Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mart9
    No já to beru tak, že je to recenzované jako mobilní hra - recenzovaná verze: Android. Takže lidi, a beru to i podle sebe, jsou k tomu shovívavější. Možná kdyby tam bylo pouze PC a ani zmínka o tom, že je to hra pro Android/iOS, asi by se stalo to, co si čekal.
  • Tahle hra je na PC a chtel bych jeste poznamenat ze se velice myli protoze lidi jsou debilni. Ja popravde spis cekal reakce o tom jak to ze recenzujou Reigns a ne nejakou divnou japonskou hru o ktery tu az na par HC fandu japonskejch her nikdo nikdy neslysel ale to jeste muze prijit.
  • Mart9
    Oni totiž lidi zase nejsou tak debilní a dokáží rozpoznat slušnou hru NA MOBILY a trapnou indie hru pro PC
  • kostejnesmrtelny
    Já taky, dnešní čtyřhodinovka ve vlaku to jistí :)
  • Tilwaen
    Souhlasím, taky se mi hra líbila.
  • nightborne
    Vidíš, a já si jí na recenzi a tvé doporučení koupil, takže uvidíme - až budu mít čas se do ní na chvíli pustit =).
  • Smarja ted mam pocit ze jsem si asi spletl diskuzi...
  • Jako nevím, ale hra je opravdu originální a dobrá, takže určitě v tom tvrzení nejsi sám...
  • Procby mel ? Me se ta hra take libi ... *3*
  • Musim rict ze je to opravdu super hra na telefony a taky ze tohle bude asi posledni pozitivni prispevek ktery sem o te hre nekdo napise :D

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit