Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Inquisitor
    Zase s neteří zapaříme. Hrál to někdo ve čtyřech lidech? To musí být docela masakr :)
  • Pokračování jedné z nejkouzelnějších, nejobtížnějších, nej.... zkrátka jedné z nejlepších her poslední doby a méně než 20 komentů?
    Nezajímavý, odpudivý, zbytečný, .... informace pořád o tom samém ohledně ea nebo jak je všechno jako cod, přinejlepšim ještě jak je úžasný, že stopadesátýšestý díl bude mít novou fíčuru - vyklánění (!!!!!) a pejska... mají desítky a možná i stovky komentářů.
    DEKADEMENCE.
    • Mato1987
      s tým ale bohužial nič nespravíš, pozri si na nedávne tituly od frozenbyte, trine I a trine II, krásne, farebné a skvelé 2D plošinovky s 3D grafikou a záujem zo strany hráčov minimálny, musíś sa jednoducho zmieriť s tým že FPS je momentálne top žáner, ktorý neohrozene vládne na poli hier.
  • Jack1947
    Prestoze to mnelo byt only console... nakonec i pc hlavne at tam ted neskonci kazdy titul, to by pak vypadalo ( podivne prinejlepsim).
  • strky
    Pěkný, ještě kdyby byl online coop, to by byla taková třešnička na dortu :)
  • kubi-wan
    JÓ! Jo, jo JÓÓÓÓ!!!
  • jindra.veliky
    No jo, jsem z toho celej zhavej *7*
    • PLESK! Ta sedla panečku..
  • Tohle pobaví jak dítě, tak vzhledem k obtížnosti i dospělého. Na posledním skrytém levlu v Raymanovi Origins jsem na zub ještě nepřišel.
    • Zabere to.... celej den a hodně pevný nervy jsou taky třeba *5*
  • Super, Rayman Legends bol skvelý (ak som ho hral s kamošom, keď som to hral sám, tak som mal chuť to spáliť), takže u tohoto je kúpa jasná.
    • *Rayman origins
  • Veskoslav
    Děkuji. Koupím:) Předchozí díl je jeden z nejlepší v rámci série, ale i herní žánru "hopsaček". Pakliže nebudu nucet jet přes UPlay, kupuji hned, jestliže budu, počkat na slevu.
    • Trisska
      Teprve koupíš? Já myslela, že už to máš aspoň tejden dohraný... *4*
    • To bych taky rád věděl zda krabicovka bude s/bez drm. Jinak je to skvělá zpráva a už se moc těším.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit