Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Přesně koridorovka - já nemám moc rád open world hry, teda mám je strašně rád, ale tvůrci open world moc neumějí udělat, proto mi RAGE vyhovoval. Třeba takový MAD MAX je open world, ale je to svým způsobem trochu nudné po chvíli. Tady v tom koridoru v RAGE je vývoj příběhem. Chvíli je koridor jako v doomu, skvělé souboje. pak si oddychneš, nakoupíš, jedeš buginou. PRo mě osobně velké překvapení, proto se těším i na dvojku.

  • jj a to jen při statickém obraze když na skočilly, ale v pohybu rozmazanej šidítko HUMUS

  • Please be good please be good please be good...

  • No to byla tak jejich slavná megatexture(TM) technologie. Textury byly detailní, až když naskočily. Jestli tedy naskočily.

  • já od toho tehdy asi čekal něco jiného. Totálně jsem se ale vytočil, když nešlo zvednout zbraň po padlém nepříteli a ještě mi před očima zmizela. Plus že si to hrálo na open world, ale byla to vlastně koridorovka a o doskakování textur nemluvím :) To ale bylo na Playstation3, tak PC verze možná byla v tomhle směru lepší. Nevím.

  • michaelfoucault

    Když jsem sledoval videa před vydáním prvního dílu, dost mě překvapily ty rozmazané textury. Myslel jsem si, že je to kvalitou záznamu. Pak jsem hru nainstaloval a trochu se zděsil. Doufám že druhý díl bude v tomto ohledu lepší.

  • Ja jsem Rage 1 hral uoplne nahodou - kdyz jsem kdysi videl recenze, tak jsem to nechtel hrat, ze tam jsou auta a jezdi se buginama, to mi prislo jako vopruz. Pak jsem to z nudy nainstaloval a hraje se to pro me osobne na jednicku s hvezdickou. Souboje nejsou nijak obtizne - coz by nekomu mohlo vadit, ale prave na odreagovani po dusevne narocne praci, pro me osobne jedinecne.

  • Počkám si na nějaké reakce a recenze, jedničkou jsem oslněn nebyl a svého času ji dokonce refundoval, ale tohle by po dlouhém pracovním týdnu mohlo být dobré odreagování... tak jako jsem to měl s Wolfenstein: The New Order.

  • jindra.veliky

    To bude stejna blbost jak Bulketstorm... Radsi si pockam na Dooma, kde se nepratele poradne pohybujou a jsou ruznorodejsi

  • cms.sarka-tmejova

    Autorka taky miluje humor starejch Falloutů a ano, obě ty značky jsou oproti Rage 2 prostě seriózní.

  • Maxianimal

    Vážně míněný Mad Max? Ta hra někomu přišla vážná? Hrála ji autorka vůbec?

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit