Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Zrovna Rage 2 mi přišlo jako jedna z nejlepších ukázaných her - trailer. Prostě parádně vypadjící, ujetá, odreagovací fps z krásného postapo světa. :) Spokojen. ....Dokonce mi to přišlo lépe vypadající jak nový Fallout ...tam to byla nuda do chvíle než ukázali možnost házení atomovek a realtime ničení světa. ...Každopádně zde máme zajímavou fps trojku postapo akčních her: Rage 3, Fallout 76, nové Metro. ....Metro vypadalo hodně dobře ....post apo atmosférou si nejprve strkalo Fallout 76 do kapsy, avšak Fallout to zachránil tím koncem. Za mne spokojenost.
    • jo, mne se to taky kupodivu docela libilo

      to ten prvni teaser/trailer pres e3 se mnou ani nehnul
  • Jack1947
    Nevypadá to špatně teda až na ty psionické schopnosti... to mi do takové hry moc nesedí ale když se to povede skloubí se jízda a střelba a třeba i nějaký ten mechanoid.
  • Ze všeho co Bethesda předvedla, Rage 2 vypadal nejlíp.
    Doom a Wolf byly prakticky jen teasery. Starfield a TES6 ani to no, prakticky jen logo.
    Fallout 76 vypadal otřesně.
    • Mě teda Fallout 76 docela příjemně překvapil, bál jsem se, že se z toho budou snažit udělat rádoby MMO, ale nakonec se mi ten koncept zdá fajn, prozatím, je taky možný, že když si to pak zahraju, budu mít jiný dojmy.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit