Přejít na výpis diskuzí

Redakční pokec - A Total War Saga: Troy

19.9.2019 23:04
Redakce Games.cz   2 příspěvky

Čerstvé oznámení nového Totalu Waru, který se odehrává během trojské války nás nenechalo chladnými, i když je fakt, že Patrik s Vaškem hru už viděli na letošním Gamescomu. Nyní ale už nemusí držet jazyk za zuby, a tak si Vašek sednul s Alešem a popovídali si o tom, jak na Vaška působila prezentace hry...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já už ty Total Wary nemůžu hrát, jak se to jednou zvrhne do auto-complete battle simulatoru tak mě to přestane bavit, a zároveň si uvědomuju jak strašně dlouho bych to hrál kdybych měl (nebo snad i musel, třeba kvůli obtížnosti) každou hru manálně odvelet.. je to škoda, kéž by šel najít nějakej kompromis a auto complete tam vůbec nemít, ale zároveň aby to netrvalo věčně, aby se v tom dalo líp orientovat. I když třeba nad Three Kingdoms jsem strávil času dost, v bitvách kde mám další 3 armády jako posilu a nepřítel to samý nemám iluzi o tom, že bych to sám odehrál líp jak AI. 

    • Spíš bylo blbé, že to během bitvy nešlo uložit. Zejména když ty tisícové střety + obléhání bylo klidně na pár hodin. Pak potěšilo, když to těsně před koncem bitvy spadlo.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit