Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kdyz uz nic tak novej Dakar delaji ti stejni co SnowRunner, resp nejaka jejich nova pobocka...

• XXDarthVaderXX

Pro Jiří Svák. Pokud jde o Xbox Series X, který mám doma, tak to myslím ve 4K/60 FPS dá s přehledem

• Mluví o "slabší nové konzoli od Microsoftu", takže bych řekl, že Sko. A tam bych to na native 4k taky neviděl.

• XXDarthVaderXX

Aha, tak to asi ne. Sko je spíš pro ehm ne náročnější hry a když už tak hlavně pro cloudové hraní... Ano funguje to, ale chce to stabilní připojení

• No, nebo hraní v 1080p.

Ale jsem zvědavej, co bude, až budou na 1080p muset přejít ty silnější konzole, který už teď v drtivý většině nedokážou rozdýchat 4K/60 a dost často nedají native 4k ani při 30.

To už bude Sko asi fakt jenom na ten streaming.

• Marines

Já se těším na Victoria III. od Paradoxu, teda pokud letos vyjde, ale slibují to, tak uvidím. Jinak výběr redakční, je řekl bych, podle tlaku vydavatelských domů a jejich prachů. Měli by zkusit se víc rozhlédnout, bez patosu propagace.... 

• ja_nic_nevim

Warno, Rozvoj Ready or not, nový engine pro Squad... 

At tu nejsou jen kauzalni konzervy. Já jen, že za celý rok žádná zmínka třeba na Thunder tier one, Ascent... 

• XXDarthVaderXX

Ready or not je fajn, ale hra je hotová sotva ze třetiny. Jestli to stihne konec roku, bude to zázrak, ale spíš bych viděl vydání verze 1.0 na Únor 2023. Přeci jen Void není zrovna velké studio a pokud má být hra kvalitní i v dalších aspektech, tak to chce ještě poradit, ale jako veterán Swat 4 jim držím palce. 

• ja_nic_nevim

U takových her nelze počítat s datumem vydání. Kupuješ si službu a komunita bude rozhodovat, jak moc hra poroste.

Každopádně i když nemá moc obsahu zato přehršel bugů, je to pro mě teď MP číslo 1. Hlavně, pokud trefíš dobré hráče na ne causali z CoDu a BFka.

• Přijde mi podezřelé, že Vašek nedal Warhammer 3. Asi aby to nebylo moc stejne jako Alešův výběr 😀

• Maxianimal

Potěšilo mě, že tam ve výběru je Songs of Conquest . To je prostě láska.

• Derp_1337

Taky se těším na BG3, ale jak již bylo poznamenáno, ta hra se v Early Access potácí mnohem déle, než je zdrávo.

Lariani zatím na dotazi o bližší datum vydání mlčí, takže první polovina roku to asi nebude. Doufejme, že to vyjde na podzim a nedojde k nějakému odložení na 2023, protože to by zamrzelo...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit