Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Tak hlavně by mohly vydat patch na Heavy Rain, ať se dá vůbec dohrát.
  • asi stejnej zážitek jak sledovat film v cam verzi a 1080p... užij si to xD
  • hrát heavy rain a mávat sixaxis občas vypadalo směšně. sledovat člověka který to hraje na kinectu by bylo k popukání.
  • Ja PS-károm závidím aj Naughty Dog.
  • no lebo ten tvoj komentar je zato riadne prínosný !
  • jo na youtube se muzes koukat,ale sotva tim ovlivnis dej dane hry.jako treba v havy rain.
  • Kazdy si ho muze poridit, nebo muze aspon stravit desitivou sobotu u kamarada. Nedelejte z toho neprekonatelny problem.
  • Vzacny pripad loayality. Pro PlayStation je to dobra vec, cim vic her psanych primo na miru hardware, tim lepe. A QD asi staci, ze mohou delat hry a maji z ceho zit. Je otazka co bude, az se QD podari vytvorit neuspesnou hru. Jestlize nemaji zajem rozvijet dal sve znacky, mohly by je prenechavat mene inovativnim studiim, ktera by mohla delat kvalitni pokracovani.
  • aký prežitok..... tak ak máš doma pc tak ho vyhod oknom lebo 80% hier na pc su exkluzivity
  • Tak sup pro PS3, stoji to par korun a tech her co stoji za to je tam mnohem vice.
  • Lukyz
    Za mě bych k tomu přidal ještě MGS *7*
  • Já mám jenom PC a tak jsou mi hry o Quantic tak nějak naprd víš...
  • Malleth
    Nejsem si úplně jistej. Mě by to snad ani za ten čas nestálo, zkouknout osmihodinovej walkthrough.
  • zato bude mit nejlepsi pomer cena/vykon
  • hraci PC si interaktivni film pusti na YT kupovat si kvuli tomu ps4 nemusi
  • Velka skoda, Quantic Dream vytvari skvele hry a jen tohle studio PSkarum zavidim. Na PC me inak nechybi stech exkluzivek jak pro PS tak Xbox vubec nic.
  • no však dneska už každý má pc,xbox,PS3 atď však? -.-
  • Malleth
    Jasný, to procento je určitě nepatrný *15*
  • Ja zase miluju tyhle hrozne prinosne komentare *1*
  • " milujem" tych - nastrocnych pc obmedzencov .

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit