Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 0011

    U těch dvou druhů je myšleno obřezaný/neobřezaný a kdyby to ženské v redakci věděly dopustily by si nejapné vtipy o diverzitě, nebo tam fakt chcete ženskou obřízku? I kdyby ano tohle si nelajsne žádný vývojář na světě.

    • KronosDeret

      já vím, že mnohé celibátní chlapce to šokuje, ale i vulvy mají různé tvary :)

      • 0011

        Hele celibátní rozhodně nejsem a chlapec už taky dávno ne ale rád si od tebe nechám vysvětlit, na co ti bude jiný tvar vulvy při sexu z pohledu první osoby.

  • RAMIUS89

    ako nechapem aky ma zmysel vytvaranie postavy adokonca jej genytalii ked je to vo first person

    • 0011

      Pojem POV p0rn neznáš?

      • RAMIUS89

        poznam ale v hre je to na prd

        • 0011

          Já nevím jak ty ale já tyhle záběry ze hry ještě neviděl. A co se týče vzhledu obecně ve hře jsou zrcadla a navíc tam přibude raytracing.

          • RAMIUS89

            Tak uvidime. Ako spatne to nevyzera.

  • Přiznám se jediné na čem mi záleží je ať už konečně vyjde Cyberpunk 2077 kompletně se vším, at ho máme z krku! A studio se může na plno opřit do chystaného zaklínače 4. Z toho žánru jedině Deus Ex, víc nepotřebuji.

  • Já si zvyknul spíš čekat a na hype nebo předčasné závěry moc nedat. Těch vyhypovaných her, které nakonec nestáli za nic a naopak podhodnocených her, které překvapily je docela hodně. Takže počkáme až to vydají a budeme moudřejší.

  • Neviem. Je ťažké hodnotiť niečo len tak, bez kontextu. Ľudia od toho očakávajú strašne veľa. Ja som bol totálne uchvátený Witcherom 3. Teraz robia niečo úplne iné, možno by sa mi to viac páčilo v tretej osobe ale možno je to takto dobré. Neviem - nehral som to. Hra podľa mňa vypadá naozaj dobre. Tieto komenty mi niekedy prídu fakt rozmaznané, neviem to inak podať.  Bude to fasa hra nebojte. 

  • Mno, já mám lehké pochybnosti poté, co se všichni mohli udělat z Keanu Reeves. Zdálo se mi, že byl určitý moment, kdy lidi opravdu viděli jen jeho a jaksi  na ostatním nezáleželo.

  • LadaVanBar

    Reknu jen Tri veci:

    1. Zajici se pocitaji az po honu -ne nadarmo tam meli napisy "work on progress", takze bych s odsudkama pockal az na finalni product

    2. Mene je nekdy vice - chapu, ze asi chteji poradny hype, ale tenhle zpusob zda se mi ponekud nestastny, ve finale pak i cz redaktori zabredli do diskuze ohledne kvality tech traileru a vystoupeni hostu, jako wtf, at tam breci nebo slintaji, das ist ganz egal 😉

    3. Ano, mozna me to lehce znejistelo, ale porad CD projektu verim, nikdy me nezklamali, beru je jako jednu z mala firem, ktery maj na prvnim miste gamery, I kdyby to nemela byt 100/100 nebo prelomova hra, ja verim, ze to bude jizda 😀

  • KronosDeret

    Ale jo, trochu zchladit válce hype vláčku je dobrý, příliš velká očekávání může zabít sebelepší hru

  • Veskoslav

    Uděláte stejnou "analýzu" i na Biomutanta nebo tohle jste udělali proto, že to "přiláká" více kliknutí a větší příjem z reklamy?

  • Na hru jsem se hodně těšil, ale taky si začínám myslet, že to nedopadne dobře.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit