Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Malleth
    Škoda že to vydali v tak blbou dobu a do marketingu taky moc nevrazili. Hra zbytečně zapadla
  • MidnighT91
    Kdysi jsem hrál u kamaráda na ps2 dvojku a byla to moc pěkná hra takže když se někdy rozhodnu pro ps4 tak série Ratchet & Clank je jasná volba...
    • Lawliet
      Aye mate.
  • Šest hodin herni doba, to je sila. Si pamatuju ze druhy dil na PS2 jsem hral kolem 30 hodin. Jenze to to byla ještě silna znacka, tak do ni slo vic usili, dneska to uz nikoho nezajima, pac vsichni hrajou Minecraft a Terrarii.
  • tonnymontana
    pamatujete na ten televizni porad kdy jste ovladal postav na tv snad telefonem nebo ovladacem? tusim ze to by ratchet ale pokud mi nekdo osvezi pamet budu rad:) hra urcite super a kdybych uvazoval o nastupci me PS2 tak tenhle titul by mi nesmel chybet:) tyhle stylizace hold maji svoje kouzlo a myslim ze na konzole se to hodi kdyz jsou oproti pc vetsinou hodne limitovane. To je spravna cesta kdy poskytnou neco jako doplnek k domacimu kinu... pokus o podobnou grafiku jako mame na pc je vzdy 50 procentni bohuzel. Za me velke plus tomuto titulu
    • stv1 a byl to crash bandicoot.
      • tonnymontana
        jo diky!:) zkusim o tom najit vic, stanice pomohla dik:)
        • Maxihra *1* sledoval jsem to pořád a vždy mě štvalo, že si nemůžu také zasoutěžit, protože jsme měli tehdy ještě vytáčecí telefon *15* a to bych si s Crashem asi moc nezaskákal.
          • Jack1947
            http://www.csfd.cz/film/274275-maxihra/
            Hle, kolik to zna lidi... ja o tom samozrejme slysim az poprve. *8*
            • tonnymontana
              brk: mno ja jsem to sice pravidelne nesledoval ale byla to celkem sranda:) jinak diky jacku za odkaz netusil jsem ze to na csfd je:) zkusim najit nejake video treba to nekdo nahral na vhs:) urcite bych rad poroval pocity pred a po:)
    • Vím že Poláci měli Huga...
      • tonnymontana
        tak polskou verzi takoveho poradu jsem ani nevidel:) kazdopadne me to prislo jako zajimavej napad i kdyz se to asi ovladalo strasne:D
        • Tak to nevím =D, ale vím že jsme měl na ty lidi nervy jaké to jsou lamy a že bych to hrál líp =D (dětská naivita)
  • Jack1947
    Takhle by se meli loucit vsechny konzole, pekne v plne sve krase. ( At uz se jedna o plosinovku(nebo GTA), ktere jsem se nahral mimochodem hodne demoverzi na PS2 ale nikdy jsem nevlastnil. Ted to snad tedy jiz napravim s PS3). *4*
    • Lawliet
      Tebe by měli nechat psát recenze. Víš o tom většinou ho*no, ale něco napsat musíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit