Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jack1947

    Hehe dobré... něco podobného měli v Max Payne3 ale hackeři/grifweři měli vlastní server ^^

  • snad tam nebude crossplatform, az to vyjde i na pc, at je okolni svet ochranen pred touhle toxickou komunitou

    • speciesz

      Crossplay hlavne nebude proto ze PC hrac s mysi by te sundal driv nez by sis mastitkem v kolecku vybral zbran.

      • Ilusiveman

        Jojo, přesně to je hlavní důvod. Strach druhé, tvé vymyšlené strany, z tvojí strany ,kterou nazýváš PC :D

        Hrál jsi to vůbec někdy? Za mě určitě ne :D  3 body: 1) main weapon set maš nonstop ready na zadní tlačítka a jejich zmáčknutí v přesném sledu je otázkou desetiny sekundy :D 2) je tam full auto-aim 3) garantuji ti, že tebe člověk i z konzole spolehlivě vyndá nadálku a s jointem v puse a vesele tě pak bude mučit při respawnu, jak Westworld :D buy it, sell it. Whatever

  • Jop, tohle je pro mě důvod konečně začít hrát online.

    • Ch0b0t

      No rozhodně jestli to neupraví v tomhle balancu zbraní, tak doporučuji koupit nejmocnější zbraň proti lidským protivníkům a to ať už ai tak hráčům, a to je... puška na veverky. No jo, kdo by to byl, řekl, že Varmint rifle je nejlepší, ale je to tak, pokud tedy dáváš hlavy :D

  • dworkin

    Ještě kdyby chtěli bojovat proti rozmazání obrazu na PS4 Pro. Naposledy vyzkoušeno včera a pořád velký špatný.

    • ano pane bože ano, neslíbili náhodou rychlou náhradu už někdy v listopadu? jako hra stále vypadá pěkně, alespon u mě, ale když se podívám na videa z xboxu no sakra já chci taky ten razor sharp obraz. Navíc teda si neplatím ps+ takže mě online tak nějak netankuje celkově.

      • dworkin

        Jo, slíbili. Taky mají ve hře doteď fejkové HDR, které vůbec není HDR. A neumějí udělat ovládání bez input lagu. Ale teď si hraju ještě s jiným problémem, a to je (ne)podpora prostorového zvuku. Viz např. tady. A vtipný je, že problémy s prostorovým zvukem jsou _doteď_ i v GTA 5 a R* s nima doteď neudělali ani fň.

  • jindra.veliky

    presne tyhle veci jsem chtel od zacatku a ani jsem nedoufal, ze tam budou


    velky plus

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit