Přejít na výpis diskuzí

Rayman: Legends - zpráva o francouzském šílenství

6.8.2013 21:39
Pavel Dobrovský 15 příspěvků

Chcete poznat kreativní zázemí, které inspirovalo sérii Rayman? Pak se za letní noci projděte ulicemi francouzského Montpellier. Po klidném nábřeží se procházejí mladé páry, důchodci pokojně klimbají na lavičkách a jejich psi, jakoby zmrazení ve zpomaleném čase, slídí v hebké trávě. Do šumění vody se...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Rayman je perfektni rodinna zalezitost... neustale to parim s detmi, skvela zabava a odreagovani. Verim, ze Rayman Legends bude stejny zazitek...! skvela prace.
  • Inquisitor
    Ryzý hratelnost.
  • Bamb'oleeee!
  • A online coop bude?
    • jo bude na všetkých platformách
      • Zdroj? Podle všeho to vypadá že tam online coop nebude, budem tam jen ten Online Challenges Mode
  • Ancel je pěknej slizoun.
  • Jack1947
    No Rayman to asi klasickej nebude, alespon naka ta plosinovka no na zahnani nudy se to da.
    • residentevilfans
      Prvni si zahrej klasickeho Raymana a pak mluv *7* http://www.youtube.com/watch?v=BVIGxb-q5XQ
      • Jack1947
        Sry, ten mi uplne vypadl ja mnel na mysli toho Raymana 2 i kdyz ono ani tohle se mu nebude zdanlive podobat. ( plosinovka jo ale ne takova jak pred lety.)
  • Pete.palis
    nepřijde vám to jako stejnej grafik? *1*

http://www.youtube.com/watch?v=0ZuJCbZrP7s
    • dej mi cislo na tvyho dealera, taky bych to kostnul... *5*
  • firebug
    Mockrát děkuji za článek! Okamžitě katapultoval můj zájem o hru od vlažného "těším-se-jako-blázen" k poněkud rozhodnějšímu "nejočekávanější-hra-všech-dob". :-) Cítím se jako malé děcko, co nemůže dospat Vánoc... Kromě toho jsem ale zelený závistí, protože ta prezentace musela být PARÁDNÍ.
  • Díky za tento článek. Už mám přeobjednáno :)
  • kubi-wan
    Na tuhle hru se nejde netěšit! Ancel znovu a znovu ukazuje, že ryzí zábava vítězí!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit