Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mám dotaz. Stáhl jsem si hru abych vyzkoušel zda mi pujde, jelikož jsem zvažoval koupi a chtěl jsem si to nejdřív ověřit a i když mám dostačující sestavu tak se mi to stejně seká...nevíte jestli bude nějaký patch? Předpokládám, že to bude asi špatnou optimalizací...že?
    • Nevim jak je to s pirátskou verzí, ale mám pomerne starsi PC a vse na High a hra se dost sekala...trvalo tak 5 minut po loadingu behem hry nez se to vubec dalo hrat jak se to jeste...donačítávalo :D. Ale pak jsem se dozvěděl že stačí vypnout In-game steam podporu a nyní na dvoujádru 2.4ghz, stare hd 4850 a 2gb ram na High nastaveni 50-60fps...Takze je zcela mozne ze to bude warez verzi. Kazdopadne od vydani hry jiz vyslo asi 5 patchu a v kazdem bylo neco pro optimalizaci....zrovna u takle zpackaneho zacatku hry se neda podle warez verze resit nic...
      • Tak já to teda koupim a zkusim vypnout ten In-game steam. A s těma patchema... oni se nainstalujou sami když se regnu na steam nebo jak? ... Jinak díky *3*
        • Kup si hru hlavne treba z MMOboostu, nebo aukra, 3-4 stovky, a hlavne ikdyz koupis DVD verzi, priplatis 4 stovky a budes stahovat stejny mnozstvi dat jako kdyz koupis jen elektronický klíč. Priprav se na stahovani asi 6-7gb (to si automaticky stahne vsechny patche a i je nainstaluje), toto mnozstvi to bude stahovat ikdyz koupis DVD protoze na DVD je nejaka starsi verze nez jaka je ted (pry to slo do obehu tesne pred nejakym zavaznym problemem a tak je DVD vlastne k nicemu). Pokud steam neznas jen si ho stahni a zaregistruj, az budes mit klic, tam das Aktivovat hru, opises klic a ono se to samo zacne stahovat se vsim vsudy.
          • Jojo na MMOboostu sem už kupoval elektronickej klíč ke Kmotrovi 2, akorát sem tu hru musel stáhnout, ale to mi nějak nevadí. Ok, tak díky a snad to vypnutí In-game pomůže *1*
            • Hra mala problém hlavne na niektorých konkrétnych konfiguráciách, neviem ako je to teraz, ale optimalizácia stále ešte prebieha, takže ak to aj sekať bude, čoskoro by sa to malo zlepšiť.

              Každopádne na nete sa dajú nájsť rady, ako zlepšiť výkon. A ešte ma napadá, že autori už pri bete dôrazne odporúčali nainštalovať najnovšie drivery na grafiku, páč hra je na ne optimalizovaná...
  • Říká se, že jak tě hra nechytne do deseti minut, tak už asi nikdy. A stalo se .... Asi hodku sem pařil úvodní mise, ale, jak to říct, není to ono. Hraju za němčoury, to je divný. Nechápu, jak se může někdo rozplývat, že to je jako dobrý. Není. Zabugovaný sem to až tak neměl, na dva roky starém hw to běží jak po másle. Jsou lepší hry, FarCry2, Stalker, atd .... Nezlobte se, tohle nedám, možná nějakej začátečník (greenhorn :) bude nadšen, ale kupovat to nebudu. Stáhl sem to z torentu, a zas celou hru vymažu. Howgh .... *5*
    • Lol, buzík tu rozpráva o začiatočníkoch, a ani nechápe, čo je to MP hra *1*
      • Pravda pravda, nechápu tvoje mínuska.
        • Tikov
          Nevím, jak autor dokázal rozeznat příslušnost k homosexuální komunitě na dálku, i tak není vhodné používat hanlivého výrazu (mimochodem pochybuji, že by vůbec tušil, co ten výraz ve skutečnosti znamená)
        • No, asi som mal radšej napísať socka, niekoho sa to očividne dotklo *7*
    • Nesmyslnej post....to je jako hodnotit Counter Strike podle singlu s botama....fail
      • To je tak, keď hodnotia warezáci *7*
    • No, tak soudit multiplayerovou řežbu podle single-playeru, který je tam čistě jen ve formě bot-huntu, není úplně košér.
  • tak uz mam za sebou 6 hodin multiplayeru (ze singlu sem si projel jen tutorial). zadne bagy. skvela hra. snad jen ten system xpeni nejak zlobi. vcera sem tri hodiny hral a furt level honor 5 a dnes to zapnu a je tam 80. jinak
    • dnes sem se dival na statistiky a mam tam vic jak 6000 kilu. realita bude tak asi 60-100. vic sem za tech 7 hodin co mi te ukazuje steam asi nedal. tohle maji teda domrvene pekne. dalsi otravna vec je respawn a vyber zbrani. nic jako naposled ulozena predvolba neexistuje. a takovejhle mini chybek je tam hodne. snad tyhle drobnosti brzo opravi
      • Coto? Ja naposledy ulozenou predvolbu teda mam... Pokud nepatris k tem trdlum co po smrti okamzite mackaj Select a class CO KDYBY NAHODOU byl super-imba sniper volny, tim se to vyresetuje...
  • No tadle mě bohužel nejde ... ikdyž nemám steam nainstalovaný v program files ale ve vlatní složce furt to háže že to nemůže najít cestu nebo co .. :(
    • Tak to nevim co delas blbe, me to hru opatchuje ikdyz to udelam treba z plochy, vubec to nepotrebuje byt uvnitr slozky.
      • Už to je cajk mě to takhle bohužel nešlo stačilo jen do steamapps myslímže :). Jinak to je úplně něco jíného :).
  • Toto je sila, porovnajte si to s levelmi v hre:
    http://www.pcgamer.com/2011/01/11/red-orchestra-2-heroes-of-stalingrad-preview/2/
    http://forums.tripwireinteractive.com/showthread.php?t=63832
    http://www.youtube.com/watch?v=uOAaWJFjMZ8
  • Nevíte někdo jestli si dá nastavit aby mluvili rodným jazykem ? .... ta angličtina mě tam štve děkuji.
    • Ano dá, ale stále budou hlášky typu Vyhráli jsme bitvu v nagličtině. Jinak vše v němčině/ruštině. Je na to patch, pokud máš zájem najdu link
      • Jestli by js byl tak hodný byl bych moc rád :). Děkuji.
        • https://rapidshare.com/#!download|153tg|3524603824|RO2_Language_Fixer.exe|294|R~56FB05DC303B31FD3D0D728B39A9B3B5|0|0 Jen to spustis a das opravit na puvodni jazyky. Neni to primo od vyvojaru, ale je to z jejich ofic. fora kde to vlastne schvalili panovi co to udelal. Ty soubory na puvodni jazyky ve hre jsou ale jaksi dalsi vec co jim vypadla byla moznost zmenit si to primo ve hre. Nedela to zadny problem s Punkbusterem atd, sam to tak mam od sameho zacatku. Pokud by to zcenzurovalo link, hledej v googlu RO2 Language Fixer, ma to 0.29mega
          • Jak je ta cesta prosim ...
            • Program Files-Steam-steamapps-common-red orchestra 2
    • Nedá. Bohužel:(
  • No já přemejšlim o koupi hodně nedávno sem si ji na zkoušku stáhl abych zjistil jak pujde a ta optimalizace je hrozná takže počkam cca měsíc jestli to napraví a pak je to tutovka...moc dobrá gameska :))
    • Na aukru legální steam klíč za 349 korun...nevim nad cim lide premysli...myslite si ze vas to bude bavit? 3 stovky vas nezabijou...
  • hru som nehral ale s odozvy a recenzie sa mi vemi paci to spracovanie strelby a krytia o takom niecom snivam uz dlho takisto temto hry by mi asi vyhovovalo daleko viac ako v nadchadzajucom bf3 co vsak ja neviem obstat je obdobie 2.svetovej vojny.Je fajn ze takto spracovana hra je tu aspom pre tych ktorym toto obdobie neprekaza snad niekedy v buducnosti vijde aj nieco s modernejsimi zbranovim arzenalom.Vyvojarom samozrejme drzim palce len nech pekne zamiesaju karty na poli fps.
    • Vyskúšaj source mod Insurgency (je zdarma na Steame), je to moderná vojna a v mnohých smeroch je RO podobný *3* Snáď ešte nájdeš nejaké aktívne servery...
      • Tak to byl přesně mod, který mě nebavil *4*. A nevím proč, ale měl jsem tam strašné lagy, a to jak netové, tak fps nebylo košer... a to mam sakra nějaké kompjůtr *3*
        • Tak ono to nesmieš hrať na serveri s pingom 500 *1*

          Inak pre naladenie na túto hru odporúčam skvelý vojnový film Brestskaya krepost (Brest Fortress), ideálne v ruskom originále, ak nepomôže toto, tak už nič *3*
  • Je nutno si přiznat, že pár věcí, co bylo v 1 dílu a zde se neobjevilo bylo ku prospěchu. Kupříkladu to vystupování z tanku :-)

    Ale třeba výběr tříd a zbraní dle charakteristiky map bylo daleko lepší než ten odemykací RPG systém, který platí nyní
    • Tikov
      Ku prospěchu? Ubírá na realičnosti a taktických možnostech (člověk mohl v RO v nejhorším z takřka odstřeleného tanku vyskočit a začít hledat nový, nebo aspoň pušku po zemi, aby byl co platný)
      • Paulcz
        a tyhle situace hře jen přidávají :) snad to do hry někdy doplní..
  • vypadá to zajímavě, ale zatím zůstanu u jedničky a budu čekat až vyjde ještě pár patchů. u RO1 taky trvalo docela dlouho než se hru podařilo rozumně vyladit, ale výsledek stál rozhodně za to ... doufám že RO2 na tom bude podobně

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit