Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Písnička je klasická skladba od Johanna Pachelbele v remaku. Např. http://www.youtube.com/watch?v=by8oyJztzwo
  • Mě by zajímalo co v tom Bondovi dělaj mutanti příšery XD
    • Nejspíš jsou to prostřihy ze dvou her.
      • ti mutanti jsou ze hry singularity
        • nejsou z batmana??
          • batmana jsem nehral ale kdyz si vsimnes tak hned ta prvni barevna ukazka jde videt na vrchu ruska vlajka a jelikoz se singularity odehraval na Katorze 12 tak to bude nejspis z toho, tam byli takovi mutanti kterí se presouvali tak ze zmizeli a objevili se jinde. Doporučuji zahrat. Nepravem opomijena hra
  • ta pisnicka my pripada jako od Trans-Siberian Orchestra oni delaj takove vanocni pisne.
    Jinak to vypada hezky ale spis bych rek ze to byl nejaky test pravdepodobne ani hra na konci nebude mit takove vychitavky.
  • No mě to připomíná jako kopírka splinter cell conviction
  • Neví někdo, co za písničku se u toho videa hraje?
    • Pete.palis
      Dej si vyhledat na youtube Canon Rock;)
  • Co je vůbec na Raven Software tak legendárního??? Většina jejich her je průměr/lehký nadprůměr a z her si od nich pamatuju akorát Jedi Knight a Soldier of Fortune (obě nic extra). Spíš je považuju za studio, které dokáže z dobrého nápadu udělat jen nudnou střílečku.
    • OMG, takto se muze ptat jen jedinec zcela novy v hernim prumyslu... RAVEN je pro vetsinu lidi skoro jako IDSoft. Vyuzivaji jejich enginy a uzce spolupracuji. Z jejich her napriklad:
      Heretic(1994!!), Hexen, Hexen 2, Soldier of Fortune, Star Trek: Voyager Elite Force(! vyborna hra), Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy (taky vyborna), Quake 4, X-Men Origins: Wolverine ( doporucuju aspon zkusit ), Wolfenstein (remake), Singularity.... Osobne, jak se mluvi o IDSoftware, tak druhym dechem dodavam RAVEN.
      • Requiem1990
        Se asi potřebuje cejtit výjimečně.
      • přesně..... dle mého je třeba Singularity naprostá pecka
    • Soldier of fortune byla ve své době skvělá hra.
      • ano velice dobrá
    • Batman je dobrej
  • Co ze jsou hry s Jamesem Bondem najednou tak popularni...
    • film jen tak nebude...frotože filmová sekce MgM zkrachovala a tak se čeká kdo koupí na Bonda práva a začne točit *9*
      • Mno...to je sice hezke, ale porad mi neni jasny proc jsou hry s Bondem najednou a z niceho nic tak popularni *2* ?
        • no právě proto že nejsou a nebudou žádné filmečky....
          • film bude, len sa neboj *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit