Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro

    Nebude to průšvih. Asi nesplní přehnané očekávání některých lidí, ale průšvih to prostě nebude.

  • wenceslaus

    Cyberpunk 2020 nebyl o čutoře vody a rohodně byl i o tom jak být přehnaně „cool“ ve stylu 80. let. Je to dystopie, ale trochu ve stylu glam metalu.

    Trochu moc se, podle mě, v té kritice soustředí na to, že chtějí Bladerunner nebo Deus Ex a ne Cyberpunk (předlohu).

    Ne že by mě osobně ta střelba, pěstní souboje, pop upy a jízda teda nějak nadchly. Rozhodně ale nejsem pohoršen přílišnou obyčejností pouště, nebo že se necítím jako v Pathologic.

    • matejhanc

      Moc děkuji za tento koment. Očekával bych více objektivity, znalosti loru než subjektivního očekávání.... Obzvlášť mě to zklamalo u Aleše Smutného, kterého považuji za dobrého novináře.

    • KronosDeret

      100% cyberpunk opravdu není o bojích o vodu, to možná Tank Girl. Ani o ekologickém kolapsu jako Blade Runner. Cyberpunk je primárně o třídním boji, superbohatých korporacích, superchudé ulici a technologii, která mezi tím stírá rozdíly. 

      • radim.zaty

        On o voze (Cyberpunk 2020 pen & paper RPG) a ty o koze (cyberpunk jako žánr)

  • Možná jenom stačí, nemít debilně přehnaná očekávání a bude to dobrá hra.

  • Veskoslav

    Uděláte stejnou "analýzu" i na Biomutanta nebo tohle jste udělali proto, že to "přiláká" více kliknutí a větší příjem z reklamy?

  • KronosDeret

    Ale jo, trochu zchladit válce hype vláčku je dobrý, příliš velká očekávání může zabít sebelepší hru

  • LadaVanBar

    Reknu jen Tri veci:

    1. Zajici se pocitaji az po honu -ne nadarmo tam meli napisy "work on progress", takze bych s odsudkama pockal az na finalni product

    2. Mene je nekdy vice - chapu, ze asi chteji poradny hype, ale tenhle zpusob zda se mi ponekud nestastny, ve finale pak i cz redaktori zabredli do diskuze ohledne kvality tech traileru a vystoupeni hostu, jako wtf, at tam breci nebo slintaji, das ist ganz egal 😉

    3. Ano, mozna me to lehce znejistelo, ale porad CD projektu verim, nikdy me nezklamali, beru je jako jednu z mala firem, ktery maj na prvnim miste gamery, I kdyby to nemela byt 100/100 nebo prelomova hra, ja verim, ze to bude jizda 😀

  • Mno, já mám lehké pochybnosti poté, co se všichni mohli udělat z Keanu Reeves. Zdálo se mi, že byl určitý moment, kdy lidi opravdu viděli jen jeho a jaksi  na ostatním nezáleželo.

  • Neviem. Je ťažké hodnotiť niečo len tak, bez kontextu. Ľudia od toho očakávajú strašne veľa. Ja som bol totálne uchvátený Witcherom 3. Teraz robia niečo úplne iné, možno by sa mi to viac páčilo v tretej osobe ale možno je to takto dobré. Neviem - nehral som to. Hra podľa mňa vypadá naozaj dobre. Tieto komenty mi niekedy prídu fakt rozmaznané, neviem to inak podať.  Bude to fasa hra nebojte. 

  • Přiznám se jediné na čem mi záleží je ať už konečně vyjde Cyberpunk 2077 kompletně se vším, at ho máme z krku! A studio se může na plno opřit do chystaného zaklínače 4. Z toho žánru jedině Deus Ex, víc nepotřebuji.

  • Cryohazard

    To je problém ľudí, že sa vyhypujú a majú veľké očakávania. Ja sa vždy k tomu staviam s chladnou hlavou. Ale niektorí aj po 20 rokoch hrania sa nie sú schopní v tomto krotiť...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit