Přejít na výpis diskuzí

Rage 2 se chlubí otevřeným světem a datem vydání

7.12.2018 13:37
Patrik Hajda 7 příspěvků

Rage 2 je jedna z těch her, na které se opravdu těším. Na E3 jsem měl tu čest si ji osahat a její střílecí pasáž s mnoha zajímavými vychytávkami (jako například naváděné šurikeny) mi dokázala rozproudit krev v žilách, viz dojmy. Bohužel mi nebylo umožněno zajezdit si ve vozidlech a okusit nedílnou součást...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • alladjex

  No myslím, že tvůrci Rage, kteří se snaží, aby ta značka získala známost a kredit jsou jistě nadšení z reputace, kterou Bethesdě vyrobil poslední Fallout. Předobjednávku udělá snad jen opravdový herní masochista ;)

 • TheGGG

  Pokud postapo tak jedině metro, dying light 2, last of us 2, dayz gone, nebo death stranding 

  O tyto sluníčko-punkové edgy nesmysle jako rage 2 nebo nové FC fakt nemám zájem. 


  • Derp_1337

   Nevynášej rozsudky k hrám, které ještě nevyšly. Odsuzuvat jednu hru, jenom kvůli tomu, že se ti nelíbí trailer, a naopak vychvalovat jiné, jenom protože měli dobré trailery a nebo se ti líbil předchozí díl, je komické.
   Já osobně taky třeba věřím v úspěch v Last of Us 2, ale ještě není vyhráno, dokud hra nevyjde...


   Navíc tam máš jednu chybu, Death Stranding není postapo. Zatím není přesně jasné, co to přesně bude, ale zatím to má nejblíž k nějaké meta-fantasy s duchy/nemrtvými/démony (příběh začíná v momentě, kdy hlavní hrdina umře a přesune se do světa mrtvých).

   • TheGGG

    DS příběh je zasazen do světa který byl dříve zasažen apokalyptickou čas a realitu deformující událostí, takže je to dějově post apo... nikde není psáno, že v postapu nemohou být fantasy, scifi prvky, nadpřirozeno atd... postapo není jen mad max....

    a hlavní děj DS už byl nastíněn před nějakou dobou oficiálními cestami...

    pokud jde o rage a FC, tak na FC jsem změnil mezitím názor, protože ta hra očividně vytáčí SJW novináře, takže ji možná koupím už jen proto, rage se mě nelíbí svým stylem a vizuálem, ten se asi těžko změní v plné hře... snad až v reálu nastane konec světa, tak zbytky lidstva všichni nenasadí kožený bundy a neobarví si vlasy na růžovo, to radši nežít....

  • Jack1947

   Jediné Metro a Dying light 2 je FPS, navíc jediné 2 jmenované na PC!!!

   (Dying light 2 snad ani postapo není, jen se to odehrává několik let po nákaze z jedničky rád bych DEad island 2 jenže to se asi nikdy v dohledné době nedočkáme)

   Rage2 si zahraju ale taky mě to netěší že úplně zkazili tu atmosféru třeba tím že to bude polootevřené to už nikdo nedělá koridor ? achjo.

   • TheGGG

    dying light 2 už postapo rozhodně je... pak je tu ještě division 2

    • Jack1947

     ty se těšíš na Divizi2 vždyt to bude samé v bledě modrém..

     Než postapo tak spíše takové odříznutí odsvěta a lokální infikace.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit