Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Pokud si tu nový tak si uděláš dobrý obrázek o tom na koho reagovat a na koho už ne. facepalm je nějaký zaovčený jedinec... který ani ty hry nikdy snad nehrál ale musí napsat jak je všechno dobré a růžové a ostatní kdo to nerespektiují jsou blbci.

    Já třeba nemám problém s tím když si mě někdo skryje, on nebude psát hnusné věcio na mě a já na něj reagovat třeba protože ten člověk mi nic stejně nedá.
  • Takže trpíš těžkou retardací už to chápu
  • Lidi hrají normálně, jen chtějí být lepší a lepší.
  • Jack1947
    No vidíš, takhle to mám ve většině her (OW, Paladins a hlavně Titanfall2ú Leavnout se dá ne? ale pochybuji že by to někdo dělal v comp režimu. Hmm ... přesně a v týmovejch hrách to je ještě horší.
  • Jack1947
    Aha já myslel že to vlastníš *7*
  • Ano, meto. Play hard go pro. Ubohost sama. Snad se nekdy lidi nauci hrat normalne.
  • tak nevím dřív to byl zápas během pár vteřin. ted je to do minuty a ještě s random ranky
  • Nebo kramy. Uz nekolik let.
  • Já chápu že je těžké se hru ze začátku naučit ,novou mapu neumím ani to půl roce, ale prostě když si někdo nevšimne že po něm někdo střílí a ještě mu 4x řeknete že je nepřítel nad ním a on stejně kouká jinam. Tohle prostě dokáže zkazit chuť hrát a když se k tomu ještě z protějšího týmu ozve ez nebo podobné blbosti tak je vymalováno. Člověku ani nevadí prohrát s někým kdo je na to stejně jako on, ale upřímně koho baví neustále dokola prohrávat s někým koho by jste s normálním týmem roznesli na kopytech.
  • Jako v poslední době potkáváme levely okolo 20 ty můžou mít odehráno tak 10 hodin, takže nový hráči určitě jsou, na zápas se nečeká déle jak minutu. Málo hráčů není problém.
  • Nějak se ty zkušenosti získat musí i v těch low levelech si teda myslím. Nevím jak to funguje tady u R6 a problém by řešilo rozdělení, ale obecně i v jiných hrách - když už, tak veteráni by měli zatnout zuby a novým nebo méně zkušeným nebo těm s nízkými levely by raději měli trochu projevit trpělivost, podpory a ukázat, že tu jde ve výsledku stále o hru a zábavu, a vykašlat se na teze, že je to o ničem a že si nemůžu zrovna dokázat pindíka, i kdyby to znamenalo prohru za prohrou. Tohle asi umí spoustu lidí odradit, aby se do nějaké hry jen podívali.
  • Díky free víkendům můžou trvdit že to hraje tolik a tolik hráču. Taky mě to zlákalo u jednoho free víkendu, ale teď už mě to štve, když je jediná možnost jak hrát se známými přes Hamachi
  • Ale je fakt že kdykoliv něco napíšu o R6 jestli funguje tak jako odpověd dostanu screen :D
  • Dokonec ještě ani já jsem k tomu nenapsal nic o serveru a party hraní *1*
  • LV ma asi dovolenou. čekal jsem screen kde je první v tabulce v 4000x2000 a v rožku udaj o 144 fps
  • protože to hraje malo hracu
  • Hráčů to hraje hodně, v poslední době je to spíš problém, když běžně chystáš do týmu low levely, tak je ta hra pak ó ničem.
  • Tak jsem zvědav na jejich "operatin health" zatím ty hit registry občas dokážou prověřit člověku nervy. A to že to po 3 měsících odložili ještě o týden je vrchol.
  • Kde si vzal to, ze free weekend je znamka toho, ze to hraje malo hracu, je udivujici. Je rok 2017.
  • Ne, mam bolesti hlavy z ubohejch modernich vyrazu ze skupiny radoby profesionalniho hrani, a pitomcu, co je pouzivaj.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit