Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nejake dlc za to ma byt gratis, jestli toto, to uz nevim.
  • fixcz
    Plamenomet: http://www.youtube.com/watch?v=D9DkciMTsLI
  • Pete.palis
    to je zvláštní...já hrál včera a bylo tam min. 10 servru o 64 hráčích....a všechny plný:) + servry s méňe hráči

    jinak já jsem velký battlefield fanda a RO hraju hodně rád...je to něco jinýho...nechápu, proč by měli hned na ni kvůli Battlovi zanevřít

    jinak s tím DLC souhlasim
  • ale kdo to bude hrát? dnes sem zapnul red orchestru 2 a nenašel sem jediný ranked server s více jak 30 hráči. a vůbec se nedivím. nevydali dosud jediný pořádný patch. a v konkurenci s battlefieldem ta hra prostě nemá šanci. to byste museli bejt jó kór fanda 2.sv abyste ještě teď dřepěli u těch pěti zabugovanejch map. PS: co je to ku...va za mod když za něj budem platit? to je něco jako když sem tuhle četl o free to play titulky s mikrotransakcema. mesicnima poplatkama ale stejne si hru musite nejdriv koupit. to je takovej free to play jako rising storm bude mod. na...rat na tripwire
  • Smajlík si odmyslete, přidal jsem ho omylem.
  • No, docela se těším. Prostředí mě láká víc než rozbořené trosky Stalingradu, ačkoliv U3 asi není nejvhodnější engine pro džungli a vegetaci vůbec. Taky se bojí bugů, protože RO2 byla fakt peklo: a beru to od tvůrců jako fuck off, který se doufám, nebude opakovat.

    Všem majitelům achievmentu reset B4 by to mohli dát zdarma .) *9*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit