Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Pecka!
  • Janun
    Docela bych to zkusil, ale demo asi není co? No vydávat na tohle demo, to by byli tvůrci asi sami proti sobě. Podle všeho je to taková plná verze Duty Calls :-).

    Vývojářům teď moc nezávidím, jak jejich dílo všichni zdrbnou.
    Doufám, že se nepoložej zkusej to v jiným žánru kde jim to snad jde líp.
  • myslim, ze tyhle narocny herni zanry by mely zustat tam, kde vznikly, na konzolich
    • To je ale dementní názor
    • Jack1947
      Aha, tam vznikly ? Nehrali se nejdrive na automatech, az pak na konzolich. *7*
      • http://www.youtube.com/watch?v=1cuu0I7oZWU
      • Herní konzole je zařízení na principu počítače, určené primárně k hraní her. Automaty do této definice spadají;)
        • Jack1947
          To je fakt prapodivna odpoved, vzdyt konzole byli az po automatech a a nevim co to ma co s tim spolecneho. Tohle patri na automaty a ne na konzole ( vis ale ono se jedna o takovy ten hejt ze strany pana n) Automaty ale byli i po konzolich... no ale vic tenhle zanr je automatovy stejne jako bejvali drive zavofdy a nektere bojovky... tusim Tekken atp...
          • The Shooting Gallery was a rifle light gun and is regarded as the first commercial light gun ever created for any video game console. It was originally created by Ralph Baer, the inventor of the Magnavox Odyssey, in 1968 as part of a prototype gaming unit. The prototype light gun was used as an interface for playing multiple choice games.

            This prototype design was later developed into the Shooting Gallery for the Magnavox Odyssey. The console had a special port built into it for this peripheral. The Shooting Gallery allowed playing four additional games. This simple shotgun-inspired light gun would only detect light, and not necessarily what particular target, which thus allowed the player to cheat by shooting any light source, e.g. a light bulb. Since no scores were displayed on the TV screen for any Odyssey game, cheating was somewhat irrelevant. A rumor circulated that the Shooting Gallery rifle would only work with a Magnavox TV set. Although wrong, this hurt sales and only 20,000 or so were sold.

            to mas rok 1968, dalo by se rict, ze konzole vznikli kvuli temhle polodementnim hram

            automaty podle wiki zacly bujet az v roce 1971

            http://en.wikipedia.org/wiki/Timeline_of_arcade_video_game_history
            kdy se tam dostali on rails nehodlam hledat *6*
            • Jack1947
              "WIKIPEDIA"

              No kdy byly onrails je zcela zasadni...

              Ono, se to jestre spise predtim jmenovalo jen "Rails Shooters"

              Safra, to nemuzu taky nak najit treba nekdo prispeje svou troskou do mlyna...
              Ted by me to docela zajimalo, tipuji ze to bylo neco malo kolem , 71... *7*
  • hznk89
    Už předobjednávkový bonus značil, že tvůrci nemají rádi Ramba.
  • odporučam pozret ulozeny twitch stream od AngryJoe-a :D posledny level išiel tak 20krat :D
  • seprah
    myslím, že jsem našel ideální materiál na svoji první regulérní čtenářskou recenzi *1*
  • Určitě to zkuste, jám mám zakoupeno a dohráno. Řeknu to asi takto: jako bývalý majitel Nintenda Wii musím říci, že je to téměř průměrná hra na PC a kdyby tato hra vyšla před 4 roky na Wii, kde jsem podobných her měl dosyta, tak by to na Wii dostalo tak 8/10. Takže nevím co by někdo chtěl od tohoto typu her. Tohle mení FPS ani RTS či RPG. Je to jednoduchá hra s jednoduchou hratelností a jednoduchým ovládáním, nic víc. Prostě něco jako stejný žánr her na Wiičko, či arcade automaty. Kdo to pochopil, pohcopil, kdo ne, tak bude jenom nadávat.
    • Chtěl bych mít tvou skromnost.
      • Nevím co tu meleš za bláboly o skromnosti. Já se ve svém příspěvku bavím jenom a pouze o této hře. Na svém PC, žádnou konzoli už nemám, hraji hry, které svoji kvalitou tuto samozřejmě předčí, takže bych také mohl nadávat a řikat co je to za pitomost, když si zapařím doma Starcrat 2, Diablo 3, Crysis serii, HOMM, MAM X Legacy, Castlevanii LOS a pod.
        Ale neudělám to, protože jak jsem psal dříve, jde o přístupu k dané hře.
  • jakub.horsky.7
    ty krávo 1-čku *1* *1* to bude HADR-CORE
  • Mám zvrhlou chuť to zkusit :D koukam ze nejsem sám
  • Stejnak mi to nedá spát a budu to muset aspoň zkusit :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit