Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ja bych si tak moc pral pokracovani. Achjo :(
  • Takže místo docela logického přemístění Tita do řad Grey knightů, kde by mohl bojovat s těmi největšími (a tím pádem i pro hráče nejatraktivnějšími) stvůrami, by se radši vykáleli na lore a udělali z Tita nějakého kacířeského, byť zřejmě dobráckého supernadčlověka?
    Nemůže prostě někoho napadnout udělat pěkně temné rpg vycházející z pravidel Dark Heresy? za to bych se i k temný bohům modlil...
  • Jedna z dobrych her u krere jsem se vyborne bavil, prestoze byla spatne hodnocena. Hral jsem ji jen diky tomu, ze byla na PS+ zdarma, recenze me odradily od koupe. Jen jeden z mnoha prikladu, jak neschopni recenzenti skodi hernimu prumyslu. Nejsou schopni rozpoznat kvalitu, soudi podle predsudku.
  • určitě hra která stojí za zahrátí dost jsem se u ní bavil a s radostí dohrál *4*

    Strašně bych se těšil na Space Marine 2 *13*

    Možná s vašema nedostatkama máte pravdu ale včem je háček je že to by se dalo napsat o každé hře proto tady neni o čem diskutovat... .
  • TheGGG
    Hra bohužel nenaplnila má očekávání. Prostředí nic moc, za celou dobu nepotkáte jediného civilistu a co hůř na celém továrním světě není jediný člen Adeptus Mechanicus. *6* Chabě zpracovaná armáda chaosu, žádní terminátoři, obliterátoři, defileři, raptoři, dreadnoughti chaosu. Málo typů zbraní, žádný zpestření hry, nudné bossfighty. Jako fanboy W40k říkám zklamání.
    • Proč tady vůbec něco píšeš když od každého hned dostaneš poje.. dostáváš kyberšikanu kámo :D
    • i když od trolla tak musim rict ze to je presne shrnuti toho co si o hre myslim a plne bych to podepsal.
      • TheGGG
        pokud jde o w40k tak nikdy netrolluji
    • XorxoxTalarius
      No ty jsi tu chybel :)
      • TheGGG
        Tohodle jsem chtěl potkat ve hře
        http://25.media.tumblr.com/tumblr_ma5vejpjgq1r9gqnso1_500.jpg
        A nemyslím toho chlápka z adeptus arbites
        • XorxoxTalarius
          Jenze to by tam moc nepasovalo a to uz nemluvime o tom ze by to z tebe udelalo srot
          • TheGGG
            Mohla tam být pasáž kde by jsi hrál za řidiče predátora, nebo za dreadnoughta. To už by byly šance vyrovnané.
            PS: proč by to tam nepasovalo? ve space marine byla armáda chaosu dost odfláklá.
      • TheGGG
        pár dní jsem měl moc práce, ale jsem zpět *14*
        • Co si dělal zpíval písničky? XDD
          • Ale ved ma pravdu, keby ta hra nema licnciu Warhammeru ani mrtvy pes ba po nej nestekol.
            Autorov by som vysadil Genestealerom do hniezda za taku urazku.
            • Jack1947
              Vyjimecne, mozna trochu ma. Zapadla by ano, jde to ale rict i ponekud jednoduseji. *4*
          • Jack1947
            Ale tak mu to prej... viz co se rika "prej a bude ti prano" *4* .
          • Jack1947
            Prosimte, on predtim jiz psal jak na tom je. ( trollin rollin rollin.)
            • Tenhle člověk si nezaslouží takovou pozornost.
          • TheGGG
            Kdo si, pán farář, abych se ti zpovídal? *5*
            • TheGGG
              A pořád na mě reaguješ, tak otravného fanboye jsem dlouho nepoznal *5*
              Chceš podpis?
            • Vždy mě rozesměješ svou tupostí. Opravdu tě lituji a tímto bych tuto hloupou (díky tobě) diskuzi ukončil.
            • TheGGG
              No, nevím proč na mě vůbec reaguješ, myslím že jen žadoníš o pozornost, které se ti v reálu nedostává, takže sbohem.
              PS: To že každého kdo ti neodpoví považuješ za lháře, je jen důkazem tvé ubohosti. Zřejmě si nějaký otylí chlapec co nutí ostatní aby ho poslouchali, tady to tak ale nefunguje. *5*
            • Co mám s tebou dělat, když jsi nepřizpůsobivý. Lituji, že jsem začal diskutovat s takovým děckem jako si ty. Vymýšlet si, lhát, dávat sám sobě palce nahoru, dávat mi u každého komentáře palce dolů. Jsi ubohý a tvá dětinskost nemá meze. Už to že píši tento komentář respektive ti odepisuji na tvůj žvást je chyba. Někoho mi připomínáš jednoho šmejda, ale lidí kteří neumí nic jiného než trollit nebo upoutávat na sebe pozornost lacinými komentáři je spousta. Neumíš odpovědět na danou otázku, přeskakuješ z tématu na téma. Ptám se sám sebe proč se rozčiluji nad takovým h*vnem jako jsi ty s prominutím.
            • TheGGG
              Ty posloucháš rozkazy každého trouby na internetu? Já ne, ale jestli ty ano pak by tě měla maminka víc kontrolovat ať pořád nedochází ke zneužívání zvířat. *6*
            • To je výmluva, ne odpověď. Tak se pochlub, co jsi dělal.
              PS: Vskutku jsi mě rozesmál tvým komentářem.
            • TheGGG
              Ale, ale, ale, někdo to tu nervově nezvládá. Proč bych měl nějakému uchylnému 50ti letému propocenému on*nistovy, který rád obtěžuje ostatní diskutující něco vysvětlovat? Chápu že se rád utěšuješ myšlenkou že všichni žijí stejně mizerný život jako ty, ale bohužel tomu tak není. Přestaň proto chodit na diskuze, které se točí kolem věcí kterým nerozumíš a radši si najdi nějaké stránky pro úchyly a devianty. *3*
              PS: určitě jsem víc zaměstnaný než ty *3*
            • Neřekneš, protože si akorát puberťák, tipuji podle pravopisu 12-13, kterému byl akorát tak sebrán počítač/konzole. Pochlub se co si dělal. Tak co? Honil sis jej na hajzlu tu nudličku? Odpověz já se jen zeptal a nedělej, že si to nepochopil frajere.
  • XorxoxTalarius
    Nebyl jen tak nahodou stejnej pribeh v Dawn Of War? Ze jste hrali za Astarty a skoncili v podruci chaosu?
    Kazdopadne podle jeho popisu by byl asi nejzajimavejsi treti dil, jelikoz v roli Chaos Marine mydlit cleny PDF a Imperialni Gardy by bylo jako prochazet se s okovanou botou mezi sedmikraskami *14*
  • Vitekb
    Tady souhlasím s autorem. S takovým vývojem příběhu snad i lepší, že další díl nebyl.
    Stejně to byla jen průměrná hra, kterou jsem dohrál jen proto, že to byl WH40k.
    • XorxoxTalarius
      Tak ja bych rekl spis lehce nadprumerna a dost jsem se u ni bavil. Tak ted uz holt nezbyva nez cekat na Eternal Crusade
  • Osobně mi ten zamýšlený příběh nesedí. Co Inkvizice jednou schvátí, už nenavrátí. Leda by jim Titus ručně a stručně vysvětlil co si o jejich obvinění myslí, ještě než by ho měli v hrsti. Na druhou stranu, "pád" jednoho z Ultrašmoulů a jeho msta bratrům by mohla být pro mnohé, kterým tito "posterguys" leží v žaludku, příjemné zadostiučinění :D
    • Nevim jak u nafoukanejch modrasku, ale u Vlku nema inkvizice vubec sanci. Kapituly jsou mimo zakony imperia, rizene jen kodexem Astares. Takze konec jednicky byl spis k smichu. Navic kaiptuly si podobne veci resi interne, prave proto aby se do toho nemohla stourat inkvizice *1*. Inkvizice neusatle hleda jak je rozpustit a Administratum zase jak dostat vsechny kapituly pod jejich veleni :)
    • XorxoxTalarius
      No ono by stacilo kdyby mela lod mensi "nehodu" po ceste a cely druhy dil by jsi staval horsim a horsim ... treba by se te ujali domorodci, vylecili te a pak tam nabehlo imperium a chtelo je mordovat :)
      • Pokud tou nehodou myslíš, že by jim to vysvětlil až na palubě tak prosím. Pak by se dal snadno ospravedlnit ten odchod/útěk do exilu. Tam by zhrzeného Tituse nahlodaly síly Chaosu a v třetím díle už by šlo jen o pomstu vůči slepým bratřím. Nebo možná jen něco na způsob Hurona Blackhearta. Netvrdím, že je kdoví jaký zázrak, ale do W40k by mi to sedělo víc než představa Relicu.
        • XorxoxTalarius
          No tou nehodou jsem myslel ze by behem cesty mela lod zahadnou poruchu a havarovala by. Tou zahadnou poruchou by samozrejme byl pleticharici Tzeench spokojeny ze se mu povedlo zbavit se Khornova nohsleda :)
        • ono by stačilo kdyby se do toho zapojil Calgar, bouchnul si svojí Gauntlet of Ultramar do stolu a řekl by že to spadá pod jeho kompetenci a vyřídí si to sám, UM jsou tak uznávaná kapitula že by možná i inkvizice couvla
          • Inkvizice není hloupá, Ordo Xenos ví že Ultramar je v podstatě to jediné co drží vpád Tyranidů a expanzi Tau z východu galaxie a tak mají jisté výsady, navíc to není jen jedna planeta ale obří vesmírná říše v říši
  • No ono už to zakončení té první hry je docela mimo, inkvizice si nemůže jen tak odvést kapitána ultramaríny, o tom zda bude nějaký space marine vydán inkvizici rozhoduje vedení celé kapituly a nad těmi nemá inkvizice žádnou moc. Každopádně ten zbytek je ještě větší nesmysl a nemrzí mě že to skončilo aspoň takhle.
    • Moc Inkivizice v Impériu je absolutní. Je sice pravda, že Ultramarína není něco, co můžou jen tak komandovat, ale co Inkivizice chce, to dostane.
      • Tushan
        marína je sice součástí impéria které celé podléhá inkvizici ale poslechnout nemusí. většinou to udělají ale je to jen na jejich zvážení. takoví space wolfové na I naprosto hážou bobek a Inkvizice s tim nemuže nic dělat
        • Zrovna ti Space Wolves se obcas s inkvizici i dostanou do prestrelky *1* Viz. Armageddon
        • XorxoxTalarius
          Exterminatus?
          • Nevím jestli by jim to prošlo vůči jedné z nejstarších Kapitul. Ovšem je pravda, že vlčata nemají žádné následnické kapituly a nejsem si ani vědom nějakých sympatizujících?
            • Vlci mají v podstatě jednu kapitulu, která z jejich geneseedu vzešla, ale ta zanikla...
            • Neproslo a inkvizice o tom sakra dobre vi. Protoze ani ona by nemela na spojene kapituly space marines ;) bo vsem (az na par pobertu jako Grey prdi ) lezi Inkvizice v krku.
              "Za Rusa, Za Cisare .... CHAAARRGGGGEEE !!!!!" *16*
          • Tushan
            zbožné přání duchů z Prospera *1*
            maríná se zodpovídá jen sama sobě ikdyž je součástí impéria
            • ninjad *1*
            • Adeptus Custodes je ta Císařova ochranka
            • XorxoxTalarius: Osobní císařova stráž jsou Adeptus Custodes a nejsem si jistý, ale není to Kapitula nýbrž plnohodnotná Legie.
            • XorxoxTalarius
              De facto ve 40. tisicleti jedina kapitula ktera je odpovedna jen a jen cisari je jeho osobni straz (a ted nevim jak se jmenuje)
            • XorxoxTalarius
              Marina spada pod jednoho z dvanacti vladcu Terry a spadaji pod nej vsechny kapituly
    • XorxoxTalarius
      No pokud vim, tak inkvizice se zodpovida primo jednomu z "High Lord of Terra" a pokud by ho odmitli vydat, tak by se povazovalo ze herezi ... navic on sel prece sam a dobrovolne
  • Daleko vice me zamrzel osud chystaneho mmorpg WH40K:Dark Millenium :-/.
    • bylo nahrazeno novým chystaným mmo Dark Crusade, které snad nebude vypadat jako přebarvičkovaná WoW blitka
      • pardon Eternal Crusade
        • XorxoxTalarius
          No podle ingame videa a podle toho co rikal producent to bude vypadat prave jako W40k: Space Marine ... ale v lepsi grafice
          • jj, přímo ovládaný boj, bitvy pro 1000 hráčů, vehikly... jen jestli si nevzali moc velké sousto, neumím si představit bitvu 500vs500 s přímým ovládáním co nebude lagfest, ale třeba překvapí :)
            • co jsem četl tak tam maj být 3 úrovně velení, seržanti na úrovni squady, kapitáni na úrovní kompanie a pak planetární rada čili nějaký high command, která se bude právě starat o rozdělování celkových zdrojů, kde snad nebude sedět ten desetiletý klučina *1*
            • TheGGG
              když by někdo odešel ze hry, tak by jste jeho postavu popravily za zbabělost.
            • XorxoxTalarius
              No jenze pevnost jen tak nepostavis, takze to bude asi kolos ... spis na co jsem zvedavej jak udelaji ten management surovin, staveni, povolavani a vyber velitelu. Nerad bych aby se mim velitelem stal 14 kluk co uprostred bitvy v noci pujde spat a my budeme bez podpory :D
            • pamatuju si že právě mluvil o nějakém dobývání pevnosti 500vs500, jestli to vyjde tak to bude onlinovka jakou jsem si dlouho přal, obři bitva stovek hráčů mezi kterými budou kráčet titánia totální masakr, takhle by měly vypadat všechny onlinovky *1*
            • XorxoxTalarius
              Ma jit o nejakou moderni metodu vypoctu, nejak jsem to do hloubky nezkoumal, ale tipuju ze to bude ze stare skoly kdy mas vsechno na disku a pres net se dodavaji jen ruzne minimalni hodnoty. Navic to je tisic hracu na lokaci, coz zase tak silene cislo neni. Jelikoz jedna lokace muze byt celkem rozsahla

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit