Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • spoock
    Přál bych si, kdyby v době lepší fyziky trochu zapracovali na tom, že každá planeta má trochu jinou gravitaci. Myslím si, že by to bylo osvěžující, stejně jako nějaké ty výstupy do vesmíru, to bych od nového ME uvítal.
    • To mi chybělo v jedničce při ježdění s Makem.
  • ArnyKasha
    Ještě teď se z toho videa klepu, ale velká škoda, že toho neukázali nebo neřekli víc... žádný jiný svět mě neuchvátil víc jak Mass Effect a fakt se nemůžu dočkat dalšího infa... už by mohli zahájit předobjednávky *7* *15*
  • tomocz
    Přiznám se, že jsem se nejdřív lekl, když bylo v bleskovkých psáno, že ME4 dělá EA Montreal, který zatim dělali skoro jen samý paskvily. Když jsem si pak pustil video a zjistil, že to nedělá EA Montreal ale Bioware Montreal, tak jsem docela uklidnil. I když rozdíl EA/Bioware už je dneska skoro nulový, ale přesto je dobrý slyšet, že na tom dělaj alespoň tvůrci Dragon Age a Neverwinter Nights a ne tvůrci FIFA World Cup a Sims datadisků...
    • Tvůrci Neverminter Nights jsou dávno fuč.
      • tomocz
        Jasan, ale pořád je to lepší pocit, když vím, že to dělá studio, který za sebou má slušný hry - ačkoli odsud někteří klíčový členové už odešli - než když to dělaj nějaký patlalové...
        • Po konci Mass Effect 3, bych byl radsi kdyby to delali nejaci patlalove.
      • smiesne, lebo ked vyslo neverwinter, tak vsetci hraci boli nasrani, aka degradacia hratelnosti nastala :)
  • Jack1947
    Jsem moc rád že bylo potvrzeno vůbec že další Mass effect bude, těším se na to dost takže určitě budu sledovat každé info. Tahle hra musí být pecka.
  • Blue.Shark
    Doufám, že Krogani nebudou řvát tak, jak je ve videu ukázáno. Koncept každopádně vypadá hezky a docela mi udělalo radost, že nějaký další Mass Effect opravdu bude, i když za dlouho.
  • mass effect jasná koupě, ale když říkal "with the power of new consoles..." tak jsem vyprsknul smíchy
  • Strašně moc bych si přál, abych ještě u nějaké hry zažil to, co v Mass Effectu. Zejména ve dvojce. Bohužel jestli něco podobného ještě přijde, nejspíš to nebude od EA, tudíž to nebude ze série Mass Effect. EA úspěšně zabíjí spoustu slavných značek. A už jsem od nich dlouho nevidě nějakou nadprůměrnou hru, kterou by si lidé pamatovali ještě aspoň 5 let poté. Dobře, je tu možná The Sims 3, které však bylo dodatečně dok*rvené novými updaty, které dělají hru nehratelnou.
  • michaliuz18
    uff tretie zimomriavky po tele z tohto videa, predtym z traileru witchera, z gameplayu .. a z mgs 5 noveho traileru
    • Inquisitor
      Zimomriavky, moje oblíbený slovenský slovo :)
      • michaliuz18
        ako je to u vas? :D mne se taky libi par vasich slov ,hlavne kdyz nevite vubec mluvit :D
  • Hrozná série a tahle série mi jen potvrdila, že už se nikdy nedočkáme od Bioware něčeho jako KOTOR, které bylo naprosto revoluční a příběhově naprosto precizní. Mass Effect je jen taková levná nahrážka.
    • KOTOR? Uz vtedy to nebolo to prave Bioware ,ktore stvorilo legendy ako Baldur's Gate a Neverwinter Nights. Niecoho takeho uz sa asi nedockame.
      • NWN v základu byla dost nepodařená hra, která jen ukazovala možnosti editoru. Až datadisky spravily tu pachuť nepovedené hry.
        • nwn byl takový, jaký ho udělal dungeon master, já hrál jen základní singl a ten mě pochopitelně zklamal a koho ne tak nemá vkus, ale co mi říkal kamarád tak hrál s jedním maníkem, co pro ně vymýšlel skvělé questy třeba i s odměnou(unikátní vybavení) pro konkrétní postavu a to mohlo být skvělé, ale kdo se s tím chce dělat dneska *9*
      • neni ani potreba
    • Krásná náhoda, že máš 16 like a anonym 11 má 16 dislike, přitom ještě před chvíli neměl ani jeden... Oh well...
    • ArnyKasha
      silný tvrzení říkat NIKDY *7* ....asi ti moc nesednou hry s dospělejším scénářem a taky ti je nikdo nenutil hrát
    • Tak to jsi ho asi nehrál *1*
      • Ano omezený fanboy nemá nic jiného jako argument, že jsem to nehrál, hrál jsem všechny hry od téhle firmy....víc slyšet nepotřebuješ
        • i shattered steel? Nevím co máš proti mass effectu, ale stejně nic nemá na baldury, KOTOR po 7mi dohráních omrzí, baldury už ani neodinstalovávám
  • Po DA2 a ME3 dávám Bioware poslední šanci v DA3, jinak s nima na delší dobu končim
    • ArnyKasha
      ...takovejch haterů už bylo *6* ...nikdy to není o společnosti, ale o hrách a hráčích, kkterým hra buď sedne, nebo ne ...taky mě dřív štvalo UBI a teď si celkem užívám WatchDogs a čekám netrpělivě na The Division *7*
    • Není dobré plivat na Bioware, Bioware už dávnou neexistují, tohle je úplně jiná firma. Hlavní představitelé úspěchu KOTOR apod. už tam dávnou nejsou nebo z nich zbyl jen stín.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit