Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Draken69CZ
    *14*
    • přesně takové hrdiny jako máš avatar tam plánují *11*
  • Nesuhlasim s maxom.
    Nevidel si nic nevies nic, coje skoda mohli nieco ukazat.

    Dobre je to ze to ohlasili ako cistu mp zalezitost zameranu na esport. Tj ja si myslim ze si daju prinajmensom zalezat a nebude to ako quake4.
    Veterani hrajte si archaicky quake live, ja dam sancu novemu titulu alebo cod.
    Vzdy je priestor pre zmenu vzdy.
    Zmeny musia byt citlive a precizne.

    Bolo tam vidiet nejaky wallhack, nevim ci to ma byt sucastou hry. Podla mna to moze byt zaujimave, postavy obohatene o rozne schopnosti. Nieco ako perky v cod.
    Som rad ze prinajmensom na takej hre pracuju
  • Tak ja sem z toho celkem nadsenej, je potvrzeny ze tam bude strafe jump, rocket jump, slide jump z q4, odemcenej framerate, snad pc only, atmosfera z Quake 3, evidentne pujde brat zbrane po mrtvich nepratelich (ranger sebere shaft po gruntovy v traileru), To ze budou mit hrdove ruzne vlastnosti me taky trochu desi ( udajne o tom premysleli uz v Q3), ale na druhou stranu kdyz to udelaji citlive a tak by to mohlo priblizit quaka dnesni generaci hracu Sem zvedavej co ukazou na tom quakeconu :)
    • Tady sem celkem skeptik. Pokud tam bude strafe jump, rocket jump apod. featury, tak jsou jenom dvě možnosti:

      a) buď to nikdy nebude na konzole
      b) nebo kecaj a nějak to ojebou / zjednoduší, aby to na ně pak mohli vydat

      Sázím na b.
      • Ja sem ten stream nevidel, ale udajne tam nekdo nekde rekl ze to ma byt pc only zalezitost...
    • OverQuake :) Slide jump vítám, půjdou i po vzoru Q4 prostřelovat teleporty? blow*Wries
      • Prostrelovani teleportu netusim, nikde sem o tom nic nevycetl, kazdopadne nevim proc ses na to tak zatizenej

        blow*me :))
      • ...já pevně věřím že tam bude konečně rotační kopřivomet a jdu do toho :E

        blow*Vhite
  • Nepřidávát hru na hrdiny. Nechat strafe s trickjumpem trickjump.me.
  • ... a už to pohnojili, netrvalo to ani 3 hodiny, co jsem se o hře dozvěděl na jiném serveru a modlil se, ať to nepohnojí... a je to tam... Tak zase *velké hnědé točené*.
  • Quake 4 byl totální brak...vypl jsem to hned po 1.misi
    • já jsem jednou na zahradě vypnul Krtka jedonou ránou.. heč ;)
  • TheGGG
    jedinej quake co mě bavil byl singleplayer v quake 4, takže hádám, že toto nebude nic pro mě...
    • to je fajn ze te bavil nejhorší quake v historii

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit