Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nevím co tady kdo mele o mrtvý hře.Hraju každý den až tak po 22 hodině a serverů bez botů málo neni a co se týče bugů většina je dávno pryč.A po uvolnění SDK se začínají objevovat nové mapy.Není třeba tu hru odepisovat pro mě jasná 1ka v MP hrách a to hraju i jedničku a BF.
    • presne, obcas mam problem se dostat na 64 realism servery.
  • jindra.veliky
    to zni dobre PC RULEZ *15*
  • prd odladeny. moje pc utahne na ultra Shogun 2 ale tady plynulý framerate nedostanu. tímhle tempem co na tom ty lemry dělaj budem mít další tank (jestli vůbec) za rok a novou mapu za dva roky. lepší přepnout v battlefieldu na hardcore a ušetříte si s touhle břečkou nervy... PS: už pů roku jim píšu na fórum ať dají možnost vypnout debilní znělky (hudba při dobytí bodu atd) a vždycky ten topic smažou...
    • To neni mozne, ja jedu shogun 2 na ultra a ro2 taky na nejvyssi detaily a hraju uplne v pohode. Nebude problem nahodou ve vyberu komponentu?
      • No vyzerá to, že hra má (možno) problém s nejakou konkrétnou konfiguráciou, keby sa namiesto toho vyplakávania radšej obrátili na technickú podporu, mohli mať už dávno po probléme *4*
  • Red Orchestra 2 byla spolu s rFactorem 2 jediné hry, na které jsem čekal. Obě mě neskutečně zklamaly... U RO1 jsem strávil stovky hodin, pro mě je to pořád nejlepší FPS na PC a dvojka ji zatím nesahá ani po kotníky. Nějaký Classic mod to nezachrání, ta hra je prakticky mrtvá, vždyť ji nehraje ani desetina majitelů *7*
    • Bohužel má pravdu. RO2 jsem poslal k ledu po tom co jsem nebyl schopný ze hry dostat plynulou gameplay ani po stáhnutí na minimální detaily. Vůbec celá ta hra má úplně strašný feel. RO1 je skvělá multiplayerová řež. Dvojka v současné podobě je úplně zbytečná hra, která je v mnoha ohledech horší než jednička. Úplně by stačilo, kdyby udělali facelift jedničky. Podobně jako CS pokračovalo v CS: Source.
    • Tikov
      To je to tak zlé? Jaká je zaplněnost serverů? A je konečně možnost vylézt z tanku?
      • Pokiaľ sa bavíme o serveroch bez botov, v poobedňajších a večerných hodinách vidím 3-4 servery permanentne plné v počte 64 hráčov a niekoľko viac-menej zaplnených s menším počtom. Všetko servery s latenciou max. okolo 100ms, s vyššou nezobrazujem. + Ďalší hráči sú rozlezení na serveroch s botmi, o tých nemám prehľad.

        Tí boti komunite moc neprospievajú, niektorí hráči si nevedia zobraziť servery bez botov *9* Rozhodne ale nemám pocit, že by hra nejak umierala, tento stav je stále rovnaký, nekesá to nejak viditeľne.
    • Mŕtva nie je ani náhodou, to len BF3 odfiltroval pubertálnu časť a zanechal kvalitnejšiu časť komunity *3*
      • Jestli kvalitnější část komunity jsou pro tebe ty připosrané lamy, které půl hodiny kempí v černém koutě, tak prosím *7*
        • Až takú skúsenosť síce nemám, ale toto nie je COD ani CS (na ktoré mám už ja príliš spomalené reflexy), toto sa hrá trošičku inak *3* A presne o tom som mimochodom hovoril. Tu sa camping toleruje, mapy sú na to priamo stavané. Myslenie a opatrný postup ti pomôžu viac, ako blesková muška.
          • Moc pěkně řečeno, děkuji *2*
    • Jazz
      Wow, tak to si ji muselo koupit asi hodně lidí. *7*
  • Veskoslav
    RO 2. Nejzabugovanější hra, co jsem kdy hrál.
  • Paulcz
    otázka jestli už není pozdě.. bohužel :)
  • Takže to chápu dobře,že v módu "realism" SL zůstanou automaty a ošetřování a nezmění to tento mód ?
    • No veď tam máš napísané, že realism mód sa nemení. Proste len pribudne ďalší mód.
  • Z môjho pohľadu najlepšia MP hra za posledné roky, ale je to vec osobných preferencií.
  • Kdyby nekdo mel , koupim tuto hru : )
    FEAR88@seznam.cz
    • Rád bych se jí zbavil, mam u sebe v PC nějakej bordel díky čemu mi nejdou přenastavit detaily, na NBT jede všechno v poho, ale u PC kde bych to potřeboval prostě né a ne :-D
      Ale mam to naůčtě s L4D2 a toho se zbavovat nechci. Ale určitě na aukro seženeš "cd-klíč? za pár korun už dneska, jen aktivuješ na steamu stáhneš a hraješ.
    • nebo se podivej na mmoboost.cz ... tam je hra vyslovene za par kacek.
      • Na slevy na steamu cekam cekam :) ... diky kouknu *4*
        • Lawliet
          na aukru ho máš za 350 já odtud kupoval anno a není problém ale byl to jen cd-key a se steamem to nemělo nic společného takže netuším jak to funguje..ale počti koukni rozhodni se uvidiš :)
    • pockej si na steamu na slevy......
  • Odulin
    No po pár minutách jsem to bohužel promptně poslal k ledu, nicméně, jestli už je to víc odladěný, tak to velice rád zkusím....nemusím přece každej večír rozsévat smrt jen doma a v bf3 *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit