Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kulhy_parici_spici

    Jenom názor:

    Ty gaming židle jsou vrcholnou manifestací nevkusu herního HW. Ergonomii nesoudím – nezkusil jsem, ale taky myslím, že zdravé sezení vypadá jinak.

    • Ja vyzkousel a ergonomie je na stejne tragicke urovni jako design. Material samozrejme fake kuze i u tech za cenu, ve ktere se bezne pohybuji celokozena kresla. 

      • Jack1947

        Kožená židle by se ti lepila za tepla k zadku a navíc... by stála 2x tolik.

        • Měl jsem ty syntetické a byla to hrůza, člověk se na tom potí, navíc do roka max. 2 se to začne trhat a dělá to neskutečný bordel (teď mi to samé dělají sluchátka). Židle už jedině látkové, ale ty bohužel herní nedělají - ale i design je strašný. To si prostě do obýváku dát nelze. Puberťákovi do doupěte asi jo, ale všechny vypadají jak sedačka ze závodního auta.

          • Vojtzech

            Omyl, dělají se i látkové herní židle. Osobně mám látkovýho Dx Racera.

            Je pravda že to není žádný designový skvost, ale sedí se mi na tom pohodlně.

  • Jack1947

    Mám Dxracer několik let (myslím) předtím jsem měl kožené křeslo, no jasně pohodlné to bnylo no, ale tohle je na záda lepší přeci jenom jak člověk si začne dělat moc pohodlí u pc není to úplně dobré... občas ano ale ne pořád, jen doufám že nebudu muset měnit za chvíli... u těhle ždlí je jedinný problém že většina není pro větší postavy i tiuhle jsem měl protože neměli mojí velikost propagační ale jinak v pohofdě dokonce se i lépe můžu opřít.

    To jsem si mylkně z obrázků myslel, že to nebude pohodlné. Takže k pc herní židle ano pokud tam člověk bude trávit déle času. en je si třeba vybrat a oželit kůži ale ta není tolik potřeba.

    • x_ander

      A křeslo jsi taky ukradl? 

      • Jack1947

        Bože di se léčit lol koupili mi ho rodiče -.-

        (Vím že to není možné ale škoda že nelze upozornit na zbytečné reakce ušetřilo by mi to čas lézt do diskuse) 🙂

  • Bonsaimancer

    Osobně preferuji Secret Lab produkty, jejich Omega řada je taky dělaná na 'prostorově výrazné osoby' :)

    • MrDonut

      Mam doma od secret lab model Titan, coz je jeste o trosku vetsi nez jejich Omega a zatim je to parada. Driv me z dlouheho sezeni u pc bolely zada(8-12hodin denne) . Od te doby co mam doma Titana, uz si nazada ani nevzpomenu. Za me super kreslo. 

  • Gymnastický míč FTW, nebo cokoliv, co nějak aspoň trochu tělo zapojuje. Snažím se pohodlným křeslům vyhnout právě protože u nich čase sklouznu do pohodlné polohy, ve které mám záda hodně zohnutá, což mi nepřijde ideální. Sedavý způsob života s sebou nese celkem závažné zdravotní následky, tak se to snažím kompenzovat, jak můžu. https://www.sciencedaily.com/releases/2019/08/190831155849.htm

    • Derp_1337

      Na gymnastickém míči se nedá sedět 5 hodin v kuse. Proto se používají židle a herní křesla.

      • Na gymnastickém míči sedím už rok a půl osm hodin denně ;). Neříkám, že je to pro každého.

        • Jack1947

          To na tom hraješ hry a čumíš na filmy ? :D to musí bejt teda komfort ale proti gustu...

          Mě by chybělo to opěradlo na záda a taky že to neudrží směr.

          • Práce, takže nejde o komfort :) Míval jsem problémy se zády, takže mi to za to stojí.

  • Už pár let používám v kanclu látkové Dx Racery, a spokojenost. Na tomhle designu se mi líbí široké ramenní opěrky, člověk se  může do křesla pohodlně zabořit. Pořídil jsem si k nim i podložku pod nohy.

    Jednu věc ale doporučuju majitelům udělat a sice vyměnit kolečka. Zkusil jsem Conffice a jsou super. Židle jezdí úplně hladce, rozdíl proti standardním dodávaným je výrazný (i ta testovaná HP Omen by si lepší kolečka zasloužila).

  • Derp_1337

    Ačkoliv Patrik okomentoval "kvalitu materiálu", díky kterému se člověk "tolik nepotí", tak podle mě je na takový soud příliš brzo.

    Takový test by se měl dělat až během léta. Tohle jaro byly celkem nízké teploty, takže člověk se moc nepotil v křeslech.

    • ales.smutny

      Pečlivě jsem dohlížel na jeho testování a už máme v redakci dost vedro a dusno a stále nevydává zvuky jako když se odlepuje od mucholapky. Jakmile začne, tak ho vystěhujeme :))

      • Daver

        jsi, for sake of review, přidal pár stupňů na termostatu? :D

        • ales.smutny

          Ehm... To byla náhoda :)

        • Thanquol

          Psst

  • Thanquol

    Ikea 

    • spoock

      Mam z Ikei Markuse, za ty prachy nejlepsi herni zidle.

      • Thanquol

        Já miluji Švédy. Dřív jsem je nesnášel kvůli hokeji, ale změnil jsem se. 

        Již nedokážu nenávidět někoho, kdo je v něčem dobrej. Popírá to empatii s vlastním druhem.

        Lego, IKEA, to jsou věci co mění svět. Nemluvě o jejich práci s obnovitelnymi zdroji. (konstrukce větrné elektrárny ze dřeva teď prototypuji jsem cetl) 

        Mám vlastně komplet IKEA byt. Mám to pár kilaku od vydejniho skladiště a Ikey na zlicine. 

        Zajdu se najíst místo Globusu do IKEy a něco vždycky vymyslím. Koupím nějakou srandu. 

        Cum třeba tohle z IKEA za pár supu. Lustr Death Star mám v tom sice chytrou žárovku, ale point je ze se to dá takhle zavřít, nebo něco mezi, Jako mechanicky stínidlo. 


        • Lego je z Dánska . ) Dánsko FTW! Jinak je roztomilé, že koberce v IKEA jsou pojmenované (trochu jako urážka) po dánských městech.

          • Thanquol

            Ajo. Já myslel, že svědí jsou lego 🤔 a nedávno jsem si ještě taky myslel že Acer je z USA. Ach ta realita :D a oboje kupuji jak rohlíky. 

            Nonic. Musím začít uctívat ještě Dány. 


            • Můžu doporučit : )

        • spoock

          Nejsem sice blaznivy fanda, ale Ikea je dobra v cena/kvalita. Mam sice vyhrady k nekterym rozhodnutim u ruznych vyrobku, ale chapu, ze cena je nej. Treba kancelarske stoly se mi tam nelibi. Kupoval jsem z kancelarskeho bazaru a za hubicku mam paradni kousky.

          Jinak dcerka ma rostouci postel a musim rict, ze nejnebezpecnejsi casti jsou ty zabrany. Uz jsme se o to bouchli tolikrat, jak ona, tak ja. Des toto.

          • Na doplňky je ok a případně ještě pár věci (kancelářská židle), ale nábytek je z většiny fakt hrůza.

            • spoock

              Kdyz clovek nesaha po tom nejlevnejsim z jenich rady, tak se to da.

            • Thanquol

              Fakt mi nepřijde ta hrůza osobně. Design mají moderní, dá se vybrat co se hodí, co je zajímavý, nebo funkční mají vše. To, že je to dřevotříska a podobně to je možná horší kvalita. 

              Měli jsme dřív bazar, kde jsme prodávali nábytek z Německa 0o nemcich. Krásný, masiv. 

              Ikea nás upne vykuchala na Moravě a to jsme měli fronty za roh kazdej den. 

              Stejně je nemůžu nemít rád. Jsou fajn po firemním zdraví a benefitech pro zaměstnance Take. 


Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit