Přejít na výpis diskuzí

Rebel Galaxy Outlaw – recenze

17.9.2019 19:59
Mars Vertigo 9 příspěvků

Juno Markev je potížistka par excellence – ti z vás, co hráli původní Rebel Galaxy, ví moc dobře, o čem mluvím. V prequelu Outlaw se vžíváte do její pixelové kůže krátce poté, co jí téměř fatálně nevychází pokus pomstít vraždu svého muže, se kterým se chystala stáhnout do ústraní po bouřlivých časech...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Díky za čtivou recenzi. A navíc ke kladným ohlasům tady, to prubnu na Switch, až to vyjde. 

• Jedničku jsem dohrál a byla to vzhledem k ceně hry / velikosti studia skvělá zábava. Pokračování vypadá podle recenze podobně, určitě to zkusím.

• Naprostý souhlas. Jedničku jsem si užil a hudba byla super. Počkám na PS4 verzi a jdu do toho.

• JoeKundlak

Výborná, výborná, výborná hra! Soundtrack je na jednotku, streameri majú možnosť použiť aj "neutrálny" zvukový doprovod (lebo Youtube často flaguje skladby z hry). Po dlllllhom čas a po Freespace 2 ďalšia hra, ktorá chytí a nepustí.

• to jsou ti jak nejdriv vybrali prachy od lidi a pak sli na Epic ? :D

• DekkerDave

Ne, to byl Phoenix Point.

• Číst si o Phoenix Pointu je absolutní šílenství a nehorázná sprostota.

• Človeče, to sú tí, čo spravili výbornú, zábavnú, vesmírnu arkádu s našlapaným soundtrackom 😀 Ak boli na crowdfundingu a sľúbili Steam verziu, určite to nie je kóšer, ale kecy o Epicu už mi prídu strašne trápne :)

• takze neco ve stylu...,,a co hraci? tem se to libit nebude....pockame, oni chvili budou remcat a pak to vzdaji,,

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit