Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ten vvul má takovou školu života že tu ty nebudeš mít ani v 80ti
  • Nejvíc mě mrzí že Gears3 neni na pc jako 2 ja blbec mam 1 origo a s kamosema jsme si coop uzili maximalne skoda *7*
  • Vždycky v tom posledním odstavci máš, co bude ve videu nad ním.
  • Aha takhle to je...tak proto me nesedel ten minuly tyden,ze tam nebylo CSko
  • Tenhle je z minulýho týdne, Driver a F1 byli v tom včerejším, ten tu bude za týden.....
  • Tak nevim nejak jsem si nevsiml F1 2011 a Drivera...a to jsem skousel preskakovat po kousickach tak nevim...
  • smejki
    AMD = Advanced Micro Devices
    takže jsi nám toho moc neřekl. nejlepší asi bude si detaily vygooglit
  • An*l Micro Devices je program, který ti umožní spouštět stimulaci konečníku. *16*
  • Prosim vas, pri tych novych AMD ovladacoch sa ma pocas instalacie pyta ci chcem nainstalovat nejaky program Micro Devices. Viete na co sluzi ? V ziadnych predoslych instalaciach katalystov som nemal v minulosti nejake pogprogramy co sa potrebovali nainstalovat tak na co je tento? je potrebny? co presne robi? diky.
  • No hlavně nezapomenout na konci na vysmáteho smajlíka a myslet si jak je to hrozně k popukání. *11* *16*
  • hlavne ked skonzumujes tolko huliva, to rok sa zda ako mesiac
  • Asi myslíte Birds of Prey. Mohu vás ujistit, tento titul do série IL-2 nikdo nepočítá.
  • Každej to nesleduje jak ty .
  • Zle to povedali v re-play RO 2 nebezi na UT 3 engine ale na vylepseniej verzii 3,5
  • Prej 2 roky starý Unreal Engine 3 :-) pánové a dámy z re-playe doplňte si vzdělání (mimochodem byl vydanej v roce 2006).
  • lol ty si zase chytrej ne podivej se kolik je dilu IL-2 sturmovik ten novej je starej asi tak 2 roky tak se nejprve se podivej a pak mluv ty TEŽKEJ RAPERE!!!.
  • Na Xboxu se to objevilo teprve nedávno, né?
  • morik
    A činohru
  • MidnighT91
    Copak IE ještě někdo používá ? xD díky bohu za operu...
  • Mě to jde v pohodě na Fullscreen

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit