Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Totální blbost. To už vidíte z hodnocení na google play. Raději doporučuji mnohem lepší Transport Empire: Steam Tycoon od Game insight. Mnohem hezčí grafika i hratelnost. Nechápu proč sem cpou tyhle reklamy na mizerný hry. Asi proto, že mame všichni adblock :D
  • jsem rád, že redakce games.cz dostala za tuto inzerci alespoň zaplaceno. Hru hrát smysl nemá, těžký pay to win.
  • P2W..
  • Lidi buďte prosím soudní...
    - Ano na Games jsou PR články.
    - Ano PR články jsou většinou na Pay to win hry Nicméně zrovna v Rail of nation, dle mého názoru, jde spíše o kooperaci lidí v městě a není to pouhé pay to win. Nicméně hrál jsem to víc než před rokem, takže hru mohli mezitím dost překopat...
    ALE NA DRUHOU STRANU:
    - u PR článků je jasně uvedené, že se jedná o komerční sdělení
    - Zároveň může "zlý" inzerent nebo "zlá" redakce zakázat diskuzi a tím pádem se tvářit, jako že nic. Což se na games děje v minimálním případě titulků
    - Díky PR článkům jako je tenhle, kde jsou lidi z games placení jen za jeho uveřejnění a NIKDO vás nenutí si ho číst jsou peníze na extra pořady jako jsou Fightclub, Gamesplay, RetroGamesplay a muj nejoblíbenější Tea Club... Které jsou dle mého těžký nadstandard, mají s tím hromadu práce a jde na nich vidět, že to dělají s radostí a ne, aby si mohli naspat 5 hodin přesčas...
    • kkING
      taky jsem odehral dve kola asi pred rokem do hry nevrazil ani halir a skoncil v top 10, ale poradi jednotlivcu je(bylo) spis ranking parazitu, kteri objizedeli a vozili surky v okolnich mestech a pro finalni cast to platilo jeste vic. druhe kole uz jsem hral jen pro mesto a na poradi jsem se vykaslal. jezdil souteze o zlato a na bonus vlaky. jelikoz mam vlacky rad a takovy railroad tycoon 2 je opravdu srdcovka, tak me hodne bavil i rail nation prestoze web hry vubec nehraju.
      docela by me zajimalo kolik zmen udelali. mozna bych zkusil nejake dalsi kolo, kdzy by to za to stalo

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit