Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Sr_Lobo
    Tak po drobnem pogoogleni sem zjistil jak to rozbehat i na fullHd monitoru.
    -Otevrit RA2.ini
    -Najit sekci Video
    -nastavte libovolne rozliseni v meme pripade:
    ScreenWidth=1920
    ScreenHeight=1080
    -Pridejte radek VideoBackBuffer=no
    Az to spustie tak se neleknete, ze videa sou ve starem rozliseni, ve chvili kdy se dostanete do hry jako takovy (mise) tak uz bude vse v pohode. Kdybyste nepridali radek VideoBackBuffer=no tak bude hra nehratelne pomala.
    Enjoy vsem fanouskum!!!
  • Super, že to tam vůbec není k dispozici, jen placené Red Alerty všeho druhu, dík..
  • Jj, stále tam vysí hláška, že kvůli enormnímu zájmu se tam RA2 oběví zase později, že nezvládli nápor :)
  • Když dám něco zdarma, tak to mám dát opravdu zdarma.. = nebudu řešit jak kdo k "duševnímu" vlastnictví přišel.. To co dělají oni vlastně není zdarma, ale podmíněně zdarma... Je to jen slušný marketing... který je zpoza scény plně zaplacen. Za dobu čekání než to rozjedete budete mít w*re* verzi sjetou :oD a ještě o Vás nebudou vědět.. A jaký vlastně teď bude rozdíl mezi zadarmo originovou verzí a zadarmo warezovou verzí.. Asi ve všem krom způsobu zprovoznění.. Neprosazuji w*re*, jen přemítám nad tím jak to je..
    • warez verze funguje lip a jeste rychleji...a jako bonus nepotrebuje spyware origin... nemluve o tom, ze z piratebay to stahuje rychleji, nez z EA serveru *1*
  • Furt už od včerejšícho večera nemám možnost mít hru zadara ale furt tam skáče 30 Eu
    • Sr_Lobo
      No me se to konecne v knihovne objevilo, ale muzu to spustit jenom 640*480, kdyz menim rozliseni kery jy samozrejme jenom ve formatu 4*3 tak se to rozsype. Timtu dekuji EA za hru na ho*no *15*
    • Jako zelená úsporám.. Chceš stavět pozděj? NaSeRsi *14*
  • species
    Jsem rad ze vlastnim red alert 1 a 2 na cd takze si tu jejich exkrementalni verzi steamu nemusim instalovat ani v tomto pripade.


    edit - jinak samozrejme toto je bez debat jedna z nejlepsich RTS vsech dob a dle meho nazoru posledni c&c ktery stoji za zminku. Zasr.... EA
    • Přesně tak. Právě ze svých původních CD dohrávám C&C a na RA a RA2 se vrhnu hned poté.. To je to kouzlo krabicových NE Online titulů, které jsem si koupil před 20ti lety a stále si je můžu kdykoli zahrát.

      Ještě nebyl úplně k zahození C&C 3 Tiberium Sun, i když nastavenou laťku předchozích nepřekonal, to souhlasím.

      Tyhle hry stále dáváme jako potěšení a dobrou zábavu na LAN párty a bavíme se o krapet víc, než u nových titulů no..
  • Ted tam jde stáhnout the Hospital
  • Lukyz
    Teď jsem k tomu sedl, hra v knihovně a stažení bez problému.
    Hra jako taková se mi ale seká *1* Budu muset trochu pogooglit.
    • Je jednoduchý dát něco zdarma. Horší je to (v případě EA mnohonásobně) optimalizovat pro dnešní mašiny. Co dodat.. prostě EA
  • Half-Life_3_confirmed
    ...až jim z toho spadly servery, moc hezký. to se naposledy stalo, když byl zdarma battlefield 3 :D
    • Tak přeci jen je RA2 zvučné jméno. Blíží se podzim a vychází větší hry. Je potřeba dát něco zvučnějšího a osvěžit tak uživatelům, že tady nějaký ten šitózní origin (bohužel) existuje.
      • Jeden uživatel nepochopil sarkasmus. nevadí *4*
  • servery down - musíme si chvilku počkat :-) Zájem o RA2 je nejspíš větší, než očekávali *16* *16*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit