Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • todle kdyby vyslo před 20 lety na 286tce tak by to nedostalo ani 1z10 tak kde se recenzent dostal na 7 ? *6*
    • Zkoušels to ? tak nemel ho*na.. je to parádní hra s výbornou hratelnosti na gamepadu! navíc před 20 lety ses houpal eště tatovy v kulích...
  • 7/10? hra kde 1000x projizdite stejnou lokaci? ehm, no proti gustu .... ale vazne????
    • to by me zajimalo, jestli ty minuska mam od lidi, kteri to skutecne hrali a vi, ze prostredi neni generovane kazdou hru, ale kazdy level ma tak 3 scenare prostredi. A proto se vam klidne stane, ze kdyz hrajete 10x tak 10x projizdite identicke pasaze. *3*
      • MikeiXX
        Já s Tebou souhlasím. Generace prostředí je zde bídná a to repetitivní prostředí a levely jsou po pár minutách hraní tak markantní a nezáživné, že zábava klesá na bod mrazu. Decentní vizuál to nezachrání. Plná cena 9 Euro je mimo, kupujte jedině ve slevě.
        5/10
      • Jack1947
        Minuska mas protoze je to snazsi, nez zbytecne si placat srdicko nad komentovanim. To prave nemusi mit s tim co tu pises vubec nic spolecneho. Minuska se rozdavaj, zadarmo - je to takove zdejsi platidlo za nelibi nazor. *3*
  • oktavius66
    No hrát to s Oculus rift tak bych asi taky řval *1* !
  • Ale nové Wipeouty jsou mnohem pomalejší, než tohle. Zlatý 2097!
  • jsem rád, že píšete o takových hrách.. viz Titan Souls níž apod indie záležitosti, které bys u konkurence těžko pohledal (nemá to AAA grafiku) .. díky!
  • Do a barrel roll !!!!!!!!!!!
  • Treba si položiť otázku, hral by túto hru Ježíš ?
    • To je ten týpek v sandáloch?
      • Yop čo rozhadzoval ryby a víno
    • MickeyMutant
      Nehrál. Abakus neměl dostatečně silnej hardware, aby to rozjel v rozumném rozlišení a slušném frameratu.
    • Toť otázka, ale spíše bych to viděl na Apollóna, Slunce je jeho doménou :)

      Jinak, audiovizuál je opravdu znamenitý.
  • takhle se bezne jezdi v nfs
    • ahoj joe
  • 7/10 bych čekal od hry, jakou je Yager, ne tohle
  • zajímalo by mě, jestli je v mým věku ještě možný zlepšit reakce :)
    • MickeyMutant
      Ne! (blesková reakce)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit