Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lidi buďte prosím soudní...
    - Ano na Games jsou PR články.
    - Ano PR články jsou většinou na Pay to win hry Nicméně zrovna v Rail of nation, dle mého názoru, jde spíše o kooperaci lidí v městě a není to pouhé pay to win. Nicméně hrál jsem to víc než před rokem, takže hru mohli mezitím dost překopat...
    ALE NA DRUHOU STRANU:
    - u PR článků je jasně uvedené, že se jedná o komerční sdělení
    - Zároveň může "zlý" inzerent nebo "zlá" redakce zakázat diskuzi a tím pádem se tvářit, jako že nic. Což se na games děje v minimálním případě titulků
    - Díky PR článkům jako je tenhle, kde jsou lidi z games placení jen za jeho uveřejnění a NIKDO vás nenutí si ho číst jsou peníze na extra pořady jako jsou Fightclub, Gamesplay, RetroGamesplay a muj nejoblíbenější Tea Club... Které jsou dle mého těžký nadstandard, mají s tím hromadu práce a jde na nich vidět, že to dělají s radostí a ne, aby si mohli naspat 5 hodin přesčas...
    • kkING
      taky jsem odehral dve kola asi pred rokem do hry nevrazil ani halir a skoncil v top 10, ale poradi jednotlivcu je(bylo) spis ranking parazitu, kteri objizedeli a vozili surky v okolnich mestech a pro finalni cast to platilo jeste vic. druhe kole uz jsem hral jen pro mesto a na poradi jsem se vykaslal. jezdil souteze o zlato a na bonus vlaky. jelikoz mam vlacky rad a takovy railroad tycoon 2 je opravdu srdcovka, tak me hodne bavil i rail nation prestoze web hry vubec nehraju.
      docela by me zajimalo kolik zmen udelali. mozna bych zkusil nejake dalsi kolo, kdzy by to za to stalo
  • P2W..
  • jsem rád, že redakce games.cz dostala za tuto inzerci alespoň zaplaceno. Hru hrát smysl nemá, těžký pay to win.
  • Totální blbost. To už vidíte z hodnocení na google play. Raději doporučuji mnohem lepší Transport Empire: Steam Tycoon od Game insight. Mnohem hezčí grafika i hratelnost. Nechápu proč sem cpou tyhle reklamy na mizerný hry. Asi proto, že mame všichni adblock :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit