Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja nemám účet na FB a pritom viem, že tam také hovadiny ľudia dávajú. Moc hejtujes ;)
    • celoush
      Každý má takový facebook, jaké má přátele *3*
    • Reakcia na nieco ine.. <3 tiscali web !
  • To si nikdo nevšiml, že celé rozhraní hry vypadá jako upravený LCARS z TNG?
  • solearis
    20 zelených papierov je dosť veľa. FTL stojí polovicu a znovuhrateľnosť podľa recenzie nie je práve silnou stránkou tejto hry. Ak sa autori umúdria a hodia to okolo päť eúr na Steam, tak by som to skúsil.
  • michaliuz18
    *12* ja ze redšit
  • Khanemis
    Dodal bych, že Redshirt má na svědomí stejný vývojář, který dříve udělal i hry jako Democracy a především relativně známou (zatím dvoudílnou) sérii Kudos. A té se právě tato hra podobá nejvíc. A to i v rámci některých mechanik, jako je třeba zvaní přátel na různé akce. Víceméně se dá říct, že Redshirt je "Kudos ve vesmíru, který prodělal facebookový facelist".
    Úprava do podoby sociální sítě je podle mě dobrým a poměrně logickým krokem, vzhledem k tomu, o čem hra je. Nicméně jeho provedení zde není úplně ideální. Interface je totiž poněkud nepřehledný. Spousta jednotlivých ikonek, které vedou všechny jinam. Myslím, že se autor měl více inspirovat ve skutečném webdesignu, výsledek by byl přehlednější a možná i atmosféričtější.
    Dky konkrétnímu zasazení do vesmírné stanice a určení cíle (vylézt až na vrchol korporátního žebříčku) je rovněž hráčova svoboda na jednu stranu o něco omezenější než v Kudos, kde mohl být hráč čímkoliv od hudebníka až po klasického kravaťáka. Na druhou stranu je tu tím dána přesná motivace, čeho má hráč dosáhnout. Paradoxně tak Redshirt více připomíná normální hru, ale na druhou stranu si tu člověk až tolik nevyhraje.

    Osobně bych doporučoval spíše právě Kudos, ovšem samotný nápad (a sci-fi prostředí) tu není k zahození.
  • maros.goc
    pch ...20 babiek za hru nakreslenú v skicári? :DDD ďakujem, vážim si sám seba :))...ale čo čítam užívateľské recenzie na (mimochodom hipstermi prepchatom) GOGu, tak mám pocit, že ľudia už stratili súdnosť ...:))

    ..ďalšia indie hra vyzerajúca ako lajno, pričom sa tak isto rovnako hraje ? omyl, hra nemá grafické pozlátko aby hráča nerozptyľovala zbytočnosťami, ale aby skrz jednoduchú grafiku prenikol do jej tajov mýtov a legiend, kde sa človek dozvie všetku múdrosť sveta a prežije si tú najlepšiu hrateľnosť všetkých čias .....UFF....
    • Moznoze to je len dobre zamaskovany trollling :P
  • Vtipné :) ženy se snaží odhodit podobu pouhého sexuálního objektu a zisku postů skrze vlhkou jeskyni a najednou v recenzi autorka hrdě kráčí touto cestou a čertí se nad tím, že to zde nevychází... :)))

    Ok nabízím za (intimní) služby práci uklízečky. Kdo má zájem? :D
  • Jack1947
    A jeje ted se tu bude Hatovat, Facebook no to jsme to tedy dopracovali. Panove. *7*
  • To vážně nevychází zajímavější hry než taková hovadina? Ne , že bych to četl, stačilo přečíst o čem to je ...
  • N7N7
    Nezajímají mě sociální sítě, natož ještě tak hra o sociálních sítích... *2*
    • Keyz
      Navíc větší sranda je, se dívat co mnoho lidí dává na sociální sítě. To je komedie a někdy i tragédie. (soukromé fotky, hádky a pod perly.) *1*
      • Ještě větší tragedie je, když se na tohle díváš a věnuješ tomu svůj životní čas.
        • trolo
          a najvacsia tragedia je to ked ma niekto potrebu to diskutovat. nech si kazdy robi co chce. koho socialne siete nezaujimaju tak nic nepise a nesleduje to. a kto na tom frci tak nech si na tom frci. i dont give a fuck
          • Jojo, kdo chce zabít psa pro potěšení, ať ho zabije. Nejlepší řešení tvůj přístup, pak ten svět nemá vypadat jak vypadá.
            • Jack1947
              "ADULT" videa je pravda byli povoleny az nekdy ted.
    • Nezajímají mě názory nicek, natož ten tvůj *3*
      • byl bys té neskonalé dobroty a vysvětlil nám, v čem jsi ty menší "nicka" než on?
        • Uvědomujete si, že toto forum je formou sociální sítě a tím, že zde sděluje své pohrádní sociálními sítěmi vlastně popírá sám sebe? Já jen svou reakci psal jako záměrně přehnanou provokaci, kterou jsem asi přehnal až moc *3* (oba totiž pomýleně odsuzujeme něco bez širší znalosti věci či osoby jen na základě vlastních předpokladů - já záměrně).
          • Jack1947
            Socialni site jo ? Ty si ted hodne spatne spadnul na "celo" , nikdo tu nicim nepohradnuje tedy krome Facebooku... Fakt se to snazis (bez trolleni) srovnavat s Facebookem zingem a jinymi pitvornostmi. *7*
        • Jack1947
          Ze je o velky čelo anony,m. *15*
        • N7N7
          V počtu přátel na facebooku. *2*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit