Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947
    Zkusil, zatim bavi asi bude tech 10/10 hold zaslouzenych. ( ta "stealth" mise pod vodou , nemnela chybu , hral bych ale hrat dal nejde, tak zas dam kus zejtra - predstava vyssiho hodnoceni se cim dal tim vice, priblizuje realite.) *4*
  • Chci se zeptat, je ta hra hodne tezka? Uz prece jenom nemam trpelivost jako za mlada.
    Rayman me dostal od prvni chvile - Rayman na ps1. Neuveritelna hra, ale do konce sem to nedal...
    • Ani nahodou, je to mrte lehky, nekonecne zivotu, checkpointy na kazdym kroku, absolutne nehrozi ze by ses zapotil
    • ze zacatku ani ne ,ale v poslednich oknech se urcite hodne zapotis, origins ani legends nastesti nepatri zrovna k easy hram , ale s trchou trpelivosti se da urcite pokorit kazdej level, za sebe ti to urcite doporucuju, bavim se naramne...
  • firebug
    Hru určitě časem pořídím, ale mám pár otázek pro PC hráče.
    Jak je to s ovládáním u mulťáku? Mám-li 2 gamepady, znamená to, že můžeme hrát ve třech (jeden na klávesnici)?
    Jak je to se žabákem? Je to samostatně ovladatelná postava, nebo se ty jeho akce spouští stiskem určitého tlačítka (jako v demu na PS3)?
    Je možné, aby žabáka někdo ovládal myší? Tím by se zvýšil počet hráču u PC na 4 (2x gamepad, klávesnice, myš), což by bylo fakt super...
    Předem díky za případnou odpověď.
    • firebug
      Díky všem za info. Mám 2 xbox gamepady, takže to nebude žádný problém. Moje klavesnice zvládne najednou stisk tak 5-6 tlačítek, takže mám z Origins vyzkoušeno, že to pro dva hráče moc není. Nicméně to, že neudělali žabáka ovladatelného myškou, je veliká škoda.
      Jinak zrovna hrajeme ve dvou plošinovku Guacamelee a je to fakt super hra. Asi ne taková pecka jako Rayman, ale jednoznačně ji doporučuji. Tak moc dobrých her, co se dají hrát na PC v kooperaci totiž není...
    • Hodně záleží co máš za gamepady. Já mám jeden Xboxovej a druhej logitech. Porblém je, že když jsou zapojený oba, funguje jen ten logitech. Já to vyřešil pomocí programu xpadder, kdy jsem ten xboxovej nastavil jako klávesnici. Ale stejný problém byl už u Origins, škoda že to neopravili :(
      • Ja si koupil gamepad Genius kvuli Zaklinaci 2 a tenhle krap mi zatim fungoval u jedny jediny hry (Sonic na pc). U Raymana asi taky nepujde, ale hrat hopsacku na klavesnici se mi moc nechce teda. *8*
        • Jack1947
          Jiste, xpadder nebo komunitou vytvorena utilitka http://code.google.com/p/x360ce/ mel jsem taky problem s par gp hrami a tenhle to vyresil ( PS3 cordless Chillstream)
    • JazzJackrabbit
      Přesně tak dva hrají na gamepadu a jeden na klávesnici, mám dokonce pocit, že můžou na klávesnici klidně hrát dva takže dohromady čtyři. Žabáka zvlášť nikdo ovládat nemůže, pro jeho akce používá defaultně kterýkoliv hráč na gamepadu tlačítko Y.
      • Vitekb
        Jo, na klávesnici klidně můžou hrát dva, ale třeba se svou, už trochu starší, jsme občas měli problémy s responsivitou. Pokud se zmáčklo víc tlačítek najednou, tak občas nějaké nereagovalo.
        Kvůli Origins jsem kopil gamepad a teď hrajeme jeden na klávesnici a druhý na gamepadu a jde to úplně krásně.
  • Asi jsem jediný, ale myslím si že Origins byl lepší, byla tam větší rozmanitost světů, byla tam vidět návaznost s prvním dílem, bohatější soundtrack a dokonce i dějový zvrat, zkrátka celá ta hra byla jaksi komplexnější. Dost mi chyběly například treasure hunt mise. 8/10
  • Radioaktivni_surikata
    Nemá někdo informace, jak to bude s verzí na Vitu? U Origins byla ošizená o multiplayer, respektive se dalo akorát závodit proti času kamaráda. Jinak se mi to na Vitě hrálo líp než na PC a Legends bych rád pořidil taky právě na Vitu. Tím spíš, že má dotykovou obrazovku, gyroskop a zadní touchpad, takže by to hře mohlo líp sednout, když byla primárně vyvíjená pro WiiU. Crossplatform multiplayer, to bych chtěl už asi moc *9*
  • michaliuz18
    vyborna hra ako aj origin, len co ma stve na oboch hrach, ze cim dlhsie to hrate ,tym viac vam z toho sibe, zacne bolet hlava oci mozog, vo dvojici tazko na mensich obrazovkach, tiez debili z ubisoftu mohli dat tu kameru troska dalej, nekedy sa clovek nevie vysomarit kam ma skorej kukat, zacne ta hra ist ptm dost na hlavu, 2..3 urovne a mam dost ... 9.5/10

    btw. hram to s frajerkou ,dost ju to chytilo tym padom to vtedy bavi viac aj mna :D
    • eeej čobol má frajerku no tak to seš pán! *6*
  • JazzJackrabbit
    Ač velice nerad, musím konstatovat, že jak Origins tak Legends naprosto ve všem předčí i mého oblíbeného zeleného králíka. Tahle hra je tak audiovizuálně nápaditá a má vynikající hratelnost zvláště pak v coopu. S přítelkyní jsme u Origins strávili spousty hodin a u Legends se zatím bavíme ještě víc. Cena se může zdát někomu přemrštěná, ale věřte že za ní dostanete hodiny a hodiny skvělé zábavy.
  • maros.goc
    uzas :) demo bolo excelentne :)
  • Hrál jsem demo jak Origins tak i Legends a můžu říct, že jen tam jsem nechal hodiny hraní a moc mě to bavilo. Vůbec se tedy nedivím tak vysokému hodnocení. Jinak chtěl bych se zeptat - nevíte někdo o oficiálním vyjádření jestli vyjdou Legends bez DRM stejně jako Origins? Docela rád bych měl oba díly u GOGu...
  • Abych oživil diskuzi, bude mi na to stačit GTX660 ? *1*
    • coze? ty mas takove luxusni GTX?.....rekni nam jaky si frajer a jak na to balis holky? *11* *11* *11* *11* *11* *11*
      • vlastik.plaminek
        Přetáhne je klávesnicí po hlavě.
    • hah, dnes si sa najedol vtipnej kaše?:)
      • Kaši jsem měl v neděli, na mě to působí dlouho :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit