Přejít na výpis diskuzí

Red Dead Redemption 2 vychází na Steamu

5.12.2019 11:21
Šárka Tmějová   12 příspěvků

Oceňovaná kovbojská akce Red Dead Redemption 2 dnes vychází na Steamu. Oproti Rockstar Games Launcheru, kde se bandité objevili 5. listopadu, má obchod od Valve měsíční zpoždění a i ten nechvalně proslulý Social Club k hraní stejně budete potřebovat, ale jestliže jste steamoví puristé, Red Dead 2 si...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • victor

S Red Dead mám zásadní problém ....hrál jsem GUN , Red Dead Revolver a Red Dead Redemption i se zombie datadiskem  . Problémem je že téma divokého západu je pro mne už celkem vyčerpané a mnohé úkoly se opakují v bledě modrém v každé hře zasazené do těchto reálií .

Takže ano hra je to skvělá , propracovaná ale ....ale vše je vám tak podvědomě známé až musíte hledat rozdíly v zážitku z ní pod lupou .

• Derp_1337

Popisuješ úplně běžný jev. Čím více lidi hrajou, tím více budou narážet na kopie starých známých herních principů. Potýká se s tím každý trochu starší hráč.

Doporučuji občas změnit herní žánry, které hraješ, a pak to nebude zas tak špatné.

• Upozorňuju, abyste zatím nekupovali, pokud máte CPU se čtyřmi jádry. Já koupil a prohloupil, hra se trhá, protože ji prý Rockstar udělal pro procesory se šesti a více jádry. Musím holt počkat buď na patch, který kdoví jestli přijde, nebo na nový počítač.

• Tady si to asi nekdo neopatchoval, nebo nestahnul nejnovejsi nVidia drivery - tento problem uz je davno vyresen.

• walltar

Jak pár jader přikup ale pozor na Rakušáky ti jdou po jádru jak diví.

• Coffin.Corner

Nebo může zkusit inzerát: Vyměním dvě jádra za dvě ňadra... 

• VereWolf271

Mě se hra trhá, když k tomu mám ještě na počítači puštěná lechtivá videa na jednom známém serveru, čekám na opravný patch.

• Očividně vůbec nevíš co píšeš 🤦‍♂️

• TheSuffering

A víš, že šíření poplašné zprávy je v této zemi trestný čin? Navíc na to vydávali patch před dvěma týdny. Příště alespoň napiš sestavu, na které to hraješ. Jinak to jsou výkřiky do tmy...

• clovicekO

To je pravda. Kde je ale ta poplašná zpráva? Nesmíš se vyplašit z každé voloviny.

• Inquisitor

Tak to jsem v pohodě, já mám dvě.

• Mám 4 jadra a no problem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit