale jakože tam parodují samotnou hru, treba ten aziat co se nevedel strefit s tim samopalem)
  • cumpi3
    Zda se mi to, nebo v case 2:27 se na chvilinku objevi tajny agent ze trojky?
    • Mato1987
      Hej je to on, teda Willis Huntley, vyzerá to tak, že Far cry 4 nebude mať s predchodcom spoločné len herné mechaniky, zbrane a rôzne iné záležitosti, ale v pokračovaní sa možno objavia aj iné postavy z predošlého dielu :)
      • cumpi3
        díky za potvrzení :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit