Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To bylo jasný od prvního screenu :D
  • Hrál jsem na x360, tam mě hra totálně svou hratelností a grafikou unavila v prvním kole. Na PC je to již jiná a přihodil bych alespon na nějakých 4-5 bodíků.
  • Jako vždy je pravda někde uprostřed- Úplná hovadina to není, je hodně vidět že to dělala firma specializující se na hry pro Wii a další pohybovky. Ovšem že je to tupý? Však to je dobře, je to Rambo. Že je to zastaralý? No to je, taky to odkazuje na film kterej měl největší úspěchy v 80. letech. Jednoduše on rail retro, který se snaží být paradoxně modernější než Typing of The Dead Overkill a tahle snaha v některých mechanikách je až kontraproduktivní.

    Na druhou stranu známý co on railovky žere je ze hry docela příjemně potěšen. Ta hra je pro mne tak na 4-5/10.
  • conflig
    To se nedá, já to musím zkusit *1*

    edit: Teď mně tak napadá nebylo by lepší kdyby to vyšlo jenom na mobily a tablety za 5 euro? tam by to možná mělo i smysl z tím dotykovým ovládáním..
    • Mart9
      Já to zkusím určitě. Koukal jsem na 2minutový gameplay, byl to docela nervák, horší grafika mi ani tak nevadí, QTE způsobuje, že hráč nikde nebloudí a tím si hra udržuje vysoké tempo. To samé fakt, že postava se pohybuje sama a jen střílíš. Dodává to tomu filmový nádech, a jelikož od toho vůbec nic nečekám, možná budu velmi mile překvapen. Pak se podělím o svou známku.
  • já to smažím na xboxu 360 a docela mě to baví.........jen si předtím musím dát pět panáků zelený, pak to nemá chybu *3*
    • Ristoro
      Haha :D:D. Taky mě to napadlo, že ta hra může posloužit jako taková pi*ovinka na chlastačky.
    • frag.ment
      No tak jako 5 panaků ještě než se dostaneš do menu a pak mít hlavně dostatečný zásoby, aby u toho náhodou člověk trošku nevystřízlivěl ;-)
  • MrSanta
    Teď nad tím tak uvažuji a říkám si jaký vlastně má smysl dělat rail-shooter na herní zařízení bez světelné pistole? To podle mého úplně ztrácí smysl. Šmidlat krysou po monitoru a mačkat několik čudlíků? Snad maximálně jako nějakou webovou ptákovinu nebo jako doplněk k Solitair do windovsů. Ale jako 'velkou' hru a za takovouhle cenu? To by mě vážně zajímalo jaký chudák s tímhle nápadem přišel a jaký cvok to celé financoval.
    • C-BEAM
      pre mna je to rovnako nudna mechanika ako quick time eventy v dnesnych triple-A hrach ... klamem, az tak nudne to nie je.
    • ucho
      to nemá podporu světelné pistole? no to je teda hodně hloupý. kde o tom píšou?
      • MrSanta
        Já to bral nějak samozřejmě že to podporu pro světelné pistole nemá. Proč by to, herdek, někdo hrál na klávesnici a myši, kdyby se to dalo hrát se světelnou pistolí? Taky mi není jasno jak jít na ty QTE s pistolí. Leda by se do nich střílelo *1*
        Nikde jsem to nezkoumal.
  • Náhodou skvělá hra, kterou docení až pozdější generace a určitě se stane kultovní. Geniální pocta vietnamským veteránům, zasazená do inovativní grafiky a nesmírně chytlavý herní systém, to vše z toho dělá herní perlu, kterou recenzentské lamy nedokáží docenit. Pořád lepší a ucelenější zážitek, než Skyrim, Zaklínač a podobná zvěrstva pro malá děcka. Jdu to hrát už potřetí a vám radím udělat to samé.
    • o zaklínače se neotírej *3*
    • vojtaruzek
      To myslíš vážně nebo si děláš srandu?
      • Mart9
        přesně na tebe čekal.
  • Tagy: Akční Peklo :D
  • Nečekaně :DD
  • Já si při obrázkách a videu říkal, že je divné, že v roce 2014 se ještě nejaká hra dělá a recenzuje na PS2, pak mi ale došlo, že to prostě je jenom odfláklé *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit